Nano Armor 600 – opinie, cena, jak nakładać

0
1899
Nano Armor 600 - opinie, cena, jak nakładać
Nano Armor 600 - opinie, cena, jak nakładać

Idealnie prezentujący się lakier na samochodzie bez wizyty u lakiernika? Do tego brak widocznych rys i świetna ochrona przed deszczem, kurzem czy korozją. To możliwe dzięki ultranowoczesnej powłoce hybrydowej Nano Armor 600. Jest ogólnodostępna i łatwa w użyciu, a przy tym daje spektakularne efekty. Nic dziwnego, że wzbudza spore zainteresowanie posiadaczy aut. Każdy bowiem chce, by jego pojazd prezentował się tak dobrze jakby prawie co wyjechał z salonu. Pytanie tylko czy to jest naprawdę możliwe?

Nano Armor 600 Ultranowoczesna powłoka HYBRYDOWA

Renowacja lakieru samochodowego jeszcze nigdy nie była tak łatwa i nie trwała tak krótko dając jednocześnie tak spektakularne efekty. Wystarczy jeden produkt, by Twój samochód prezentował się perfekcyjnie. Sięgnij po Nano Armor 600, a ten nałożony na lakier auta stanie się jego powłoką hybrydową. Brzmi bardzo zachęcająco.

Walory wizualne to jednak nie wszystko, bo ta ultranowoczesna powłoka zabezpiecza też przed wieloma uszkodzeniami m.in. wywołanymi warunkami atmosferycznymi, środkami chemicznymi używanymi na myjniach oraz promieniowaniem UV. Nie straszna jej woda, śnieg, błoto czy nawet sól, która zimą pojawia się na drogach. Zapobiega korozji lakieru, sprawia, że ogniska rdzy, które już powstały nie powiększają się.

Wystarczy, że nałożysz tylko jedną warstwę Nano Armor 600, a zabezpieczysz lakier swojego samochodu na rok! To rewelacyjne osiągnięcie, tym bardziej, że cena za środek jest przystępna. Po zastosowaniu środka lakier auta prezentuje się tak jakby otulała go warstwa szkła. Taki efekt daje właśnie powłoka hybrydowa, która tak naprawdę jest połączeniem dwóch powłok : ceramicznej i kwarcowej. Nano Armor 600 cieszy się ogromnym zainteresowaniem kierowców. Warto dodać, że dzięki niemu kolor auta ulega pogłębieniu, a lakier błyszczy i tym samym prezentuje się jak w nowych autach.

Nano Armor 600 - opinie, cena, jak nakładać
Nano Armor 600 – opinie, cena, jak nakładać

Nano Armor 600 – opinie klientów

W internecie dosłownie aż roi się od pozytywnych komentarzy ludzi, którzy zachwalają osiągnięte rezultaty po użyciu preparatu, zwłaszcza, że jego cena nie jest wygórowana. Opinie są dostępne na różnych stronach, gdzie czasem nawet prezentowano recenzję Nano Armor 600. Większość mówi o dobrej jakości, ciekawych i przede wszystkim długotrwałych rezultatach, które przerosły oczekiwanie kierowców oraz zwyczajnie istotnej poprawie wyglądu auta po zastosowaniu preparatu. Dotyczyło to również nieco starszych modeli aut, gdzie zwyczajnie nie spodziewano się takich efektów. Wielu klientów zwraca uwagę, że środek ten ma zdecydowaną przewagą nad zwykłymi woskami używanymi do poprawy stanu karoserii. W ich opinii jest skuteczny, wydajny, ale niestety nie tak łatwo go kupić stacjonarnie, co jak sugerują powinno się zmienić. Użytkownicy zwracają również uwagę, że środek wygładza rysy na karoserii, powoduje, że błyszczy ona jak szkło. Na https://wasze-opinie.pl czytamy:

”(…)Użyłem go na swoim samochodzie, był efekt w postaci wypełnienia małych rys i stworzenia takiej ochronnej warstwy na lakierze, trochę jak śliskie szkło dzięki któremu woda nie osiada na lakierze tylko bardzo szybko z niego spływa. Efekt utrzymuje się długo(…)

”Ze swojej strony mogę tylko polecić, po paru deszczach lakier w samochodzie wciąż zachowuje świetny wygląd dzięki warstwie zabezpieczającej jaką daje nano armor(…)

Komentarze można znaleźć też na stronie: https://mojedoswiadczenia.pl.

”Bardzo dobry preparat. Jest skuteczny, jestem bardzo zadowolony z jego użytkowania. Mam nadzieję że będzie wkrótce bardziej ogólnodostępny”

Od teraz zamiast normalnych wosków będę kupował właśnie nano armo(…)

”Karoseria samochodu wygląda teraz dużo lepiej, i co więcej ten efekt się utrzymuje długi czas.”

