VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a
https://vwzone.pl/forum/

Tabliczka znamionowa na podnośnik hydrauliczny
https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=106975
Strona 1 z 1

Autor:  Daiko [ Pią 19 Cze, 2026 ]
Temat postu:  Tabliczka znamionowa na podnośnik hydrauliczny

Cześć. Składam właśnie maszynę własnej konstrukcji do warsztatu, taki mały podnośnik hydrauliczny i stoję przed tematem odbioru technicznego. Diagnosta mi powiedział, że bez czytelnej informacji o udźwigu, roku produkcji i danych technicznych to on mi tego nie klepnie. Muszę ogarnąć jakieś trwałe rozwiązanie, najlepiej z aluminium albo mosiądzu, żeby napisy nie wyblakły od smarów i chemii warsztatowej. Znalazłem w necie stronę wrocławskiej firmy, pod adresem zpkrupa.pl robią właśnie tabliczki znamionowe i szyldy metodą chemicznego trawienia. Piszą, że realizują zlecenia detaliczne i hurtowe, więc teoretycznie idealnie pod mój jeden projekt. Korzystał ktoś może z ich usług? Interesuje mnie zwłaszcza jakość detali przy mniejszych czcionkach, bo parametrów mam trochę do wypisania, a blaszka nie może być wielkości zeszytu. Jak wygląda u nich kontakt mailowy, sprawnie to idzie? Jeśli macie jakieś doświadczenia z tą firmą albo ogólnie z takimi tabliczkami ze stali kwasoodpornej od nich, to napiszcie parę słów. Będę wdzięczny za wszelkie opinie i podpowiedzi.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/