VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a
https://vwzone.pl/forum/

Wymagania techniczne dla terminala płatniczego
https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=106945
Strona 1 z 1

Autor:  artal [ Śro 10 Cze, 2026 ]
Temat postu:  Wymagania techniczne dla terminala płatniczego

Jakie są wymagania techniczne żeby móc zainstalować terminal płatniczy? Mam punkt usługowy w starym budynku i nie wiem czy w ogóle dam radę to podłączyć technicznie.

Autor:  renalet [ Śro 10 Cze, 2026 ]
Temat postu:  Re: Wymagania techniczne dla terminala płatniczego

Wymagania są minimalne i stary budynek nie powinien być żadnym problemem. Terminal potrzebuje dwóch rzeczy, zasilania czyli zwykłego gniazdka 230V i połączenia z internetem które może być przez kartę SIM wbudowaną w terminal albo przez wifi. Przy terminalu z kartą SIM w zasadzie nie potrzebujesz w ogóle internetu w lokalu bo terminal sam się łączy przez sieć komórkową, tak jak telefon. Jedynym warunkiem jest żeby w tym miejscu był zasięg sieci mobilnej co w większości miejsc w Polsce nie jest problemem. Nie ma żadnych wymagań dotyczących okablowania specjalistycznego ani infrastruktury sieciowej. Sprawdź ofertę i dostępne modele terminali na https://polskabezgotowkowa.pl/ bo różne urządzenia mają różne możliwości łączności.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/