8.5 C
Polska
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Audi exclusive: Indywidualny charakter twojego samochodu

Poznań, 8 marca 2024 r. Proces dostosowywania nowego pojazdu jest momentem niepowtarzalnym. To w tej chwili pojazd zyskuje indywidualny charakter, odzwierciedlający osobowość przyszłego użytkownika. Każdy detal ma tutaj ogromne znaczenie – od koloru karoserii, przez felgi, aż po wnętrze. Audi idzie o krok dalej, oferując kompleksową personalizację wnętrza, co umożliwia przekształcenie samochodu w wyraziste odzwierciedlenie indywidualnych preferencji, czyniąc go wyjątkowo osobistym.

Podstawowa oferta konfiguracji modeli Audi jest niezwykle bogata. Specjalne pakiety, duży wybór obręczy i akcesoriów oraz kolory lakieru i wnętrza. Już to daje bardzo dużo możliwości konfiguracji i sprawia, że każde Audi jest wyjątkowe. Można jednak pójść o krok dalej i skorzystać z oferty Audi exclusive, która zmienia każdy model w coś bardziej osobistego.

Audi exclusive to możliwość wyboru lakieru z kilkudziesięciu kolorów specjalnych oraz wyjątkowych, dwukolorowych opcji wnętrza. Wybór kolorów jest ogromny i zróżnicowany – złoto zachodzącego słońca, czerwień dojrzałego wina, intrygująca zieleń szmaragdu to tylko kilka przykładów, na jakie można się zdecydować. Oferta pozwala również na wybór spośród ekskluzywnych rodzajów skóry i wyselekcjonowanych gatunków drewna.

Aby lakier na modelach Audi był trwały i nie tracił swoich właściwości pod wpływem warunków atmosferycznych, nakładane są aż cztery warstwy. Dzięki temu kolor zachowa swoje właściwości przez długie lata eksploatacji. Wysokie standardy są również zachowywane w przypadku skór, które trafiają do wnętrza. Zanim jednak to się stanie, musi ona na przestrzeni roku przejść ponad 30 różnych testów – odporność na ścieranie, zginanie, kurczenie się, rozciąganie, światło, wydzielanie niepożądanych substancji oraz łatwopalność są testowane w warunkach laboratoryjnych. Aby zachować naturalność skóry, delikatnie uszlachetnia się ją takimi substancjami jak na przykład barwniki roślinne. Powstały w ten sposób materiał jest trwały, a przy tym budzi wiele pozytywnych emocji.

W przypadku elementów drewnianych we wnętrzu, Audi unika wykorzystywania drewna tropikalnego. Zamiast tego stosowany jest klasyczny dąb, mirt oraz eukaliptusy, a także eleganckie aplikacje w kolorze fortepianowej czerni. Cienkie arkusze forniru do wykonywania ozdobnych inkrustacji są pobierane z pni i tzw. wiórów korzeniowych. Aplikacje Audi pochodzą zazwyczaj z tego samego pnia.

Audi exclusive Customizer – zobacz swoje przyszłe wyjątkowe Audi
Audi exclusive Customizer – zobacz swoje przyszłe wyjątkowe Audi. Zdjęcie: Audi AG

Audi exclusive Customizer – zobacz swoje przyszłe wyjątkowe Audi

Oferta jest dostępna w większości modeli i personalizacji można dokonać u każdego dealera Audi. Aby jednak ułatwić proces, marka udostępniła nowe narzędzie – Audi exclusive Customizer, który z poziomu przeglądarki internetowej pozwala zobaczyć, jak specjalny lakier i wnętrze będą wyglądały na danym modelu. Obecnie jest on dostępny dla Audi RS 6 Avant, Audi RS Q8 oraz w pełni elektrycznych modeli Audi RS e-tron GT i Audi Q8 e-tron. W przyszłości będzie dostępny dla kolejnych modeli Audi, a docelowo będzie można z niego korzystać w trakcie konfiguracji wszystkich modeli. Warto oczywiście pamiętać, że pomocą przy personalizacji samochodu i korzystaniu z oferty Audi exclusive zawsze służą dealerzy.

Mariusz Brzeziński
Mariusz Brzeziński
Prowadzenie VW to jak płynąć przez życie z elegancją i precyzją. Każdy zakręt, niczym kolejny rozdział, odkrywa przed nami nowe możliwości, a dźwięk silnika śpiewa pieśń o wolności. W tej maszynie, każda podróż staje się bardziej niż przejażdżką; to dialog z drogą, w którym każdy szczegół, od delikatnego dotyku pedału gazu, do pewności, jaką daje mocne uchwycenie kierownicy, tworzy harmonię ruchu. VW, to nie tylko samochód, to towarzysz przygód, który rozumie pasję do odkrywania... Bywam poetą, ale jestem przede wszystkim miłośnikiem szybkiej i dobrej jazdy. Nazywam się Mariusz Brzeziński, a Vwzone.pl to przestrzeń, w której dzielę się swoją pasją do aut z grupy Volkswagen. Z zawodu jestem mechanikiem, dlatego znajdziecie tu wartościowe porady dotyczące serwisu i warsztatu samochodów, ale również wszelkie nowości motoryzacyjne, porady i informacje. Dzięki forum dostępnym na naszej stronie, możecie dzielić się opinią z innymi użytkownikami i dobrze spędzać czas. Z nami będziecie na bieżąco z premierami samochodów, nowinkami motoryzacyjnymi i wszystkim, czego potrzeba do szczęścia we własnym garażu. No to jazda!
Najnowsze artykuły
- Reklama -
Podobne artykuły
- Reklama -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(   

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.   

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock