| VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a https://vwzone.pl/forum/ |
|
| Tabliczka znamionowa na podnośnik hydrauliczny https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=106975 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Daiko [ Pią 19 Cze, 2026 ] |
| Temat postu: | Tabliczka znamionowa na podnośnik hydrauliczny |
Cześć. Składam właśnie maszynę własnej konstrukcji do warsztatu, taki mały podnośnik hydrauliczny i stoję przed tematem odbioru technicznego. Diagnosta mi powiedział, że bez czytelnej informacji o udźwigu, roku produkcji i danych technicznych to on mi tego nie klepnie. Muszę ogarnąć jakieś trwałe rozwiązanie, najlepiej z aluminium albo mosiądzu, żeby napisy nie wyblakły od smarów i chemii warsztatowej. Znalazłem w necie stronę wrocławskiej firmy, pod adresem zpkrupa.pl robią właśnie tabliczki znamionowe i szyldy metodą chemicznego trawienia. Piszą, że realizują zlecenia detaliczne i hurtowe, więc teoretycznie idealnie pod mój jeden projekt. Korzystał ktoś może z ich usług? Interesuje mnie zwłaszcza jakość detali przy mniejszych czcionkach, bo parametrów mam trochę do wypisania, a blaszka nie może być wielkości zeszytu. Jak wygląda u nich kontakt mailowy, sprawnie to idzie? Jeśli macie jakieś doświadczenia z tą firmą albo ogólnie z takimi tabliczkami ze stali kwasoodpornej od nich, to napiszcie parę słów. Będę wdzięczny za wszelkie opinie i podpowiedzi. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|