Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wyrównanie podłogi w mieszkaniu
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2023 
VW User
VW User

Rejestracja: Pią 05 Lis, 2021
Posty: 68
Gadu-Gadu: 0
Auto: Volkswagen Polo
Mam pytanie związane z wyrównywaniem u mnie w mieszkaniu podłogi. Stare budownictwo i muszę w pomieszczeniach wyrównać wszystkie podłogi. Przy ścianach jest wyżej zaś na środku spadek. Na podłodze są deski. I chce położyć panele na podłogę. Co dać pod te panele w celu wyrównania całości? Myślałam o płytach osb 22 mm lub 25 mm. Czyto mi wyrówna? Czy jeszcze na największy spad dać coś jeszcze? Bo wydaje mi się że kładąc płyty osb, pianke pod panele i na to panele to dalej bedzie ta nierówność... Ściąganie desek nie wchodzi w grę. Ktoś coś doradzi???


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wyrównanie podłogi w mieszkaniu
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2023 
VW User
VW User

Rejestracja: Pon 21 Cze, 2021
Posty: 54
Gadu-Gadu: 0
Auto: vwggg
Miałam ten sam problem...tyle, że na podłodze parkiet. Głowiliśmy się dzień i noc...
1. rozw. wylewka samopoziomujaca - nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale obecnie najlepsze dla równości podłogi. Można za jej pomocą wyrównać podłogę pod każdy rodzaj podłogi. Dobrze jest porównać sobie jej ceny w wielu miejscach. My zakupiliśmy w Leroy Merlin. Była najtaniej.
2. rozw. piach, ale mimo, plastyczny to może gdzieś trzeszczeć lub przemieścić się i wtedy trampolinka na panelach,
3. Żywica, śmierdzi przez jakiś czas, ale zakleiliśmy największe nierówności, nie trzeszczy, nie przesuwa się nic, no i można wg potrzeb dać taką grubość jakiej wymaga "wgłebienie" czy spadek


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 2 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe