Jaką generację VW Caddy wybrać?

0
81
Jaką generację VW Caddy wybrać?
Jaką generację VW Caddy wybrać? Zdjęcie: unsplash.com

VW Caddy to niewielki samochód dostawczy, który cieszy się dużą popularnością na rynku. Wypuszczony przez firmę Volkswagen w roku 1979 roku pojazd stale był rozwijany i pojawiały się kolejne generacje auta. Producent stale udoskonal konstrukcję oraz wprowadzał nowe rozwiązania technologiczne, które przekładały się na większą funkcjonalność samochodu i komfort kierujących. Obecnie dostępna jest już piąta generacja, która została wypuszczona na rynek w roku 2020. Przedstawiamy czym charakteryzują się poszczególne generacje i którą warto wybrać.

Jaką generację VW Caddy wybrać?
Jaką generację VW Caddy wybrać? Zdjęcie: unsplash.com

Volkswagen Caddy III to świetny wybór z rynku wtórnego

Trzecia generacja VW Caddy produkowana w latach 2004-2015 to najstarsza generacja, którą obecnie warto się zainteresować. Na rynku wtórnym nadal można znaleźć modele z serii III, które cechują się dobrym stanem technicznym i są gotowe na przebycie wielu kilometrów. Trzecia generacja wprowadziła przede wszystkim zupełnie nowy wygląd względem poprzedników. Dodatkowo otrzymała nowoczesne silniki benzynowe oraz wysokoprężne. Jednostki napędowe w aucie charakteryzowały się bardzo wysoką trwałością i bezawaryjną pracą. Kierowy mogli liczyć na takie udogodnienia jak grzane fotele czy klimatronic. Volkswagen Caddy III to zatem do tej pory bardzo ciekawa propozycja, która spełni podstawowe oczekiwania.

Volkswagen Caddy IV to połączenie nowoczesności i atrakcyjnej ceny

Klienci poszukujący samochodu osobowego typu furgon w atrakcyjnej cenie powinni zainteresować się modelem Volkswagen Caddy 4 generacji. Względem Caddy III producent zdecydował się na bardziej agresywny wygląd, a także wprowadzenie jeszcze większej liczby udogodnień dla kierowców. Model produkowany w latach 2015-2020 otrzymał nowoczesne systemy, które odpowiadają za wygodę podróżowania oraz bezpieczeństwo na drodze.

Samochód otrzymał nowoczesne silniki benzynowe oraz jednostki diesel. Dodatkowo występuje w wersji minivan, furgon, Caddy Maxi i wielu innych. Klienci mogą z łatwością wybrać zatem z rynku wtórnego model vw caddy, który spełni wszystkie oczekiwania.

Volkswagen Caddy V to najnowsza generacja dla najbardziej wymagających

Klienci dysponujący odpowiednim budżetem mogą także postawić na V generację Volkswagen Caddy, która zadebiutowała na rynku w roku 2020. W przypadku najnowszej generacji wprowadzono więcej nowoczesnych rozwiązań. Zadbano o komfort podróżujących i lepsze właściwości jezdne. Najnowszy model można kupić zarówno w salonie, ale i na rynku wtórnym pojawiają się pierwsze egzemplarze na sprzedaż.