| VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a https://vwzone.pl/forum/ |
|
| Druk 3d elementu do maszyny https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=106941 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | artal [ Śro 10 Cze, 2026 ] |
| Temat postu: | Druk 3d elementu do maszyny |
Mam starą maszynę w zakładzie, zepsuła się plastikowa prowadnica, której nie ma już nigdzie w Polsce ani za granicą. Zastanawiam się nad drukiem 3D jako zamiennikiem, ale nie mam żadnego projektu, tylko oryginalny uszkodzony element. Czy drukarnia jest w stanie coś z tym zrobić? |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|