Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [polo 86c 2f] by Medyk
PostWysłany: Wto 26 Maj, 2009 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 13 Lut, 2009
Posty: 37
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Gadu-Gadu: 7699884
Auto: VW Polo 86c 2f 1.3 AAV CL
MODEL: Polo 86c 2f CL '92
SILNIK: 1,3 AAV
MOC: 55 KM
MODY POD MASKA: Sportowy wkład filtra powietrza K&N, magnetyzer, końcowy tłumik Ulter.
ZAWIESZENIE: Zbliżony do ziemi o 60mm przód i 40mm tył za sprawą sprężyn Weitec'a, amortyzatory niewiemjakie z regulacją wysokości.
UKLAD HAMULCOWY: Seria
KOLA: Seria - stal 13"
NADWOZIE: Wygładzona tylna klapa, czarny znaczek w grillu, wygładzony przedni zderzak, rejestracja w tylnym zderzaku, lusterka M3-look, lampy z GT (lewa UK), przyciemniane szyby.
WNETRZE: Kierownica Momo, pedały Sparco, białe zegary MoMan, drążek zmiany biegów obszyty zielono-czarną skórą.
AUDIO: Radio CD/MP3 Clarion, głośniki w drzwiach Pioneer 2 wysokotonowe i 2 średniotonowe.

Zmiany przeprowadzone: W sumie to auto kupiłem już wymodzone, więc kupiłem 2 felgi, bo były pokrzywione, nowe sprężyny Weitec'a, bo z tych co były jedna pękła (nie wiem jakie bo były zardzewiałe), zostały poprawione hamulce, wyregulowany silnik i kupiony komplet opon letnich (auto w czerwcu stało na zimówkach :lipa: )

Plany: 1. Teraz mnie czeka kapitalny remont zawieszenia (oprócz sprężyn)
2. Później przydałoby się auto oddać do blacharza (ruda atakuje i purchle się porobiły)i lakiernika (rozpatrywana zmiana koloru)
3. Hamulce które zatrzymają polo z ponad 100 konnym silnikiem
4. Następnie zamontować G40 (PY)
5. Jakieś fajne felgi (marzą mi się RSL Mohag)
6. Porządne audio
7. wykończenie wnętrza

Opis: No cóż, szukałem fajnego sportowego autka z silnikiem do 1300 ccm (ze względu na cenę ubezpieczenia) i natrafiłem na polo 86c 2f które od razu mi się spodobało. W sumie zakup nie był przemyślany i kupiłem auto na gorąco ooops , ale nie ma tego złego, auto i tak miało być modzone. Jeszcze w tym samym tygodniu jakiś niewiadomy sprawca wjechał mi na parkingu w bok auta po czym się oddalił w niewiadomym kierunku, przestała działać tylna wycieraczka, hamulce ściągały, akumulator jest słaby, a sprężyny były pęknięte. Auto raczej mnie nie rozpieszcza, moja rodzina jest przeciwna z ładowania kasy w "tego gruchota", ale ja jestem uparty, jak to ma w opisie jeden z użytkowników forum (sorry, ale nie pamiętam kto): "nie sztuką jest kupić nowego golfa, tylko zrobić starego tak żeby wyglądał jak nowy", cytuję z pamięci.

Auto jeszcze u poprzedniego właściciela:
Image
Image
Nowe sprężynki i wnętrze:
Image
Image

P.S. Temat raczej nie będzie pędził na złamanie karku, jestem studentem i raczej gotówki brak ałaa


Ostatnio edytowany przez Medyk, Śro 27 Maj, 2009, edytowano w sumie 1 raz


_________________
Moje Polo: http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=98&t=40159" onclick="window.open(this.href);return false;
Nowe amortyzatory już są. Nowe zdjęcia już są!
Offline
 Profil    7699884
 
