VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a
https://vwzone.pl/forum/

[golf mk2] by V3ase aka' "Gofrownica"
https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=98&t=80076
Strona 1 z 1

Autor:  V3ase [ Czw 01 Lis, 2012 ]
Temat postu:  [golf mk2] by V3ase aka' "Gofrownica"

MODEL: Golf GL 5D 87r
SILNIK: 1.6 HM
MOC: seryjnie 75km (niehamowane)
MODY POD MASKA: seria.
ZAWIESZENIE: seria.
UKLAD HAMULCOWY: seria.
KOLA: ZIMA-seria stal 13" (175/70) , LATO-Estoril 6Jx15 ET35 (opon brak)
NADWOZIE: lampy tył hella black magic z usuniętymi pomarańczowymi bańkami, przednie kierunkowskazy hella black magic, zderzaki po termicznej renowacji.
WNETRZE: seria + boczki drzwiowe z wnękami na głośniki przelotki gumowe na kable do przednich drzwi.
AUDIO: jednostka główna JVC kd-g332 przednie głośniki seria tył hk z land rovera
PLANY: Proste ze względu na stan auta interesuje mnie OEM+ , wzmocnione o parę rarytasów, w szczególności pas przedni wchodzi w grę, blacharka i nowy lakier całej karoserii (seria) , gwintowane zawieszenie
ZMIANY PRZEPROWADZONE: kupiona pełna seria, wymienione lampy.

Image

Front:
Image
Tył:
Image
Silnik:
Image

Zegary:
Image

Felgi kupione i teraz trzeba oponki znaleźć w odpowiednim rozmiarze :)
Image

Wnętrze jest w stanie niemal idealnym, od spodu dywaniki posiadają fabryczny klej aby się nie zwijać.
Image

Te lampy pewnie będą powodem nie jednej kontroli ale uwielbiam je
Image

A tak wyglądają zderzaki po odświeżeniu
Image

Autor:  papol [ Czw 01 Lis, 2012 ]
Temat postu:  Re: mk2 INVASION aka' "Gofrownica"

Staruszek ale jary.Nie wiem co oczekujesz od niego ale pracy masz sporo.Pozdro

Autor:  jerry. [ Czw 01 Lis, 2012 ]
Temat postu:  Re: [golf mk2] by V3ase aka' "Gofrownica"

Super baza. Dbaj i usuń rdzę ;)

Autor:  Filipovic [ Pią 02 Lis, 2012 ]
Temat postu:  Re: [golf mk2] by V3ase aka' "Gofrownica"

Kupiłeś ten wóz tylko dla niebieskiego środka? :D Chłopie, blachara woła o pomstę do nieba, ale trzymam kciuki !

Autor:  V3ase [ Pią 02 Lis, 2012 ]
Temat postu:  Re: [golf mk2] by V3ase aka' "Gofrownica"

Panowie auto pochodzi ze Szwajcarii, z stąd tyle ognisk korozji , ale zapewniam was ze żadne ognisko nie jest na wylot, jedynie powierzchowna, a od spodu ani grama rdzy ^^ auto jest po prostu zdrowe ;) Zamierzam odłożyć trochę kaski i oddać całą budę do blacharza i polakierować na nowo. to auto na prawdę ma 134K km przebiegu :)
Na razie walczę z chorobami wieku starczego, a ze wszystko wymieniam od razu na nowe, to sami wiecie ;)

Autor:  chudy191989 [ Nie 04 Lis, 2012 ]
Temat postu:  Re: [golf mk2] by V3ase aka' "Gofrownica"

zobaczymy co z tego będzie, ogarnij lakier, koło kultowe najlepiej prezentuje się w polerce moim zdaniem :ok:

Autor:  xalu [ Nie 04 Lis, 2012 ]
Temat postu:  Re: [golf mk2] by V3ase aka' "Gofrownica"

pozdrawiam kolege z DSW choć dzielnicy nie poznaje po fotkach jak bys szukał kogos do ogarniecia lakieru przed Pszennem jest lakiernia - zajmują sie klasykami pomogli mi ogarnąć mojego
powodzenia w projekcie

Autor:  V3ase [ Śro 14 Lis, 2012 ]
Temat postu:  Re: [golf mk2] by V3ase aka' "Gofrownica"

No właśnie waham się czy te Estorile malować na czarno z połyskiem, jakiś jaskrawy kolor czy polerować. Musze przez zimę podjąć decyzje
@xalu , masz namiary na tą lakiernie ? ( jak coś to pw )

2012-11-14
Panowie i Panie, oficjalnie mogę powiedzieć ze posiadam atrapę przednią VOTEX na prostokątne reflektory niee
Image
( Na atrapie wytłoczone jest "VOTEX 163" )

I zostanie ona uzbrojona w te oto lampy ( Soczewka hella + drogowe )
Image

Wszystko po to zeby uzyskać taki "look"
ImageImage


Zdjęcia z wyglądu całości i przymiarek już w ten weekend :)

Autor:  chudy191989 [ Czw 15 Lis, 2012 ]
Temat postu:  Re: [golf mk2] by V3ase aka' "Gofrownica"

nooo plany niezłe, felgi dałbym w polere :D

Autor:  V3ase [ Pon 19 Lis, 2012 ]
Temat postu:  Re: [golf mk2] by V3ase aka' "Gofrownica"

Tak jak obiecałem foto jak to będzie wyglądać. Czeka mnie jeszcze wykonanie mocowań do pasa przedniego dla reflektorów, i polakierowanie grill'a. Na 100% będe jeździł z nim na najbliższy sezon.
Image
Image
Lampy są w stanie idealnym, jedynie trochę brudne, i z ramek reflektorów gdzieniegdzie odłazi farba, ale będą przemalowane.

Autor:  Spojler [ Pon 19 Lis, 2012 ]
Temat postu:  Re: [golf mk2] by V3ase aka' "Gofrownica"

Bardzo dużo tej korozji do ogarnięcia, na podłużnicach i grodzi szczególnie razi i nie wiem czy usuniesz ją na dobre bo i tak wyjdzie po pewnym czasie jeśli będziesz cało rocznie użytkował samochód. Nie wiem czy ta buda jest warta pracy którą trzeba w nią włożyć. Po prostu da się znaleźć lepsze, ale to moje zdanie.

Autor:  chudy191989 [ Pon 19 Lis, 2012 ]
Temat postu:  Re: [golf mk2] by V3ase aka' "Gofrownica"

Spojler mi też radzili bude kupić w dobrym stanie, ale wiesz co kupisz?? a jak zrobi swoją to przynajmniej bedzie wiedział co ma ;) a koszta podobne bo za zdrową budę mk2 też trzeba trochę położyć ;)
V3ase grill bedzie pomalowany w kolor auta czy zostaje tak jak jest??? Moim zdaniem nie maluj grila :o

Autor:  V3ase [ Pon 19 Lis, 2012 ]
Temat postu:  Re: [golf mk2] by V3ase aka' "Gofrownica"

Spojler Buda ma problem z rdzą powierzchniową, co jest efektem tego ze auto było "parę" lat używane w Szwajcarii a tam soli nie żałują do sypania po jezdni. Docelowo auto buduje jako auto weekendowe oparte na przyszłym oldtimerze ;) No i szkoda zmarnować Golfa wyprodukowanego w Wolfsburgu ^^
chudy191989 Chce zostawić grill czarny ale obecnie widać po nim upływ czasu, a patrząc na materiał z jakiego jest wykonany wątpię czy go da sie termicznie odnowić, myślałem jeszcze o tym nowym lakierze plastidip z racji tego ze jest odporny na odpryski, ale jak z trwałością. Zwykły lakier będzie po jakimś czasie odpryskiwał. Chyba ze w jakiś magiczny sposób uda mu się naciągnąć na niego "kuloodporną" folię 3M

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/