Škoda jako Twoje auto firmowe

0
34
Škoda jako Twoje auto firmowe
Škoda jako Twoje auto firmowe / freepik.com

Škoda, jedna z najbardziej cenionych marek samochodów na rynku, oferuje przedsiębiorcom unikalną szansę na posiadanie nowoczesnego i niezawodnego pojazdu firmowego dzięki różnorodnym opcjom finansowania, w tym atrakcyjnemu leasingowi JAK ABONAMENT. W artykule tym przyjrzymy się, dlaczego Škoda jako auto firmowe może być doskonałym wyborem, a leasing JAK ABONAMENT w Volkswagen Financial Services stanowi korzystne rozwiązanie finansowe.

Marka Škoda od dawna kojarzona jest z solidnością, niezawodnością i wysoką jakością wykonania swoich pojazdów. Modele takie jak Škoda Octavia, Škoda Kodiaq czy Škoda Superb zdobyły uznanie zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, stając się popularnymi wyborami na auta firmowe.

Leasing JAK ABONAMENT

Leasing Skody w formule JAK ABONAMENT to forma finansowania, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na niższe raty miesięczne w porównaniu z tradycyjnym leasingiem, ponieważ nie spłacasz całej wartości pojazdu tylko jego szacowany spadek wartości na czas zakończenia umowy leasingu.

Dlaczego leasing JAK ABONAMENT?

1.       Najważniejszą zaletą leasingu w formule JAK ABONAMENT jest niska rata miesięczna. To oznacza, że przedsiębiorca może cieszyć się korzystnymi warunkami finansowania nowego samochodu.

2.       Leasing JAK ABONAMENT oferuje elastyczne warunki, w tym opcję braku konieczności wniesienia opłaty wstępnej – nie musisz jej wnosić. Jednak gdy wniesiesz taką opłatę to miesięczne raty będą niższe.

3.       Na koniec umowy leasingowej masz możliwość zwrócenie pojazdu do dealera i zakończenie zobowiązań, wykupienie obecnego samochodu na własność lub podpisanie nowej umowy leasingowej na nowy model. To elastyczne podejście daje przedsiębiorcy swobodę wyboru.

Które modele Škody dostępne są w leasingu?

Škoda oferuje różnorodne modele, które można wybrać w ramach leasingu JAK ABONAMENT. Dla przedsiębiorców mogą być atrakcyjne modele takie jak Škoda Octavia, Škoda Kodiaq, Škoda Superb, a także inne, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Sprawdź ratę na Kalkulator.vwfs.pl

Škoda jako auto firmowe w połączeniu z leasingiem JAK ABONAMENT oferuje przedsiębiorcom doskonałe możliwości posiadania nowoczesnego, solidnego pojazdu w atrakcyjnych warunkach finansowych. Niższe raty, brak konieczności dużego wkładu własnego oraz elastyczność zakończenia umowy to kluczowe argumenty przemawiające na korzyść tego rozwiązania. Przedsiębiorca może cieszyć się komfortem jazdy nowym samochodem, jednocześnie nie obciążając zbytnio firmowego budżetu. Škoda Leasing JAK ABONAMENT to propozycja dla tych, którzy szukają rozwiązania dostosowanego do swoich potrzeb i wymagań. Interesuje Cię leasing Skody? Skontaktuj się z Volkswagen Financial Services, numerem 1 w finansowaniu samochodów osobowych i małych flot*.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023