Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Gotowanie
PostWysłany: Śro 13 Lip, 2022 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 13 Lip, 2022
Posty: 6
Gadu-Gadu: 0
Auto: VWvw
Gotujecie coś w swoich czterech kątach? :)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gotowanie
PostWysłany: Nie 17 Lip, 2022 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Nie 17 Lip, 2022
Posty: 4
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf
W ostatnich latach gotowanie we własnym zakresie zyskało wielu zwolenników. Nie muszę chyba przypominać tego co miało miejsce. Człowiek w życiu ma wiele motywacji jednak ta była bardzo skuteczna. Na znanych portalach społecznościowych, wszyscy wymieniali się swoimi patentami. W zasadzie to potrzebne informacje na temat nauki gotowania znajdziemy bez problemu w sieci. Podobnie jest z przepisami na pyszne dania. Jednym z moich ulubionych serwisów jest - https://uwielbiam.pl/przepis/wstazki-z- ... ka-i-serem Wszystko za sprawą mojej znajomej, która mi go poleciła. Najbardziej odpowiada mi przejrzystość interfejsu oraz szczeółowy opis każdego przepisu. W takiej sytuacji trudno o błąd, nawet za pierwszym podejściem.


Ostatnio edytowany przez AlbertWodnik, Pon 25 Lip, 2022, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gotowanie
PostWysłany: Śro 20 Lip, 2022 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 20 Lip, 2022
Posty: 5
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Sedan
Zdarza mi się kilka razy w tygodniu gotować.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gotowanie
PostWysłany: Czw 18 Sie, 2022 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 19 Maj, 2022
Posty: 23
Gadu-Gadu: 0
Auto: Seat ibiza
Ja z racji tego że mam chorobę Hashimoto to muszę mieć swoją dietę. Osobiście bardzo lubię gotować nowe przepisy i właśnie dzięki temu mogę się wykazać. Na stronie https://zomerska.pl/dieta-w-hashimoto/ przeczytałam jakie są objawy tej choroby. Po zastosowaniu ich porad jest mi o wiele lepiej. Polecam poczytać ich wpisy poniewaz warto


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gotowanie
PostWysłany: Nie 22 Sty, 2023 
VW User
VW User

Rejestracja: Śro 19 Sty, 2022
Posty: 50
Gadu-Gadu: 0
Auto: opel
Fakt jest jednak taki, że nie wszyscy mają czas na gotowanie. Chociażby ja pracuję po 12 godzin dziennie i naprawdę ciężko byłoby mi przygotować coś zdrowego na każdy dzień. Ale znalazłam jakiś czas temu catering pudełkowy Wrocław i chcę na niego postawić. To będzie wygodne i korzystne rozwiązanie.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gotowanie
PostWysłany: Pią 17 Lut, 2023 
VW User
VW User

Rejestracja: Pon 29 Lis, 2021
Posty: 115
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi
W mojej kuchni zwracam ogromną uwagę na jakość produktów spożywczych, z których korzystam.

środki na potencję bez recepty


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gotowanie
PostWysłany: Pią 24 Lut, 2023 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 19 Maj, 2022
Posty: 23
Gadu-Gadu: 0
Auto: Seat ibiza
uwielbiam gotowac i stawiam na dobre produkty w mojej kuchni. Dużo używam oliwy z oliwek i bardzo dobrej jakości dostaję ją na winotoskanii.pl Jak dla mnie jest to super strona. Dodatkowo możecie u nich zakupić wino albo kawę włoską. Polecam ponieważ warto


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gotowanie
PostWysłany: Czw 03 Sie, 2023 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Lip, 2023
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf 7
Z przyjemnością podzielę się informacjami o kolejnym apetycznym przepisie! Tym razem jest to przepis na tagine z kurczaka z cytrynami, który przypadł mi do gustu na stronie https://zielonysrodek.pl/tagine-z-kurczaka-z-cytrynami-przepis/ Tagine to tradycyjne danie kuchni marokańskiej, które jest obłędnie aromatyczne i smaczne. Ten konkretny przepis łączy w sobie soczyste kawałki kurczaka, cytryny, suszone owoce i korzenne przyprawy, tworząc wyjątkową symfonię smaków. Jeśli macie ochotę na kulinarną przygodę i ciekawe smaki, zdecydowanie polecam wypróbowanie tego przepisu na tagine z kurczaka z cytrynami. To doświadczenie kulinarne na najwyższym poziomie! A Wy, jakie są Wasze doświadczenia z kuchnią marokańską? Macie swoje ulubione dania lub przepisy, które chcielibyście się podzielić? Czekam na Wasze inspiracje!


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 8 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe