Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przydatne akcesoria rowerowe
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2022 
VW User
VW User

Rejestracja: Pon 21 Cze, 2021
Posty: 54
Gadu-Gadu: 0
Auto: vwggg
Hej.
Pewnie nie tylko mnie się to przyda, ale w związku z tym że zbieram się do zakupu pełnego wyposażenia akcesoriów i przydatnych rzeczy na wyprawy rowerowe, ciekawy jestem co Wy kupowaliście - tzn. jakie oświetlenie, jakie liczniki itp., jakie torby/torebki przyczepiane gdzieś do roweru, uchwyty na telefon i tak dalej.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przydatne akcesoria rowerowe
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2022 
VW User
VW User

Rejestracja: Pią 05 Lis, 2021
Posty: 68
Gadu-Gadu: 0
Auto: Volkswagen Polo
Ja mam lampę Mactronic Scream 3.1 z przodu i w zestawie Red Line tej samej firmy. Nie są jest najtańsze rozwiązanie, ale bateria trzyma bardzo długo (nie pamiętam ile dokładnie mówił producent, ale w moim użytkowaniu wychodziło że w praktyce tyle co w teorii), wymienne akumulatory, więc można na wyprawę wziąć na zapas, a do tego bardzo dobra obsługa klienta (miałem problem z pracą latarki na zimnie, odesłałem na gwarancji, w ciągu kilku dni miałem naprawione).
Do tego używam torby Romet TH8-6411 (właściwie to produkt firmy Lotus ale w Polsce sprzedawany z logo Romet).
https://ride-e.bike/jak-przewozic-rower ... amochodem/

Na stronie jeszcze mozesz poczytać sobie o gadżętach ułatwiających przewożenie zarówno roweru standardowego jak i elektrycznego.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przydatne akcesoria rowerowe
PostWysłany: Nie 31 Lip, 2022 
VW User
VW User

Rejestracja: Śro 19 Sty, 2022
Posty: 50
Gadu-Gadu: 0
Auto: opel
Do roweru potrzebujemy różnego rodzaju elementów i dlatego warto wiedzieć, że sklep MikeSport ma na przykład pedały rowerowe pd-t8000 w sprzedaży. Znajdziecie tam bardzo wiele części różnego rodzaju i uważam, że też odzież sportowa jest tam bardzo dobra. Na pewno będziecie zadowoleni z zakupów.


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe