| VW forum vwzone.pl | Forum VW Maniaków VAG'a https://vwzone.pl/forum/ |
|
| Szukam noclegów w górach https://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=106746 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | artal [ Pią 27 Mar, 2026 ] |
| Temat postu: | Szukam noclegów w górach |
Planuję wejście na kilka wyższych szczytów w Tatrach Wysokich i szukam bazy noclegowej, która pozwoli mi się dobrze zregenerować po zejściu ze szlaku. Znacie jakieś miejsca z dostępem do saun albo gorących źródeł, które nie kosztują miliona monet? |
|
| Autor: | renalet [ Pon 30 Mar, 2026 ] |
| Temat postu: | Re: Szukam noclegów w górach |
Ja zazwyczaj nocuję w Kościelisku, ale ostatnio przeniosłem się niżej, w stronę Szaflarów i Bańskiej. Po całym dniu w trasie nic nie robi tak dobrze nogom jak gorąca woda siarkowa. Możesz pomyśleć o wynajęciu czegoś blisko basenów termalnych, bo często goście mają tam jakieś zniżki albo pakiety. Tutaj pod linkiem https://www.termyszaflary.com/apartamenty/ masz opcję spania w zasadzie nad samymi basenami, co jest mega wygodne po zejściu z Rysów czy Świnicy. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|