VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a
https://vwzone.pl/forum/

Druk 3d elementu do maszyny
https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=106941
Strona 1 z 1

Autor:  artal [ Śro 10 Cze, 2026 ]
Temat postu:  Druk 3d elementu do maszyny

Mam starą maszynę w zakładzie, zepsuła się plastikowa prowadnica, której nie ma już nigdzie w Polsce ani za granicą. Zastanawiam się nad drukiem 3D jako zamiennikiem, ale nie mam żadnego projektu, tylko oryginalny uszkodzony element. Czy drukarnia jest w stanie coś z tym zrobić?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/