VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a
https://vwzone.pl/forum/

Mam stare zdjęcie – czy mogę je wykorzystać?
https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=106948
Strona 1 z 1

Autor:  Vasol [ Czw 11 Cze, 2026 ]
Temat postu:  Mam stare zdjęcie – czy mogę je wykorzystać?

Mam całkiem dobre zdjęcie sprzed dwóch lat. Wyglądam na nim podobnie, trochę krótsze włosy ale generalnie ta sama osoba. Czy MOS to sprawdza? Nie chciałbym robić nowego zdjęcia, bo termin mam za dwa dni a w pracy siedzę po 12 godzin.

Autor:  Benghik [ Czw 11 Cze, 2026 ]
Temat postu:  Re: Mam stare zdjęcie – czy mogę je wykorzystać?

Ja byłem w podobnej sytuacji pół roku temu. Miałem zdjęcie sprzed prawie trzech lat, ale nie chciało mi się iść do fotografa. W końcu trafiłem na cukr.photo – wgrałem to stare zdjęcie i zamówiłem Zdjęcie do karty pobytu CUKR Serwis poprawił tło, wymiary, jasność. Wysłałem i przeszło. Oczywiście nie wiem, czy u ciebie też tak będzie – podobno MOS nie lubi bardzo starych zdjęć. Ale jeśli różnice są niewielkie, myślę że warto spróbować. Możesz przecież najpierw zobaczyć podgląd za darmo. Gdyby coś było nie tak, zawsze zdążysz zrobić nowe zdjęcie telefonem.

Autor:  Vasol [ Czw 11 Cze, 2026 ]
Temat postu:  Re: Mam stare zdjęcie – czy mogę je wykorzystać?

Dzięki, akurat mam kilka starych zdjęć na komputerze. Spróbuję z nimi, a jak nie wyjdzie to zrobię nowe.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/