Jeśli chodzi o opinie z forum, to znacznie mniej jest tych neutralnych czy negatywnych. Te ostatnie mówiły o niespełnionych oczekiwaniach i wysokich kosztach użycia tylu butelek, do ilu zachęca producent. Tego typu komentarze piszą głównie ludzie niezadowoleni z rezultatów, na które bardzo liczyli.

Nano Armor 600 - opinie klientów
Nano Armor 600 – opinie klientów

Jak nakładać Nano Armor 600

Aplikacja tego preparatu jest dosłownie dziecinnie prosta, jednak wymaga postępowania zgodnie z wyznaczonymi etapami. Wszystko po to by efekt końcowy był jak najlepszy. Środek należy nanieść na mokrą, oczyszczoną oraz co istotne – odtłuszczoną nawierzchnię. Następnie producent zaleca spłukanie go wodą pod wysokim ciśnieniem oraz dokładne wypolerowanie auta. Preparatu nie wolno stosować na nagrzanych, nasłonecznionych powierzchniach.

Kupując Nano Armor 600 od producenta dostajesz w zestawie aplikator, który ułatwia nakładanie produktu na powierzchnię oraz specjalną winylową rękawicę ochronną. Bardzo ważne jest nakładanie cienkich warstw preparatu. Producent zaleca, by było ich aż sześć. Ostatni efekt, czyli polerowanie powinien być przeprowadzony bardzo starannie i dokładnie. Od niego zależy jak zaprezentuje się finalnie karoseria, czy nie będzie widocznych smug. Tutaj warto sięgnąć po specjalne przyrządy do polerowania: gąbki lub ściereczki posiadające w składzie mikrofibrę.

Jeszcze jedna cenna uwaga, którą zawiera instrukcja – kolejne warstwy Nano Armor 600 można nakładać dopiero po upływie około 15 minut od położenia poprzedniej. Postępując zgodnie z tymi wytycznymi osiągniesz maksymalne efekty w poprawie wyglądu karoserii swojego auta.

Gdzie można kupić Nano Armor 600?


W pierwszej kolejności najlepiej szukać preparatu u jego producenta. Jednak bez problemu można go znaleźć też na OLX oraz na równie popularnym Allegro, gdzie jest dostępny w cenie poniżej 60 zł na butelkę o pojemności 100 ml. Jak wyliczają specjaliści, w skali roku na usługi świadczone przez lakiernika trzeba by wydać nawet do 3500 zł. Z kolei roczny koszt użycia Nano Armor 600 wynosi 169 zł.

Poza tym pozwala on na wykonanie renowacji bez dojazdu do fachowca, co sprawia, że ominiesz etap umawiania się i oczekiwania w kolejce. We własnym garażu można samemu zadbać o karoserię i wygląd samochodu płacąc za to o wiele mniejsze pieniądze i angażując na to o wiele mniej czasu. Warto oczywiście zerknąć na Ceneo, by przekonać się, gdzie preparat jest w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Podsumowując, użycie Nano Armor 600 , czyli płynnego szkła sprawia, że samochód prezentuje się o wiele lepiej niż wcześniej. Nie widać zadrapań i ubytków w karoserii, a ta dodatkowo jest lśniąca i błyszcząca. Jeśli zatem zależy Ci, by auto wyglądało korzystniej, a nie chcesz na to wydawać kroci, to sięgnij po Nano Armor 600. Efekt po zastosowaniu zachwyca kierowców, którzy przecież bez wyjątku wiedzą jak ważne jest dbanie o stan lakieru. Zdają sobie też sprawę jak droga jest jego profesjonalna renowacja i przy okazji również czasochłonna. Warto pamiętać, że zadbany samochód z lśniącą karoserią lepiej się prezentuje. To może być istotne zwłaszcza, gdy przymierzasz się do jego sprzedaży w niedalekiej przyszłości. Domowa kosmetyka osiąga zachwycające efekty, które przełożą się na duże zainteresowanie ze strony potencjalnych kupców.

Nano Armor 600 jest środkiem uniwersalnym, który można nałożyć na każdy rodzaj lakieru, ważne by wcześniej był do tego odpowiednio przygotowany. Jego efekty budzą podziw i zachwyt i co najważniejsze, zachowują się na długo. Z aplikacją preparatu w warunkach domowych poradzą sobie bez problemu również amatorzy, którzy nigdy wcześniej nie wykonywali takich zabiegów. Rezultat po skończonej pracy zachwyci i przede wszystkim sprawi, że auto będzie zabezpieczone przed uszkodzeniami takimi jak: zarysowania czy otarcia karoserii. Jeśli wygląd Twojego auta jest dla Ciebie ważny powinieneś rozważyć nabycie takiego preparatu.