VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a
https://vwzone.pl/forum/

Zakup złota na prezent
https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=106981
Strona 1 z 1

Autor:  renalet [ Wto 23 Cze, 2026 ]
Temat postu:  Zakup złota na prezent

Planuję kupić złoto na prezent.
Monety czy sztabki?
I jakiego producenta i gdzie?

Autor:  artal [ Wto 23 Cze, 2026 ]
Temat postu:  Re: Zakup złota na prezent

Kup tej firmy, gdzie taniej. Wszystkie są rozpoznawalne, więc że sprzedażą nie będzie problemu. Kupuj w monetach, czy sztabkach, po ile tam chcesz. Tak, żeby sprzedający coś z tego miał

Od siebie polecam udanie się do mennicy:
https://mennicamazovia.pl/zloto-warszawa

Aktualnie mają swoje punkty we wszystkich większych miastahc. Powinni Ci coś dobrać.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/