VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a
https://vwzone.pl/forum/

Ile teraz płacą za zużyte katalizatory?
https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=106983
Strona 1 z 1

Autor:  Daiko [ Wto 23 Cze, 2026 ]
Temat postu:  Ile teraz płacą za zużyte katalizatory?

Siemanko, wymieniali mi ostatnio wydech w aucie i mechanik oddał mi starą puszkę, mówiąc, że mogę sobie to jeszcze gdzieś pogonić za parę stówek. No i teraz szukam informacji, bo wpisałem w sieć katalizatory bydgoszcz i wyskoczyło mi parę miejsc, ale totalnie nie mam pojęcia, jak się za to zabrać. Czy oni tam od ręki płacą gotówką, czy trzeba jakieś umowy podpisywać i czekać na przelew? Kompletnie nie moja branża, a nie chciałbym, żeby mnie ktoś potraktował jak laika i dał grosze za coś, co może być warte znacznie więcej. Słyszałem też, że niektóre skupy wycinają monolit i ważą go na miejscu, a inne patrzą tylko na model auta. Jak to w ogóle sprawdzić, żeby wyjść na swoje i nie stracić czasu? Jeśli ktoś z Was przerabiał ten temat niedawno, to chętnie poczytam, jak to u nas wygląda, bo puszka leży w bagażniku i tylko mi tłucze na zakrętach.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/