| VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a https://vwzone.pl/forum/ |
|
| Zakup złota na prezent https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=106981 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | renalet [ Wto 23 Cze, 2026 ] |
| Temat postu: | Zakup złota na prezent |
Planuję kupić złoto na prezent. Monety czy sztabki? I jakiego producenta i gdzie? |
|
| Autor: | artal [ Wto 23 Cze, 2026 ] |
| Temat postu: | Re: Zakup złota na prezent |
Kup tej firmy, gdzie taniej. Wszystkie są rozpoznawalne, więc że sprzedażą nie będzie problemu. Kupuj w monetach, czy sztabkach, po ile tam chcesz. Tak, żeby sprzedający coś z tego miał Od siebie polecam udanie się do mennicy: https://mennicamazovia.pl/zloto-warszawa Aktualnie mają swoje punkty we wszystkich większych miastahc. Powinni Ci coś dobrać. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|