VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a
https://vwzone.pl/forum/

[mk3] Marcin MK3
https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=98&t=37289
Strona 1 z 4

Autor:  Marcin MK3 [ Śro 25 Lut, 2009 ]
Temat postu:  [mk3] Marcin MK3

No a więc sie zmobilizowałem i pokazuje to co udało mi sie stworzyc w moim vw.

MODEL: Golf III

SILNIK: 1,8


MOC: 90km

MODY POD MASKA: Jak narazie to nie zawiele, zrobiony tylko orginalny dolot fiemy Jacky, i załozone amortyzatory klapy no i oczywiscie rozpureczka tez jest.
Zmieniony cały układ wydechowy. zamiast katalizatora wstawiłem strumienice naddźwiekowa i końcowy tłumik. Najpierw mugen firmy wm sport a teraz basowy fiemy Michael.a teraz jest juz nowiusienki kolektorek 421
ZAWIESZENIE:Zawieszenie obizone 4cm przód i 4 tyl firmy GT Cubline czy coś takiego. Z przodu spręzyny firmy weitec z tyłu tej co amory.

UKLAD HAMULCOWY: Układ hamulcowy odnowiony. Z przodu załozone nacinane tarcze firmy ATE Brake Disk polecam bo dobrze sie na nich hamuje i nie brudzą tak felg jak zwykłe.

KOLA: Koła 15cali 195/55 przód i tył

NADWOZIE:Samochód był sprowadzony z niemiec w oplakanym stanie i w zwykłej wersji. JA postanowiłem go przerobić na wersje GT.
Przód -- Lampy przednie wywalone i załozone soczewki+ ksenony, wywaliłem przedniego grila i założyłem bez znaczka tak jak w vr6, kierunkowskazy orginalne zmienione na przeźroczyste do których dołozyłem 8 funkcyjny stroboskop. W zderzaku zamontowałem spryskiwacze reflektorów z Renault Laguna bo się Gliny trzepiały, odnowione zderzaki.
Tył -- Samochód po przywiezieniu miał wgniecenie w lewym rogu w klapie. Wgniecenie zlikwidowałem i zmieniłem wygląd klapy. Lampy tylnie biało czerwone. Dużo takich jest ale do tego koloru chyba najładniejsze. Dołożone nakładki na błotniki.

WNETRZE: Wnetrze samochodyu też zmnienione. Wywalone wszystkie stare fotele i dane prawie nowe od wersji GT., a ponadtto dodany podlokietnik, zmieniona kierownica na mniejsza firmy wm sport. Lewarek zmiany biegów zmnieniony n skórzany firmy jacky, podświetlanie nóg kierowcy i pasarzera a z tyłu boczne kanapy. Dodane srebrne klamki do drzwi. Cała boczna tapicerka zmieniona na orginalna z wersji GT.

AUDIO: Z audio to nie mam o czym pisać. Radio firmy Clarion + 8 łośników w tym 2 JBL 30 cm w tylnej półce a reczta pioniery, ale ukryte pod atrapami więc nie zalatuje wsią. nie ma pieca ani tuby ale i tak udało mi się uzyskac bardzo ładny dzwięk.


Zmiany przeprowadzone: Prawie wszystko co standarsowe zamienione na nowsze

Plany:No Mysle ze za niedługo uda mi sie zamontować progi od wersji GT oraz poluje za nowym kolektorem wydechowym z i nym wylotem.
Mam w plana ch zrobienie policyjnego przodu, brakuje mi tylko czerwonych stroboskopów.
A po weselu może nowe mocniejsze serce, a naraziek kas na co innego.
Więcej zdjęć wkleje jak będzie ciepło i wypoleruje fure.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Autor:  matash [ Czw 26 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

fajny golf, wyroznia sie na pewno w natloku wiejskiego tuningu ktorego pelno w okolicy

na pewno widzialbym inne kola w nim i moze przedni zderzak na gladko a listwy i nakladki pod kolor?

wyrzucilbym neony i owiewki :D

powodzenia w pracach, pozdrawiam

Autor:  -MiLeK- [ Czw 26 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

ja bym tu zmienil ze paskudne przednie lampy :ała: wg mnie to jest najbrzydszy model jaki kiedykolwiek wyszedl do mk3 ałłłłł
no ale jesli walscicielowi sie podobaja to nic nie moge zrobic :)

Autor:  Marcin MK3 [ Czw 26 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

no neonów to nie będe zakładał ale fele bardzo chętnie bym zmienił
a co do lamp akurak wtedy nie miałem kasy za duzo i kupiłem takie a jakie bys miał na myslki np

Autor:  matash [ Czw 26 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

reflektory tez mi sie niespecjalnie podobaja, wrzucilbym in.pro a'la mk4 : http://moto.allegro.pl/item565695925_re ... g_hit.html

do tego gladki zderzak z przodu oraz listwy i nakladki pod kolor

tylna klape masz juz przerobiona, wiec kontunuowalbym styl na calym aucie chcac byc konsekwentnym

Autor:  Marcin MK3 [ Czw 26 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

oki ale jakos kurde nie moge sie zdecydowacv na te zderzaki, mysle nad tym ale kurde sam nie wiem, mam tylny w nadstanie więc cos pokombinuje
jak wyjdzie to bede działał
chce zamontować orginalne progi i moze to nie pasować
co radzicie

Autor:  Marcin SoYa [ Czw 26 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

szukaj tylko odpowiednich kół - to podstawa :))

Autor:  Marcin MK3 [ Czw 26 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

no spoko szukam własnie z wiekszym rantem
musze sie wybrac na zlot jakis i cos podglądnąć :D

Autor:  liex [ Pią 27 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

Tragedii nie ma, wrecz bardzo ladnie ;)
Tak jak kolega Marcin SoYa, przydalo by sie lepsze kolko bo te szalu nie robi, bo za tym pozytywnie :)

Autor:  jaropolo [ Pią 27 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

Marcin MK3 napisał(a):
Mam w plana ch zrobienie policyjnego przodu, brakuje mi tylko czerwonych stroboskopów

zamiast tego pomysl o lepszym kole i bedzie o niebo efekt

Autor:  -MiLeK- [ Pią 27 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

lampy na przod zmien na helle ala mk4 lub te ala mk r32.. wg mnie dwie najlepsze opcje z tym ze te pierwsze sa bez soczewki.. bo smoked seria tuta by nie pasowala napewo wiec cos z tych dwoch;p

Autor:  Marcin MK3 [ Pią 27 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

a co powiecie o takich
http://allegro.pl/item564330156_alusy_1 ... 40_16.html
dość takie chyba co
co do tych lamp to macie racje do przodu policyjnego tez
nie wiem co myslec o tych zderzakach

Autor:  matash [ Pią 27 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

Marcin MK3, jak dla mnie to slabe te felgi, wyslalem ci wczoraj pare propozycji na gg a tu masz jeszcze jedna:

http://moto.allegro.pl/item562876265_fe ... rytas.html

Autor:  Marcin MK3 [ Sob 28 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

no fajne tylko nie wiem gdzie sobie je wkrece :D
ja mam 4x100 hi :D

Autor:  matash [ Sob 28 Lut, 2009 ]
Temat postu: 

tak jak ja

o adapterach pan nie slyszal :D

Strona 1 z 4 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/