Skup aut w Poznaniu – czy warto?

1
2274
skup aut

Skup aut to miejsce, w którym możemy zarówno sprzedać używany samochód jak i takową maszynę zakupić. Czy warto jednak odwiedzać takie miejsca? Czy warto korzystać z ich usług? A jeżeli tak, to na co zwracać uwagę i który skup (spośród ogromnej ilości) wybrać? Na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedź w poniższym artykule. Postaramy się przybliżyć wam na czym polega handel pojazdami w skupie oraz jakie inne usługi możemy znaleźć w jego ofercie.

skup aut

Skup aut – jak to działa?

Skup samochodów to, najprościej rzecz ujmując, instytucja, która zarówno skupuje używane samochody, jak i sprzedaje te z nich, które są w lepszym stanie. Uprzednio zostają one oczywiście przygotowane do sprzedaży, wyczyszczone a czasem nawet lekko odrestaurowane. Sprzedający auto do skupu dostaje propozycję wyceny (po uprzednim sprawdzeniu stanu technicznego i historii pojazdu przez pracownika skupu). Może się targować, choć nie zawsze się to udaje, gdyż firmie również musi się kupno pojazdu opłacać. Po uzgodnieniu kwoty, osoba decydująca się na sprzedaż samochodu podpisuje umowę, dostaje dokument potwierdzający sprzedaż i gotówkę (chyba, że ustalony zostanie przelew). Auto jest zabierane a wszelkie formalności dotyczące przerejestrowania samochodu załatwiają pracownicy skupu. Jeżeli natomiast jesteśmy osobą, która auto ze skupu zamierza kupić – wówczas proces odbywa się podobnie jak przy tradycyjnym zakupie samochodu.

Zalety korzystania ze skupu aut w Poznaniu

Niewątpliwą zaletą skupów jest dość bogata oferta samochodów używanych w dobrym stanie i całkiem niezłej cenie. Auta te zazwyczaj są porządnie sprawdzone i przygotowane do sprzedaży. Ze strony osoby sprzedającej pojazd do skupu można natomiast rzec, że ogromnym plusem jest oszczędzony czas. Pracownicy skupu nie tylko przyjeżdżają na oględziny auta, oceniają jego wartość, ale również załatwiają wszelkie formalności za osobę pozbywającą się samochodu. Wszystko trwa maksymalnie dwa do trzech dni. Czy warto? Odpowiedź jest raczej prosta.

Skup aut w Poznaniu
Skup aut Moto-Home w Poznaniu – wielkopolska

Moto-Home, czyli skup wart uwagi!

Poznań to miejsce, w którym dość łatwo trafić do dobry skup aut, bo właśnie tam możemy skorzystać z usług Moto-Home – https://moto-home.pl/. To w tym skupie pracują najbardziej doświadczeni ludzie, którzy są bardzo zaangażowani w to, czym się zajmują. Jeżeli nie chcemy długo szukać odpowiedniego skupu samochodów to ta wielkopolska firma jest naprawdę godna uwagi. Wystarczy rzucić okiem na oferowane przez Moto-Home samochody na sprzedaż, aby wiedzieć, że firma zna się na rzeczy. Nie ma w tym przesady, bowiem oferta jest bogata, reakcja pracowników szybka i profesjonalna a ceny przystępne. Czego więcej chcieć od skupu aut?

Dodatkowe usługi firmy Moto-Home

Moto-Home to nie tylko skup i sprzedaż aut używanych. To dużo więcej. W ofercie znajdziemy także auto-kosmetykę, która jest tak ważna do wykonania przed sprzedażą samochodów na własną rękę. Odkurzony, umyty i zadbany pojazd jest bowiem dużo bardziej kuszący dla naszych potencjalnych klientów, niż zakurzone auto. Warto zatem zainwestować w tę usługę, bo zwiększa ona kilkakrotnie szansę na sprzedanie samochodu w przyzwoitej cenie. Oczywiście auto-kosmetyka polecana jest również jako regularna pielęgnacja pojazdu (kto nie lubi czystych samochodów?). Kolejną usługą, którą możemy znaleźć w ofercie Moto-Home jest ubezpieczenie auta. Możemy się tym zająć od razu po zakupie a pomoże nam w tym profesjonalista. Dobierze on odpowiednie ubezpieczenie do samochodu, ale w jak najbardziej korzystnej cenie. Taka możliwość to ogromny luksus i duża wygoda, ponieważ można załatwić wszystko od razu i w jednym miejscu.

Poznań to miasto, które oferuje wiele – m.in. jeden z najlepszych skupów aut w Polsce. Pracujący tam ludzie to osoby, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Nie tylko wycenią oni profesjonalnie nasz samochód, ale również pozwolą nam na zachowanie spokoju ducha dzięki sprawnemu załatwieniu wszelkich formalności w naszym imieniu. Jeżeli zaś chodzi o kupno samochodu w Moto-Home to znaleźć tam można prawdziwe „perełki” w rozsądnych cenach. Zdecydowanie warto współpracować z tym skupem aut, jeżeli zależy nam na najwyższej jakości towarach i jeszcze lepszej obsłudze.

MOTO-HOME

Telefon: +48 880 805 804 
NIP: 7822509354
REGON: 302290151
BDO:000017211 
https://moto-home.pl/

ul. Szczepankowo 149 61-313 Poznań

Social media:
www.facebook.com/skupauto/
https://www.instagram.com/skupaut_motohome/
https://www.youtube.com/channel/UCW1dpITC9rvixpgtjfZ9cQg/videos

INFOLINIA CZYNNA:

Pon – Niedz 10.00 – 22.00
Zadzwoń pod jeden z numerów:
+48 880 805 804
+48 530 531 143
+48 61 307 36 36

lub napisz pod adres:
kontakt@moto-home.pl

1 KOMENTARZ

Comments are closed.