| VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a https://vwzone.pl/forum/ |
|
| Wymagania techniczne dla terminala płatniczego https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=106945 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | artal [ Śro 10 Cze, 2026 ] |
| Temat postu: | Wymagania techniczne dla terminala płatniczego |
Jakie są wymagania techniczne żeby móc zainstalować terminal płatniczy? Mam punkt usługowy w starym budynku i nie wiem czy w ogóle dam radę to podłączyć technicznie. |
|
| Autor: | renalet [ Śro 10 Cze, 2026 ] |
| Temat postu: | Re: Wymagania techniczne dla terminala płatniczego |
Wymagania są minimalne i stary budynek nie powinien być żadnym problemem. Terminal potrzebuje dwóch rzeczy, zasilania czyli zwykłego gniazdka 230V i połączenia z internetem które może być przez kartę SIM wbudowaną w terminal albo przez wifi. Przy terminalu z kartą SIM w zasadzie nie potrzebujesz w ogóle internetu w lokalu bo terminal sam się łączy przez sieć komórkową, tak jak telefon. Jedynym warunkiem jest żeby w tym miejscu był zasięg sieci mobilnej co w większości miejsc w Polsce nie jest problemem. Nie ma żadnych wymagań dotyczących okablowania specjalistycznego ani infrastruktury sieciowej. Sprawdź ofertę i dostępne modele terminali na https://polskabezgotowkowa.pl/ bo różne urządzenia mają różne możliwości łączności. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|