 Temat postu: Re: [Polo 86c 2f] by Medyk
PostWysłany: Śro 27 Maj, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 15 Lis, 2008
Posty: 1363
Skąd: Gli(VW)ice
Gadu-Gadu: 4273656
Auto: Audi A6 C5
jako, że jestem pierwszy to napisze tak: polo wygląda na zadbane a spalanie tego silnika nawet na studencką kase nie powala...wracając do samego auta ... troche nie widzi mi sie za gładka klapa i te lusterka al'a M3 ... to możesz wymienić na seryjne ... zakładaj szybko sprinki i wrzucaj foty jak zeszła w dół

powodzenia w realizacji planów bo w dobrą strone idą


Offline
 Profil    4273656
 
 Temat postu: Re: [Polo 86c 2f] by Medyk
PostWysłany: Śro 27 Maj, 2009 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 13 Lut, 2009
Posty: 37
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Gadu-Gadu: 7699884
Auto: VW Polo 86c 2f 1.3 AAV CL
No tak, zapomniałem napisać, że auto kupiłem w czerwcu 2008 roku, a sprężyny założone zostały w październiku, teraz czeka mnie wymiana amorków i kapitalny remont zawieszenia bo pękł jeden amortyzator (dodam że nie był seryjny tylko z regulacją wysokości, ale nie wiem jaki bo ruda nie pozwala odczytać żadnych oznaczeń) i są duże luzy w zawieszeniu. Co do klapy to definitywnie zostaje, lusterka idą o wymiany tylko jeszcze nie wiem na jakie... Teraz się skupiam na znalezieniu amortyzatorów i remoncie zawieszenia, bo w tym momencie nie można legalnie jeździć tym autem-przegląd się skończył...



_________________
Moje Polo: http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=98&t=40159" onclick="window.open(this.href);return false;
Nowe amortyzatory już są. Nowe zdjęcia już są!
Offline
 Profil    7699884
 
 Temat postu: Re: [Polo 86c 2f] by Medyk
PostWysłany: Śro 27 Maj, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 10 Kwi, 2008
Posty: 558
Skąd: ZAMOSC
Gadu-Gadu: 2938654
Auto: Polo G40
Zmień lusterka i tyknął klapę na jakieś normalne.... i bedzie jakoś wyglądać jak na polo przystało...
Silniczek aav daje rade mam taki sam i golfa 1,6 75km daje rade objechac.
Pokaz fotki z pod maski....
Plan jak plan zobaczymy co z niego zrobisz.
Ale życzę powodzenia :ok: :ok:
Pozdro



_________________
"G-39 i pół project" Zapraszam:
viewtopic.php?f=112&t=37788
My polo G40 on vimeo.com :
http://vimeo.com/16349657
Offline
 Profil    2938654
 
 Temat postu: Re: [Polo 86c 2f] by Medyk
PostWysłany: Śro 27 Maj, 2009 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 18 Kwi, 2009
Posty: 361
Skąd: TRZEBIEL / LUBUSKIE
Gadu-Gadu: 3397031
Auto: POLO 86C VAGINA
jak koledzy... sugeruje zmiane klapy tylnej na normalna i lusterka na seryjne... kolorek jest świetny i rzadko spotykany wiec bym zostawił taki... fajnie wygladaja 2 takie same lampy z tyłu :)
pogratulowac :cfaniak:


Offline
 Profil    3397031
 
 Temat postu: Re: [Polo 86c 2f] by Medyk
PostWysłany: Sob 30 Maj, 2009 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 13 Lut, 2009
Posty: 37
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Gadu-Gadu: 7699884
Auto: VW Polo 86c 2f 1.3 AAV CL
Zdjęcia silnika i rdzy zrobię jak przestanie padać, bo póki co to już trzeci dzień pada :( . W między czasie trwają poszukiwania odpowiednich amortyzatorów. A na pocieszenie zamieszczam zdjęcia z małym przystosowaniem Polo do jazdy we mgle :P
Tak wygląda lewa lampa
Image
Tak wyglądała z zapalonym przeciwmgłowym
Image
A tak wygląda teraz
Image
Zmiana niewielka, ale zawsze. Teraz raczej będę się skupiał na częściach technicznych niż stylizacyjnych. To że nie widać zmian, wcale nie oznacza, że ich nie ma :$

Dzisiaj wyjąłem akumulator bo się już całkowicie rozładował przez te 2 miesiące bez jazdy i przy okazji zrobiłem zdjęcie komory silnika, nie wygląda to za ładnie :<
Image
A wczoraj przyjechał kurier z nowiutkimi amortyzatorami MTS-Technik
Image
i nowiutką rozpórką Inxx
Image
We wtorek auto pojedzie do warsztatu na remont zawieszenia, jeżeli tylko uda mi się reanimować akumulator ałaa



_________________
Moje Polo: http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=98&t=40159" onclick="window.open(this.href);return false;
Nowe amortyzatory już są. Nowe zdjęcia już są!
Offline
 Profil    7699884
 
 Temat postu: Re: [Polo 86c 2f] by Medyk
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2010 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 13 Lut, 2009
Posty: 37
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Gadu-Gadu: 7699884
Auto: VW Polo 86c 2f 1.3 AAV CL
Widzę, że przez rok nikt nie odwiedzał mojego tematu. Ja też za bardzo nie miałem czasu go odwiedzić. Sytuacja niewiele się zmieniła niestety, nadal jest zbieranie kasy na remont blacharki. W między czasie pozbyłem się zepsutego centralnego zamka, zawieszenie zostało wyremontowane, amortyzatory i rozpórka założone (jutro wrzucę zdjęcia), po zimie wyszło jeszcze więcej rdzy.
P.S. Pilnie poszukuję części do szyberdachu, owiewki i dwóch ramion od owiewki, które ją składają podczas zamykania.

Tak teraz wygląda zamontowana rozpórka
Image

Tak wygląda na nowych amorkach i sprężynach
Image

Image

Największy purchel rdzy jest na tylnym lewym nadkolu
Image

A tych części szyberdachu potrzebuję
Image

Co do części szyberdachu to brak odzewu. Może jednak ktoś mi poda chociaż numery tych części, bo u mnie nie da rady odczytać tych numerów, są mi niezbędne.



_________________
Moje Polo: http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=98&t=40159" onclick="window.open(this.href);return false;
Nowe amortyzatory już są. Nowe zdjęcia już są!
Offline
 Profil    7699884
 
 Temat postu: Re: [polo 86c 2f] by Medyk
PostWysłany: Sob 01 Lut, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 13 Lut, 2009
Posty: 37
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Gadu-Gadu: 7699884
Auto: VW Polo 86c 2f 1.3 AAV CL
Witam.
Z powodu nie posiadania już VW Polo, uważam ten temat za zamknięty.
Niestety z moim Polo rozstałem się w bólu.
Po nieudanej próbie kradzieży, mój samochodzik został podpalony 28 kwietnia 2012 roku. ;(

P.S. Mam na sprzedaż dwie felgi stalowe 5 ramienne. Takie same jak na zdjęciach, tylko że czarne. Miałem dwa takie zestawy, jeden został na samochodzie, drugi mam w piwnicy. Sprzedaję dwie, bo na dwóch kolejnych mam jeszcze opony, które mi się przydadzą. Cena 45zł za dwie, 25zł za sztukę.
Oraz silniczek wycieraczki tylnej do Polo 86c2f coupe. Kupiłem do swojego polo, ale nigdy go nie zamontowałem. Silniczek ma ułamany króciec od wężyka płynu do spryskiwaczy. Cena 40zł.

Image



_________________
Moje Polo: http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=98&t=40159" onclick="window.open(this.href);return false;
Nowe amortyzatory już są. Nowe zdjęcia już są!
Offline
 Profil    7699884
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 8 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe