Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 2 [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Proszę o opinie , VW Bora 1.4 benzynka ...
PostWysłany: Nie 22 Lip, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Czesc wszystkim , noszę sie z zamiarem zmiany samochodu z Vw polo na cos wiekszego , i w rachube wchodzi oczywiscie VW poniewaz ogolnie jestem z nich zadowolony i lubie tą akurat marke :-) . Chciałbym kupić Borę z silniekiem 1.4 benzynka, w zwiazku z tym czy mogłbym prosic uzytkownikow podobnych autek o opinie, co sie psuje , na co zwracac uwage,ekonomicznośc samochodu , ew wady i zalety ... itp , i kolejne pytanie czy przebieg rzedu 160 tys nie jest ciut wysoki i czego sie przy nim spodziewać? (taki przebieg ma autko ktore wpadło mi w oko - 2000 rok)
Bora która jestem zainteresowany posiada 17" cali kółka VW , elektryczne szybki i 4 poduchy... czy 17 cali to nie za duzo na 1.4 ? prosze o porady , z góry dzieki



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Lip, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 08 Gru, 2004
Posty: 625
Skąd: Inowroclaw
Gadu-Gadu: 5915471
Auto: jetta mk2
oł siet, sory za ot ale pierwsze słyszę zeby bora była z takim motorem, chyba ze wersja tylko na PL, kumpel ma Toledo 1.4 2000 rok i ledwo to jedzie, jak go zapytałem jak to możliwe to mi powiedział ze szła jakas krótka partia na Polskę.

Na nasz skromny biedny kraj jak widać idzię wszystko ze wszystkim, dobrze ze nie wkładali 1.0 50 ps :-D

podobną sytuacje mam mój inny kumpel z astrą 2, ma motor 1.2


Offline
 Profil    5915471
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Lip, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Słuchaj nie jest to auto w wersji na Polskę , 1.4 standardowo byly (75KM), - ja mieszkam w Irlandii wiec 100% auto nie na Polskę ;) a swoją droga chodzi mi o 1.4 ze wzgledu na ubezpieczenie w Irlandii , za którego roczną rownowartośc mozna w Polsce kupić niezłe auto ....Swoja droga to takie autko :
Image



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Lip, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
wiesz co kazda firma ma w swojej ofercie jakas kompromitacje... i ja uwazam 1.4 to taka kompromitacja w volkswagenie... szukaj stary lepiej TDIka



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Lip, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Cytuj:
szukaj stary lepiej TDIka


Tak , spoko ale w Irlandii jest jeden problem , nie majac 25 lat nie kupisz ubezpieczenia na samochód z turbo (a jesli juz to jest ono cholernie drogie), a ja nie mam 25 ;( i dla mnie optymalne jest cos z przedzialu 1.0 - 1.4 (bynajmniej w tym kraju)



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Lip, 2007 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
Heheh, chlopaki mysla ze tutaj , tak jak w polsce mozesz jezdzic wszystkim w kazdym wieku. Niestety ubzepieczenie tutaj daje niektorym po pupce .
Jak nie masz rodzinki do wozenia , to lepiej poszukaj polowki 1.4 16V , albo centralnie polowki GTI . Bora z silnikiem 1.4 to porazka tak samo jak polo9N z silnikiem 1.2 .Te auta porpostu nie jada ,a paliwa zezra tyle co 1.8 , bo trzeba je mocniej butowac w kazdym zakresie .

(te lexy z tylu bedziesz musial wywalic ;) ) A moze ta srebrna SDI co jest wyzej . Nie ma turbo , bedzie sie lepiej zbierac , o i mniej palic

pozdro z Dublina i mam nadzieje zobaczymy sie w Cork 5 sierpnia na zlocie vw



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Lip, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Cytuj:
pozdro z Dublina i mam nadzieje zobaczymy sie w Cork 5 sierpnia na zlocie vw

Kurcze z przyjemnośćią bym wpadł moją polówka, ale dzien wczesniej wylatuje do domu na 2 tygodnie (zasłużone zresztą)

Tak wogole thx, za drobne wytlumaczenie dla chlopaków , niektorzy na serio mysla ze tu mozna jezdzic 3 litrową Suprą i placic 200 euro rocznie :), codo polówki to wlasnie sie waham miedzy zatrzymaniem tego co mam czyli Polo 1.0(dostałem propozycje nie do odrzucenia) a Borą 1.4 , swoją droga widze ze kolega tez carzone przeglada ...:) a lexy to fakt odpadają , no i ten przebieg little bit high :)...ale skusily mnie felgi :) pozdro



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Lip, 2007 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
No samymi felgami i elektryka nie najezdzisz ,a znalezc nie bylo trudno , bo skad bys wziol fotke , chyba nie z buyandsell niee niee.
Szkoda ze nie dasz rade na zlot . Mam nadzieje ze jeszcze w tym sezonie bedzie okazja



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 23 Lip, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Wiesz nie chce zmieniac autka na sile (moje sprawuje sie extra jak na razie - odpukać :) i wazniejszy jest dla mnie stan tech. niz felgi i elektryka to normalne...na buyandsell tez sie fotki zdarzają :)
Co do zlotu no szkoda ze nie jest wczesniej kilka dni , albo w 2-giej polowie sierpnia , na pewno bym pojechal , ale mam bilety zarezerwowane ,a w domu nie bylem juz dluuuuuugo i to jest teraz wazniejsze dla mnie , ale po przyjezdzie mozna cos sklecic, jest jeden chlopak jeszcze (moze 2) z Polo Klub Polska który jest (bynajmniej był) chetny na zlot czy tez spotkanie Vw i mieszka rowniez w Dublinie jak Ty. Mozemy sie wiec spotkać gdzieś kiedys w jakimś wiekszym gronie (ja mieszkam w Clonmel wiec do Dublina kawałek, ale to nie problem pod warunkiem ze bedzie to weekend), Swoją droga zawsze mozemy pozostać w kontakcie i jak bedzie sie cos szykowac to sie wzajemnie informowac:) a jak pewnie oboje wiemy Vw nie jest w Eire zbyt super popularny jesli chodzi o zloty (klepki na oczach w kierunku toyoty u 95% populacji :-) )...pozdrawiam ... Sorki za ot

Swoją drogą co do Bory to fajne autko było na carzone ale juz nie ma ;( a szkoda http://www.carzone.ie/usedcars/index.cf ... rid=692996 i cena atrakcyjna jak za taka wersje , nie mniej ładny okaz , nie taki golas jak wiekszosc pojazdów tu , nowe ale gołe w wiekszosci )



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 23 Lip, 2007 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Wto 18 Paź, 2005
Posty: 359
Skąd: Slupsk-Londyn
Gadu-Gadu: 556701
Skype: Route6610
Auto: Audi TT quattro
papen1983 napisał(a):
Cytuj:
pozdro z Dublina i mam nadzieje zobaczymy sie w Cork 5 sierpnia na zlocie vw

Kurcze z przyjemnośćią bym wpadł moją polówka, ale dzien wczesniej wylatuje do domu na 2 tygodnie (zasłużone zresztą)

Tak wogole thx, za drobne wytlumaczenie dla chlopaków , niektorzy na serio mysla ze tu mozna jezdzic 3 litrową Suprą i placic 200 euro rocznie :), codo polówki to wlasnie sie waham miedzy zatrzymaniem tego co mam czyli Polo 1.0(dostałem propozycje nie do odrzucenia) a Borą 1.4 , swoją droga widze ze kolega tez carzone przeglada ...:) a lexy to fakt odpadają , no i ten przebieg little bit high :)...ale skusily mnie felgi :) pozdro

tak tak,fele to podstawa :ok: 17ki jak nic pasuja do 1.4 :smutny: ...oj mlodziez,mlodziez...nie smarujesz,nie jedziesz.Nie chcesz placic wysokiego insurance,to zostan przy polowce.I z przebiegiem 160 w 1.4 daj sobie spokoj :smutny: .Tak jak mowi Archie,uderz w Polo 1.4,no chyba ze potrzeba Ci sprzetu do lansu niee niee niee niee ....to w takim razie proponuje A6.pozdro



_________________
quattro......meski naped....

viewtopic.php?t=20974
Offline
 Profil    556701 Route6610
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 23 Lip, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Cytuj:
tak tak,fele to podstawa :ok: 17ki jak nic pasuja do 1.4 :smutny:

Gdybyś uwaznie czytał to byś wiedział

Cytuj:
czy 17 cali to nie za duzo na 1.4 ?


Tak swoją drogą chodzilo mi glownie o wyglad felg bo bora na 15 to porazka i opony balony ...
I gdyby chodzilo mi o duze felgi to do polo tez nie pakował bym 14'' z 165/60 (rozsadek) a np 16'' :) - tylko wtedy to by sie kulało a nie jezdzilo (zreszta i tak sie kula)
A gdyby mi chodziło o lans to nie szukałbym Bory , a A6 to tez nie auto do lansu ...to nie PL, lansować to sie mozesz IS250 lub Gs 450h jak Cie stac ...



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 23 Lip, 2007 
VW Zone Admin
VW Zone Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3672
Skąd: Wrocław-Krzyżowice
Gadu-Gadu: 1722539
Auto: T5 TDI ;) CLS CDI by H&R,
u nas tez jest zwyzka za wiek... czy o tym nikt nie pisal... 1.4 odpsusc! bedziesz plakal :-D



_________________
††CAŁODOBOWY Zakład Pogrzebowy†† Wrocław ul. Borowska 254, pomoc w ZUS, KRUS i USC, całodobowe przewozy krajowe. 607152668
Image
Offline
 Profil    1722539
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 23 Lip, 2007 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Wto 18 Paź, 2005
Posty: 359
Skąd: Slupsk-Londyn
Gadu-Gadu: 556701
Skype: Route6610
Auto: Audi TT quattro
papen1983 napisał(a):
Cytuj:
tak tak,fele to podstawa :ok: 17ki jak nic pasuja do 1.4 :smutny:

Gdybyś uwaznie czytał to byś wiedział

Cytuj:
czy 17 cali to nie za duzo na 1.4 ?


Tak swoją drogą chodzilo mi glownie o wyglad felg bo bora na 15 to porazka i opony balony ...
I gdyby chodzilo mi o duze felgi to do polo tez nie pakował bym 14'' z 165/60 (rozsadek) a np 16'' :) - tylko wtedy to by sie kulało a nie jezdzilo (zreszta i tak sie kula)
A gdyby mi chodziło o lans to nie szukałbym Bory , a A6 to tez nie auto do lansu ...to nie PL, lansować to sie mozesz IS250 lub Gs 450h jak Cie stac ...

oj mlodziez,bez napinki niee



_________________
quattro......meski naped....

viewtopic.php?t=20974
Offline
 Profil    556701 Route6610
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 23 Lip, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Cytuj:
oj mlodziez,bez napinki


Spoko :) :-D
Cytuj:
u nas tez jest zwyzka za wiek... czy o tym nikt nie pisal...

Tak ale w Pl masz + 20% a w eire ponizej 25 lat jestes mlodym kierowca w najbardziej ryzykownej grupie i nie liczy sie ze jezdzisz (masz prawko i udokumentowane np znizki z Polski) od ponad 7 lat , tak jak w moim przypadku , dla nich jestes wciaz mlodym kierowca :) bez doswiadczenia , fakt daja znizki za bzszkodowosc juz po roku czasu , ale kupic pierwsze ubezpieczenie to koszmar jak nie miales wczesniej tu auta - sam przez to przechodzilem wiec wiem co nieco , (stawki za litrowe autko siegaja nawet 2900 euro co uwazam za przesade). kolejna wazna sprawa ze w Pl ubezpieczysz auto np na kogos z rodziny kto ma znizki i po sprawie jezdzisz , mozesz jezdzic nawet nie swoim autem , a w eire zeby móc prowadzic dany samochod musisz wykupic ubezpieczenie na osobe kierująca nim (czyli nie mozesz prowadzic samochodu kolegi jesli nie kupisz ubezpieczenia na siebie na dany pojazd - no i ponizej 25 lat zapomnij o turbo np :-( - to tak w ramach wyjasnienia , sorki za kolejny ot pozdrowienia dla wszystkich czytajacych



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 24 Lip, 2007 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Pią 26 Mar, 2004
Posty: 201
Skąd: Szczecin
A jak sytuacja powyzej 25 roku zycia ??? Bo chyba za duuzo Ci nie zostalo ?


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 2 [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe