Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 109 z 115 [ 1723 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 115  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Czw 17 Lis, 2011 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 28 Lis, 2006
Posty: 3369
Skąd: "Z"dolnyŚląsk
Gadu-Gadu: 0
Auto: variat_vagen
podoba mi się to że wszystko jest przemyślane a części starannie dobierane :ok:



_________________
kupie graty do rekina e23 733i viewtopic.php?f=39&t=61863
viewtopic.php?f=98&t=24949&hilit=bia%C5%82a+strza%C5%82a
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Czw 17 Lis, 2011 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 04 Sty, 2009
Posty: 729
Skąd: WU
jakieś newsy?



_________________
zapraszam do polubienia mojego fanpage'a www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2fl RS, O3 RS, O3 RS230, G 7GTI, G 7R, CLA 45 AMG, S5, RC F, GT3 RS, RS 7, S 63 AMG, RS6 i inne

2016 AUDI RS6 EXHAUST SOUND
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Czw 17 Lis, 2011 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Sty, 2010
Posty: 462
Skąd: WSC / WE
Gadu-Gadu: 0
Auto: 2.5 tdi
Ja nie mówię że się nie można :P rok temu widzieliśmy taką igiełkę + 4wd ale cena 18 tyś ale myślę że każdy model audi z tamtych w konkretnym stanie jest wart że tak powiem przepłacenia :)



_________________
oem + Love it or f@ck off
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Czw 01 Gru, 2011 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
Pawlak napisał(a):
krzyhu ten twój temat powinni wydać w formię książeczki naprawdę fajnie się to czyta natomiast audi dla mnie kosa,sam szukałem 100/a6 c4 [2.5tdi] przez ponad 2 lata i zwątpiłem na znalezienie takiej w naszym kraju no i ten klimat i zapach gdy siedzisz w środku a szczególnie w porządnych miękkich welurach niestety nowe ,,śmieci,, nigdy zapewnią tych samych odczuć i radości z posiadaniach ja choćby to co masz



ta książka powinna mieć tytuł : ,, jak nie należy żyć'' ;) , co do kosy to mam inne zdanie , za dużo baboli :smutny: , jeśli chodzi o znalezienie dobrej sztuki to są wyjątki ale ceny od 15 tyś :o a co do zapachu to nie wiem jak oni to zrobili - po wyczyszczeniu tapicerki pachną nowością coooo ,cały w całym pokoju unosi się ten klimat :-D


Lakier napisał(a):
Kolega który nie specjalnie jara się Vagiem, znalazał igłę audi a6 c4 2.5tdi. Srebrna, stan jak nówka. Dał chyba 14 tys. Więc nie ma mowy o tym, że nie da się znaleźć, poprostu trzeba dobrze szukać



no właśnie o tym napisałem wyżej , od 15tyś mozna szukać - za 20tyś można już naprawdę igłę znaleść


Luq@sz napisał(a):
podoba mi się to że wszystko jest przemyślane a części starannie dobierane



a tam przemyślane ;) , po prostu biorę wszystko czego auto nie ma a nie ma nic :-D


luki_s3 napisał(a):
jakieś newsy?



no były wtedy na poprzedniej stronie :P


Pawlak napisał(a):
rok temu widzieliśmy taką igiełkę + 4wd ale cena 18 tyś ale myślę że każdy model audi z tamtych w konkretnym stanie jest wart że tak powiem przepłacenia



trzeba było brać tą czerwoną z bielska za 22 tyś :D


---------------------------------------------------------------------------------


i znów ubogo ale wiadomo .... kasa i brak dostępności części w zadowalającym stanie :smutny:


na ten miesiąc doszło drewno - brak kilku elementów ale te najważniejsze są , (na focie po kupnie)obecnie zostały wypolerowane na tyle ile się tylko dało


Image


no i tapicerki dostały drugą sznasę , zostały rozebrane na części i wyczyszczone tak bardzo jak tylko szło , szare dokory zostały wywalone a wleciało drewno - co ciekawe tapicerki aż pachną nowością ,nie wiem jak to fabryka zrobiła że po tylu latach jest klimat nowego auta , VW w tym temacie to nie może nawet startować

Image



Pozdr.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Czw 01 Gru, 2011 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 14 Sty, 2009
Posty: 924
Skąd: Kalisz
Gadu-Gadu: 7981179
Auto: Audi V8 D11 4,2 6-gang Manual
a mnie tam drewno nie kręci w swoich mam wstawione komponenty skóry i bardziej mi się to widzi :) a wracając do zderzaków ktoś pisał ze gładkie odpadają bo to nie to ! owszem zwykłe nie ale pakiet S6 C4 z poszerzanymi błotnikami i szerszymi zderzakami robi na pewno większą robotę niż ten który jest tutaj :)
no i jeszcze tylko to ze jak założysz gładkie zderzaki to maska też na zmianę :smutny: bo bedzie to komicznie wyglądać

tutaj pokazowe foto S6 C4

Image


Offline
 Profil    7981179
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Czw 01 Gru, 2011 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
RUSKI napisał(a):
no i jeszcze tylko to ze jak założysz gładkie zderzaki to maska też na zmianę bo bedzie to komicznie wyglądać



oj i tu się myslisz bo przód (maska + lampy) ze 100-ki jest zdecydowanie ładniejszy a do tego optycznie poszerza samochód ;) :P


RUSKI napisał(a):
a mnie tam drewno nie kręci w swoich mam wstawione komponenty skóry i bardziej mi się to widzi




to może byś wkońcu założył temat <<: , co do drewna to zawsze chciałem mieć auto z drewnem



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Czw 01 Gru, 2011 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty, 2011
Posty: 344
Skąd: Rzeszów
Gadu-Gadu: 16069165
Auto: Audi Coupe quattro
krzyh
mnie też od zawsze się drewno podobało i nadal mi się podoba, chociaż nie wiem czy carbon nie ładniejszy :P



_________________
Coupe Quattro V8
Offline
 Profil    16069165
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Czw 01 Gru, 2011 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Maj, 2008
Posty: 411
Gadu-Gadu: 0
Auto: Volvo s60 2.4t & Passat B6 BMR DSG
żeby to chociaż było drewno :)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Czw 01 Gru, 2011 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
Niki20 napisał(a):
chociaż nie wiem czy carbon nie ładniejszy



carbon i limuzyna ? hmmm ;)


Lakier napisał(a):
żeby to chociaż było drewno



Muszę Cię zmartwić :-D , nie wiem jak inne komplety ale ten co mam w ręku plastikiem nie jest na pewno ;) , nie jest to tez oczywiście jakiś wyszukany gatunek centrymetrowej grubości czy coś ale jakiś kawałek wyżłobionej lakierowanej sklejki naklejonej na aluminiową liswę na pewno :P , mam tez dekor z popielniczki i to faktycznie jest plastik (widać że nie z tego kompletu) ale pozostałe listwy plastikiem nie są na pewno



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Czw 01 Gru, 2011 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 14 Sty, 2009
Posty: 924
Skąd: Kalisz
Gadu-Gadu: 7981179
Auto: Audi V8 D11 4,2 6-gang Manual
lampy wuja mampy identyk bo na 2x soczewe + długie :D do tego jakoś ta wersja po lifcie bardziej uderza w mój gust ale wiadomo ja twój już też dobrze znam :P a co do założenia tematu to niema czego pokazywać bo zwykły uganiacz w Avancie :) jak założe jakieś koło to wtedy Ci podeśle fote
a wracając do tematu poważnie myślisz o założeniu zderzaków z S6 przecież masz komplet S4 US o ile dobrze pamiętam przymierzałeś go już ?? bo ja zderzak z S6 C4 mam tylko błotniki jeszcze mi zostały a nie dam 600zł za błotnik :) bo moje niestety są w opłakanym stanie już :( więc niema co spasowywać i cudować jak błotniki są do .... trzeba poczekać na lepsze błotniki i dopiero dopasuje zderzak ;)


Offline
 Profil    7981179
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2011 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 28 Lis, 2006
Posty: 3369
Skąd: "Z"dolnyŚląsk
Gadu-Gadu: 0
Auto: variat_vagen
mam awersję do politur w autach tego typu drewienko owszem w autach z lat 60-70-tych w mega limuzynach typu maybach, ale w tej setce jakoś nie bardzo to wygląda na szczęście nie mnie ma się to podobać ;) najważniejsze że właścicielowi odpowiada :ok:



_________________
kupie graty do rekina e23 733i viewtopic.php?f=39&t=61863
viewtopic.php?f=98&t=24949&hilit=bia%C5%82a+strza%C5%82a
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2011 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 18 Lip, 2008
Posty: 2466
Skąd: Jelenia Góra
Gadu-Gadu: 6467484
Auto: Scirocco R
Nie cierpię drewna w aucie, w czerwonym będzie w ogóle fu :P Ale czepiam się dla żartu, bo tu nie można sie do niczego przyczepić :ok:



_________________
Get Low or Die Tryin'.
_________________
Było: Polo 86c2f '91, Golf MK2 '88, Caddy 14D '83, Polo 86c '90, Golf MK2 '92, Polo 86c2f '92, Derby 86c '79, Santana '83, Jetta A2 '89, Scirocco MK2 '82, Polo 9n3 '08, Golf MK3 '94, Polo 86c2f '92, Golf MK2 ABF+ '90, Polo 6n2 GTI '00, Golf MK2 '92, Polo 86c2f Genesis '92, Derby 86c '84, Passat B5 '01, Caddy 14D '91, Derby 86c '83, Caddy 14d '92, Scirocco R '13...
Jest:Golf MK2 GTI i coś tam jeszcze..
Offline
 Profil    6467484
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2011 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 18 Lis, 2010
Posty: 1040
Skąd: Poznań
Gadu-Gadu: 0
Auto: turla fele
a jak dla mnie drewno tylko podkreśli charakter A6 która zawsze starała się być limuzyną :ok:


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2011 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
RUSKI napisał(a):
lampy wuja mampy identyk bo na 2x soczewe + długie



Lampy są inne ! kierunki też są inne ! zakład ? ]:->


RUSKI napisał(a):
tylko błotniki jeszcze mi zostały a nie dam 600zł za błotnik



błotników ostatnio była masa na allegro jak i S4 tak i S6 , co ciekawe w lepszym stanie od zwykłych w cenach od 150 do 400 zł/szt :o wiem bo lukam czasami po tym ;) - co do moich zderzaków to mam Uesy i zwykłe i s-line ale jakoś nie leżą mi na aucie :smutny: po prostu dziwnie w nich wygląda


Luq@sz napisał(a):
ale w tej setce jakoś nie bardzo to wygląda na szczęście nie mnie ma się to podobać najważniejsze że właścicielowi odpowiada


mi badzo odpowiada i zawsze chciałem mieć ... polecam zasiąść w tym modelu bez jak i z drewnem + pełnym wyposarzeniem , myślę że zmienisz zdanie - oczywiście z ciemnym a nie jasną imitacją drewna :-D .... jak byłem młody też mi się to nie widziało - teraz w aucie na codzień tylko luxus , wygoda , panienka na siedzeniu obok i dłłłłługa trasa :$ :$ :$ no i zazdrość właśiciceli fiata i jego plastikowego środka niee


Madd napisał(a):
Nie cierpię drewna w aucie, w czerwonym będzie w ogóle fu Ale czepiam się dla żartu, bo tu nie można sie do niczego przyczepić



nie mam nic przeciwko czepianu się , wiadomo każdy ma inny gust ;) , poza tym jak sobie przypominam to każde moje auto z początku było nie lubiane na forum :-D


truckman napisał(a):
a jak dla mnie drewno tylko podkreśli charakter A6 która zawsze starała się być limuzyną



jest i pozytyw , dzięki ;)



-----------------------------------------------------------------


panowie mam do kupienia baterię słoneczną (solar dach - nie mylić ze szklanym) i nie wiem czy warto , wie może ktoś jakie funcje szło do niego podpiąć ? pytam konkretnie o model A6 a nie A8 .... mam dylemat brać czy nie , z tego co się orientuję to ładowanie akumulatora , utrzymywanie stałem temperatury wewnątrz auta na postoju , prawda to czy coś jeszcze ?


pozdr.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ Audi C4 ] ...w garażu krzyha - obecne auto od str 95
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2011 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 18 Lip, 2008
Posty: 2466
Skąd: Jelenia Góra
Gadu-Gadu: 6467484
Auto: Scirocco R
Temat z solarem zupełnie mi obcy, ale bardzo mnie zaciekawił, więc jak coś będziesz wiedział,pisz tutaj.



_________________
Get Low or Die Tryin'.
_________________
Było: Polo 86c2f '91, Golf MK2 '88, Caddy 14D '83, Polo 86c '90, Golf MK2 '92, Polo 86c2f '92, Derby 86c '79, Santana '83, Jetta A2 '89, Scirocco MK2 '82, Polo 9n3 '08, Golf MK3 '94, Polo 86c2f '92, Golf MK2 ABF+ '90, Polo 6n2 GTI '00, Golf MK2 '92, Polo 86c2f Genesis '92, Derby 86c '84, Passat B5 '01, Caddy 14D '91, Derby 86c '83, Caddy 14d '92, Scirocco R '13...
Jest:Golf MK2 GTI i coś tam jeszcze..
Offline
 Profil    6467484
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 109 z 115 [ 1723 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 115  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe