Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wybór ubezpieczenia
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2022 
VW User
VW User

Rejestracja: Pon 21 Cze, 2021
Posty: 54
Gadu-Gadu: 0
Auto: vwggg
Witam serdecznie i dziękuje za dodanie mnie do grupy
Chciałbym sie rozeznać w temacie Ubezpieczeń . Ostatnio usłyszałem takie fajne zdanie , a żeby - Wykupic takie Ubezpieczenie ( Polisę ) która - `` Będzie działała `` Troche mnie to zbiło z tropu . No bo po co płacic za coś co potem ma nie działać ?
Muszą byc chyba spełnione jakieś warunki . No jeśli nakłamę , to jest raczej logiczne że potem ktoś może mi nie wypłacić odszkodowania .
Drugie pytanie to - Istnieją Wyszukiwarki Ubezpieczeń . Podoba mi się to , bo mogę zrobić rozeznanie . No ale Agent oczywiście twierdzi że on potrafi lepiej dobrać ofertę . I tutaj mam problem , bo może być podobnie jak z Doradcami Kredytowymi , którzy z 20 tu Banków polecają pewnie ze 3 - Te które im pewnie najlepiej płacą za zwerbowanie klienta - A może sie mylę ? Bo ciekawe czy to ludzie sami wybierali Kredyty we Frankach . Czy może wybierali je dlatego że polecali im je Doradcy ? Bo Chodzi mi o coś takiego że - Skoro firma ma płacić Agentowi , to lepiej pominąć go , i zaoszczędzić pieniądze . No i tutaj już się gubie - Nie wiem komu ufać ? Na Umowie powinno byc chyba zresztą wszystko napisane ?
Tylko że wystarczy jedna linijka tekstu małym druczkiem z gwiazdka na początku ( * ) i juz jest problem - Klauzury Niedozwolone , itd
Mam zamiar rozeznać się w temacie . Chyba najlepiej będzie jak sprawdze w wyszukiwarkach , a potem porównam z tym co mówią i oferują Agenci ?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór ubezpieczenia
PostWysłany: Czw 07 Lip, 2022 
VW User
VW User

Rejestracja: Śro 19 Sty, 2022
Posty: 50
Gadu-Gadu: 0
Auto: opel
No tak, oferty są najróżniejsze, dlatego warto się zapoznać z poszczególnymi opcjami, które są dostępne na rynku. Tutaj https://unilink.pl/porady/czy-mozna-wyk ... oterminowe macie informacje odnośnie ubezpieczenia krótkoterminowego - kiedy można wykupić takie?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór ubezpieczenia
PostWysłany: Wto 13 Wrz, 2022 
VW User
VW User

Rejestracja: Pią 05 Lis, 2021
Posty: 68
Gadu-Gadu: 0
Auto: Volkswagen Polo
Znasz ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych? Wiesz, że w razie szkody poszkodowany nie może pozwać sprawcy wypadku, o to że odszkodowanie jest za niskie? Odpowiedzialnośc za wysokość wypłaty przejmuje ubezpieczyciel i to z nim można się sądzić. Dlatego między innymi OC jest obowiązkowe. Jeśli nie masz aktywnego ubezpieczenia oc narażasz sie na mandat i jeszcze większe koszta w sytuacji jeśli będziesz sprawczynią wypadku....

Ubezpieczycieli jest bardzo wielu, warto porównać sobie oferty, bywa, ze cena oc jest inna dla wielu stowarzyszeń. Patrz się jednak nie tylko na cenę ale również na to jaką renomę ma towarzystwo ubezpieczeniowe. Nie warto ubezpieczać się w firmach krzak.
Aktualnie warunki ubezpieczeń komunikacyjnych ma mbank https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór ubezpieczenia
PostWysłany: Śro 28 Gru, 2022 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 16 Lis, 2022
Posty: 26
Gadu-Gadu: 0
Auto: Passat
A wiecie, że ubezpieczenia mają teraz zdrożeć? Ostatnio czytałem o tym na https://www.fronda.pl/a/Drozsze-ubezpie ... 07983.html - bardzo ciekawie, spodziewaliście się tego?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór ubezpieczenia
PostWysłany: Sob 13 Maj, 2023 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pon 08 Sie, 2022
Posty: 35
Gadu-Gadu: 0
Auto: polo
Można też jeździć autem nie martwiąc się ubezpieczeniem, po prostu wynajmujesz https://kochamwroclaw.pl/wynajem-samoch ... ez-kaucji/ i korzystasz tyle ile chcesz, bez kaucji i limitu kilometrów


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 5 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe