Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 115 [ 1723 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 115  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
Witam. to będzie dość długa historia pewnego golfika,będzie to już 4 przebudowa odkąd zacząłem śmigać VW-jem.Może na początku parę fotek ostatniej mojej furki zaraz po kupnie.Dodam że kupiony był niekompletny a mianowicie były tylko części w nim które nie pasowały z wersji 3D.Dlaczego tak ?? to będzie opisane w późniejszym czasie.

Image
Image
Image
Image
Image

jestem tylko w posiadaniu tych fotek po kupnie,niemialem aparatu i mam tylko to.

Odrazu gorące podziękowania dla davwid-a z vwzone za sprzedanie furki.

W miarę możliwości będe przedstawiał jak to wszystko się zaczęło , to znaczy przygoda z tuningiem.żeby temat nie stał w miejscu bo prace idą bardzo powoli będe przedstawiał co jakiś czas kawałek mojej historii z motoryzacją.Na tą chwilę zostawiam tylko to,wieczorem kolejne fotki.

A może odrazu napiszę kilka zdań ...
Na początku dodam że szukałem nadwozia z wersji G60,jak wiadomo fabrycznie była mocniejsza podłoga co w naszych warunkach sie bardzo przydaje.Samo G60 nie wystarczyło bo był potrzebny fabryczny szyberdach oraz koniecznie wesja 5D,jak wiadomo ciężko o taki sprzęt.Ale jak ktoś chce to ma.
Będzie to pełna werjsa USA,każdy drobiazg będzie wymieniony na taki z wytłoczką USA.Niestey nie będzie to łatwe ale da się zrobić i dość sporo takich części już posiadam,a inne są na oku tylko czekam na gotówkę.
Co do stylu - to jak każdy mnie zna to fascynuje mnie motoryzacja z USA i dlatego taki wybór,styl też będzie czysto Amerykańskim i nie mówię tu o szybkim i wściekłym.Po prostu ma być ładny,parę drobiazgów i przede wszystkim felgi ze stanów.

No to może pochwalę się moimi drobiazgami do furki

Image
Image
Image
Image
w liczniku została zmieniona obudowa (też us) w celu zaślepienia wskaźnika temp. i zegarka .Nie będą mi potrzebne gdyż będą znajdować sie w dodatkowych.
Image
Image
Image
Image ;)


Ostatnio edytowany przez krzyh Nie 09 Paź, 2011, edytowano w sumie 25 razy


_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
powodzenia w pracach. wierze ze pokazesz kalse trzymam kciuki



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 29 Cze, 2006
Posty: 193
Skąd: mysłovwice/glivwice
usa...ciekawie ..coś innego powodzenia..



_________________
ex:MK3 GTI 20 JAHRE JUBI mit ABF
actual: MK4 GTI EXLUSIVE mit AGU
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 19 Lip, 2005
Posty: 1037
Skąd: Tychy
Gadu-Gadu: 6854187
Auto: VW GOLF II GTD & VW PASSAT B5 FL VARIANT
Wujek cały czas czekam z niecierpliwością kiedy wyjedziesz Golfikiem :D


Offline
 Profil    6854187
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
może troszkę o kolach.Tego dokładnie jeszcze nie wiem jakie będą,myślałem coś o szprychowych z USA oczywiście 16x9 ale czas pokaże.z czasem napewno zawita coś zza oceanu.Na obecną chwile posiadałem takie kompleciki :

Image

miały być do stylu niemieckiego mattigi 7x13 et 003 ale poszły do mojej jedynki

Image

Image

następnie miały być dezenty 7-8 x14 ale po wielu za i przeciw poszły do golfika od MAKO

Image

następny wybór to Strato 7x15 z rantem 10 cm , i znów wiele za i przeciw,ostatecznie poszły do corrada od Ola

Image
Image

a ostatecznie jak wybór padł na wersje USA to zostały borbety A 9x16

Image
Image

które po kupnie tak wyglądały,aleeee troche polerki i efekt całkiem inny

Image


Tak jak pisałem wcześniej są to felgi tymczasowe dopóki nie dostanę czegoś odpowiedniego zza oceanu.


