VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a
https://vwzone.pl/forum/

Kupno autka
https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=27910
Strona 1 z 1

Autor:  TEC [ Wto 12 Lut, 2008 ]
Temat postu:  Kupno autka

Witam

Zastanawiam się nad kupnem auta. Do końca nie jestem zdecydowany który model wybrać. Oczywiście chodzi o VW. Zastanawiam się między mk1 a mk2. Jeśli chodzi o silnik, to mk2 bym chciał kupić albo z motorem KR, a mk1 1.3 lub 1.6 (o ile się znajdzie sztuka odpowiednia). Zakup auta nastąpił by gdzieś koniec marca, a początek kwietnia. Jeśli chodzi o nadwozie to oczywiście 3-drzwiowe. Oba modele mi się bardzo podobają, teraz mój ojciec jeździ mk2 1.6TD, autko mi się podoba czasem nim jezdze. Więc może wy coś doradzicie pomiędzy tymi modelami. Może podobne tematy były więc moderatorzy niech się nie wkurzają :hmm:.
Wiadomo że cenowo auta mogą odbiegać od siebie, ale to już osobny temat ;). Jeśli ktoś z was miałby jakieś autka do sprzedania (w niedalekiej przyszłości), oczywiście chodzi mi tylko wyłącznie o Golfa mk1 lub mk2 piszcie do mnie na PW. Dzięki z góry za opinie.

Pozdrawiam

Autor:  krupi [ Wto 12 Lut, 2008 ]
Temat postu: 

To kwestia indywidualna, zależy jaki chcesz potem sos pakować w furę, czy dużo jeździsz, jakie masz wymagania co do niezawodności, osiągów itp.
Przejrzyj sobie tematy o odpowiednich autach i sam zdecydujesz.

Autor:  Mioo [ Wto 12 Lut, 2008 ]
Temat postu: 

tylko mk2. do mk1 to trzeba byc troche powalonym na glowe zeby kupowac i wsadzac mnustwo siana. jak lubisz mk2 kup mk2 mk1 nie ruszaj bo nio ono ani ty nie bedzie ok.

Autor:  yamacha [ Wto 12 Lut, 2008 ]
Temat postu: 

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie; bo jak wspomniał krupi "zależy jaki chcesz potem sos pakować w furę, czy dużo jeździsz, jakie masz wymagania co do niezawodności, osiągów itp." . TEC mk1 to auto z duszą podobnie jak Derby,Caddy,Scirocco czy Corrado.Zakładając że kupisz Vw na okres np minimum powiedzmy 4 lat, ja na Twoim miejscu wybrałbym mk1. Oczywiście jak kupić to już dobrą bazę tuningową bo zakładam że coś w aucie będziesz dłubał.
Tutaj jest ciekawa propozycja wg mnie warta uwagii :
viewtopic.php?t=27649

Autor:  benson [ Wto 12 Lut, 2008 ]
Temat postu: 

Tutaj jest ciekawa propozycja wg mnie warta uwagii :
viewtopic.php?t=27649[/quote]


no za takie auto cena smiesznie niska

Autor:  yamacha [ Śro 13 Lut, 2008 ]
Temat postu: 

benson napisał(a):
Tutaj jest ciekawa propozycja wg mnie warta uwagii :
viewtopic.php?t=27649



no za takie auto cena smiesznie niska[/quote]

dokładnie benson podałem ten sam link, ale widzę że też potrafisz dojrzeć co to dobra baza tuningowa.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/