Auta z USA IAAI – kompendium wiedzy

1
1854
Auta z USA IAAI - kompendium wiedzy
Auta z USA IAAI - kompendium wiedzy

Jeszcze kilka lat temu sprowadzenie wymarzonego samochodu z USA wiązało się z bardzo dużym ryzykiem. W dzisiejszych czasach bez żadnego większego problemu, można skorzystać z pomocy sprawdzonych portali aukcyjnych, dzięki którym można uniknąć naciągaczy. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja właśnie dla tych osób, które chcą nieco bliżej zapoznać się z portalem IAAI, który w naszym kraju cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Auta z USA IAAI – co warto wiedzieć?

Aukcje internetowe pojazdów w Stanach Zjednoczonych są bardzo popularną forma wyprzedaży aut, w której to udziale można wziąć samodzielnie albo poprzez nawiązanie współpracy z zewnętrzną firmą. Pamiętać należy jednak o tym, że amerykańskie aukcje rządzą się nieco innymi mechanizmami niż w Polsce, dlatego też bezpieczniejszym i pewniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy specjalistów. Szczególną uwagę powinny zachować przede wszystkim te osoby, które planują zakup uszkodzonego auta z myślą jego naprawy. IAAI może pochwalić się ponad 150-cioma placówkami na terenie USA i Kanady. Na tej niesamowitej platformie, można znaleźć nie tylko używane samochody, ale również auta uszkodzone albo samochody poleasingowe.

Więcej o IAAI – https://autazusa.pl/porada/auta-z-usa-iaai/

Auta z USA IAAI - kompendium wiedzy
Auta z USA IAAI – kompendium wiedzy

IAAI – jakie zalety?

Auta z USA IAAI są doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla początkujących, ale również doświadczonych handlarzy. IAAI współpracuje z różnymi sprzedawcami, dlatego warto skorzystać z usług sprawdzonego pośrednika który sprawdzi historię wybranego pojazdu oraz to, czy nie ma żadnych wad prawnych.  Dla większości osób największą zaletą IAAI będzie jednak bardzo szeroka i różnorodna oferta, dzięki czemu każdy znajdzie swoje wymarzone auto. Na portalu w przeciągu jednego tygodnia, może odbyć się nawet 70 000 aukcji. Z IAAI mogą skorzystać oczywiście nie tylko firmy, ale również osoby prywatne, które poszukują nowego auta. Nie można zapominać także i o tym, że IAAI umożliwia swoim użytkownikom skorzystanie z fachowej pomocy brokerów, którzy po wygranej aukcji zajmą się wszystkimi formalnościami (np. Usaimport.pl)

Bezpieczne i wygodne zakupy samochodów z USA IAAI

Na aukcjach IAAI królują przede wszystkim samochody z firm ubezpieczeniowych, które mogą pochwalić się pełną historią. Zdarzają się też pojazdy od dealerów oraz sieci wypożyczalni. Dla własnego bezpieczeństwa warto skorzystać z usług sprawdzonego pośrednika który sprawdzi historię pojazdu, zweryfikuje możliwość jego eksportu i późniejszej rejestracji oraz dopełni formalności celnych.

Sprawdź firmy oferujące sprowadzanie aut z USA wraz z opiniami.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.