Ostatnio edytowany przez krzyh, Nie 09 Lip, 2006, edytowano w sumie 1 raz


_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 07 Lis, 2005
Posty: 646
Skąd: TROJMIASTO
no i powstaje kolejna telenowela dokumentalna;) AJM LOWIN IT ;) Dajesz dajesz krzyhu!!!

Powodzenia w pracach


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
kiler napisał(a):
Wujek cały czas czekam z niecierpliwością kiedy wyjedziesz Golfikiem :D


no wujek jeszcze z rok - może nie cały będziesz musiał poczekać,wiadomo jak idą prace z powodu gotówki.Mając na ręke 900 z sobotami 1200 ( a mając na utrzymaniu siebie,mieszkanie i dwa auta) nie można zbytnio poszaleć z pracami przy aucie.A jeszcze większym problemem jest jedynka bo jak wiadomo ja serią jeżdzić nie mogę.Nie chodzi o kasę do jedynki tylko czas , zamiast przy G2 to siedzę przy G1

[ Dodano: Nie 09 Lip, 2006 ]
arturro napisał(a):
no i powstaje kolejna telenowela dokumentalna;) AJM LOWIN IT ;) Dajesz dajesz krzyhu!!!

Powodzenia w pracach


hehe no można nazwać to telenowelą bo będzie dość długa i będzie w niej kilka samochodów.Bedzie to cała moja historia motoryzacjii.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 06 Wrz, 2004
Posty: 4665
Skąd: West Coast
Wiem, że Krzyh ma gust nie tylko do panienek, tak więc auto będzie zacne hah :D



_________________
Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
krupi napisał(a):
Wiem, że Krzyh ma gust nie tylko do panienek, tak więc auto będzie zacne hah :D


dzięki za poparcie jamajama

a może troszkę o froncie napiszę.A więc tak , na początku miał samochód być zrobiony na niemca i zakupiłem parę grili,między innymi takie

Mattig
Image

następnie wpadł mi w ręce a raczej wpadły bo 2 sztuki Bonrath-a,jeden nabył MAKO do swojego golfika
Image

po pewnym czasie trafił mi się okazyjnie jetta front
Image

są i też inne,praktycznie każdy jaki wychodził seryjnie na 2 i 4 lampy (stare i nowe modele),był też grill do jetty bez znaczka oraz lampy z camaro pod które były robione grille m.innymi przez Kamei-a a wygląda to tak

zdjęcie zapożyczone ale lampy leża niestety nigdy nie będą na aucie
Image
lub tak
Image

Pewnie zapytacie po co mi tyle tego wszystkiego,już odpisuje
A to dlatego że były różne wersje budowy auta i dlatego tyle tego kupiłem,za każdą wizją coś innego.Drugim powodem jest to że wszystkie części mają być w igła stanie i czasami kupuję po 3 - 4 takie same detale żeby mieć w idealnym stanie.Zazwyczaj większość części udaje mi sie sprzedać.Dla przykładu podam że kupiłem 4 komplety tylnich lamp z werji US i z tego wybrałem 2 najlepsze a reszta się rozeszła jak świeże bułeczki.

A co do frontu to juz mogę z pewnością powiedzieć że będzie jak w oryginale na USA z ostatniego wypustu,czyli Jetta front na grillu starego typu czyli na wąskich żeberkach i koniecznie ze znaczkiem i chromowaną listwą.

o coś takiego

Image
Image

Zaznaczam że zdjęcie jest przykładowe,oraz zdradzę że auto się szykuje na coś w tym stylu tyle że na szerokich zderzakach listwach i progach seryjnych,no i w być może innym kolorze.Ale styl ogólnie bardzo podobny do obranego.Ot taki typowy US.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pon 02 Sty, 2006
Posty: 1
Skąd: Wawa
autko w wersju us to prawdziwy rarytas ;) powodzenia w pracach a ten gril od rally wygląda jak gril co był wypuszczany na rynek amerykański ?? czy sie myle jetta front będze dobże pasowała do całem koncepcji auta tylko zastanów sie czy będzesz wkłądał szerokie zderaki ( mi sie wonskie podobają :D

pozdrawiam


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
montana napisał(a):
autko w wersju us to prawdziwy rarytas ;) powodzenia w pracach a ten gril od rally wygląda jak gril co był wypuszczany na rynek amerykański ?? czy sie myle jetta front będze dobże pasowała do całem koncepcji auta tylko zastanów sie czy będzesz wkłądał szerokie zderaki ( mi sie wonskie podobają :D

pozdrawiam



i własnie dlatego że to rarytasy to wybór padł na wersje US,niemców i innych jest wiele a takich bardzo bardzo mało.

niestety rally to jest z lampami od starej mazdy 626 dlatego wygląda inaczej

Jetta była do werji US i dlatego będzie u mnie a że autko będzie robione na ostatni ,,wypust,, dlatego zagoszczą szerokie zderzaki bo takie wtedy szły z frontem od jetty.Wąskie też mi sie podobają to znaczy US-y bo US-y sa troszkę szersze i bez wnęki na tablice rej. oraz maja inne kierunki ale do tego są znów inne fronty a ja wole jette.
O do wąskich zderzaków były takie fronty
Image

Ale spokojnie bo w garażu będzie własnie taki komplecik na przekładkę.Zależnie od chumoru bedzie wkładany taki lub taki + odpowiednie zderzaki.

Pozdrawiam.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 10 Lip, 2006 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 02 Lis, 2005
Posty: 2833
Skąd: wolfsgruppe.com
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf I GTI 1.8 8V,Golf I Cabrio ,Bora V5
No no widze ze ciekawie sie zapowiada , powodzenia w pracach, bede sledził ten temat ;)



_________________
http://www.wolfsgruppe.com
Moja Golfina http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=24997 i tu tez http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=6944
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 10 Lip, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 16 Sty, 2006
Posty: 130
Gadu-Gadu: 0
Auto: Poloo
No mam nadzieję, ze będziesz nas na bierząco informowal o wszystkich pracach i rarytasach, które nagromadzileś. Powodzenia w pracach, 3mamy za Ciebie kciuki żebyś skończyl autko w planowanym czasie. Potrzeba nam więcej dobrych okazów w Tychach :ok: ;)



_________________
cultstyle.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 10 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 19 Lip, 2005
Posty: 1037
Skąd: Tychy
Gadu-Gadu: 6854187
Auto: VW GOLF II GTD & VW PASSAT B5 FL VARIANT
Rarytasów to przybywa z dnia na dzień :D pochwal sie co masz nowego,bo ja już wiem ;)


Offline
 Profil    6854187
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 10 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
kiler napisał(a):
Rarytasów to przybywa z dnia na dzień :D pochwal sie co masz nowego,bo ja już wiem ;)


nooo dobraaa , aaa udało mi się wygrać na allegro takie o to felgi

Image
Image
Image

Jak mówiłem musi być USA i myślę że do mojego stylu będzie jak znalazł na początek.Początek bo w planach są całkiem inne a mianowicie na zamówienie ale to po skończeniu auta,Niestety tanie nie będzie ale cóż się nie robi dla VW-eja

[ Dodano: Pon 10 Lip, 2006 ]
a może chce ktoś kupić BORBETY ?? zastanawiam się nad sprzedaniem .......

[ Dodano: Pon 10 Lip, 2006 ]
no to teraz może troszkę moich staroci z garażu

oto moje fotele i kanapa oczywiście z nie byle jakiego auta,stan niestety byle jaki ale będą obszywane na nowo
Image

no i gwincik H&R poskładany z dwóch kompletów,będzie lakierowany proszkowo i będą nowe wkłady lub regenerowane
Image

[ Dodano: Pon 10 Lip, 2006 ]
skrypol napisał(a):
No no widze ze ciekawie sie zapowiada , powodzenia w pracach, bede sledził ten temat ;)


Zapraszam codziennie,co dzień coś nowego pokaże,raz moje obecne autko a raz starsze tylko muszę fotek poskanować troszeczkę.Będzie co oglądać. :D



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 115 [ 1723 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 115  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe