Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 3 z 39 [ 577 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW Zone member
VW Zone member
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Kwi, 2005
Posty: 3054
Skąd: poznań,słupca
oziaczek napisał(a):
bo za poziom na jakim jest gazeta 10 zl to troche duzo.


aaaaaaaaaaaaaa wiem wiem ze dalej napisales ze nie do konca tak myslisz, ale jakbym bym w red. trendsa i przeczytal takie cos to - do kiosku po zyletki i bym sie pocial... to na jakim jest poziomie jest magazyn? takim na 7.49zł? czy może 5.99zł? za 5zł zawsze lepiej kupic TINE albo DOBRE RADY bo przynajmniej DVD z filmem dodają :< :< :< ... pomyslcie ile zł kosztuje litr benzyny :) i pozniej ile jest aut w magazynie i nastepnie policzcie kilometry dojazdu zeby zrobic foty auta do artykulu. OOO np. jesli byloby po 90km w 2 strony na jedno auto, 10 aut w numerze, 900km=ok 4500zl za paliwko na to powiedzmy 5zł z jednej sprzedanej sztuki wychodzi prawie 1000egzemplarzy gazety! a gdzie kasa za lokale, za prawa autorskie i milion innych rzeczy. Kurna lepiej raz nie dac bezdomnemu 1zł, wypić jednego browara mniej iiii jakos znajdzie sie 10zł na gazete.

ja tez nie zawsze zadowolony z Trendsa jestem, ale co? mam kupic GT zeby mi stringi w oczy powlazily i uszczelnic szpachlą?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 26 Mar, 2004
Posty: 1059
Skąd: Częstochowa
Gadu-Gadu: 1707774
Auto: Passat B5FL
cena jest jaka jest nikt nie kaze nikomu kupowac... kto chce kupi... niektorzy wola 3 piwa a inni gazete nie wnikam... poziom? wiadomo ze gazeta jest nowa... mimo to mowiac poziom co masz dokladnie na mysli?



_________________
http://www.mapet-TUNING.com
największy sklep tuningowy w PL !!
http://www.airRIDE-System.pl
pierwszy w PL sklep z AIR-ride !!
http://www.zawieszenia-SPORTOWE.pl
wszystko o zawieszeniach !!
Offline
 Profil    1707774
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
PISTON
PISTON

Rejestracja: Czw 31 Sie, 2006
Posty: 1942
Gadu-Gadu: 0
Auto: Auto
oziaczek w swojej wypowiedzi najeżdżasz, potem próbujesz łagodzić co napisałeś, myślę że sam się pogubiłeś w tym co napisałem.
Ja nie narzekam ponieważ od dawna kupuje gazetę od dawna, naliczyłem w swojej kolekcji już 11numerów i będę dalej kupował ponieważ cieszę się, że ktoś się poświęca i robi to dla nas, żebyśmy mogli co 2miesiące usiąść wygodnie w fotelu i poczytać, później "po marudzić" na forum i kupić kolejny nr za 2miechy ]:->
Chciałbym, żeby ta gazeta wychodziła co miesiąc, ale jak słyszę, że jest za droga to aż mnie strzela w kościach - tu się podpiszę pod postem Lońka.
P.S. słyszałem, że "twój weekend" jest tańszy :P


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 08 Sty, 2005
Posty: 822
Skąd: Inowrocław
Gadu-Gadu: 0
Auto: BMW E93
loniek napisał(a):
ja tez nie zawsze zadowolony z Trendsa jestem, ale co? mam kupic GT zeby mi stringi w oczy powlazily i uszczelnic szpachlą?

Tak właśnie powinnismy robic ]:->



_________________
Było MK2 GTI....
viewtopic.php?f=112&t=29575

Było MK2 G60....
viewtopic.php?f=98&t=33360

Było A3 1.9TDI ASV+...
viewtopic.php?f=98&t=47087

Było A4 Cabrio...

Będzie....
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 16 Mar, 2008
Posty: 116
Skąd: Stettin
powiem tak. mi te 10 zl nie stanowi.biorac pod uwage ze wypalam dziennie luzno paczke marlboro lub djarumow wiec gazeta jest dla mnie w kosztach papierosow.
napisalem ze latwo jest nam narzekac (niech bedzie mi) bo w tym nie siedze.nie wiem na jakiej podstawie sa wybierane auta lub w jaki sposob odbywaja sie foto relacje i wogole. czy dojezdzacie czy ludzie wam przysylaja materialy.
gazeta bedzie rosnac w sile.to wiem i zycze wam tego. ciezko jest ja porownywac do GT nawet jesli tam stringi na stringach sa.

loniek jesli piszesz ze dojazdy kosztuja na foto sesje. to sesja z bora jest tak slaba ze szkoda slow.podejrzewam ze to zdjecia wlasciciela a nie robione przez trendsa. no chyba ze one tak slabo wyszly w druku na papierze lub cos.

a moje stwierdzenie ze jest za droga traktuje w sferze ze wyjezdzajac sobie do burger kinga za granica mam extra gazeciory vw w bliskiej cenie.
cene mozna dalej takze traktowac ze koszt gazety wychodzi 5 zl miesiecznie.
jak kto chce sobie rozkminiac.



ogolnie zycze i ciesze sie ze trends jest powstaje i ze sa ludzie ktorzy go robia.
chwala im za to. bo lepiej jest to jak teraz niz nic wogole.

mozecie mnie zjechac. moga wam sie nie podobac moje wywody. prosze bardzo. to tylko forum gdzie mozna wyrazac swoje mysli nieprawdaz?

i na koniec...na sukces gazety skladamy sie takze my. nie tylko dlatego ze ja kupujemy. ale dlatego ze tam sa pokazywane nasze auta. z naszego podworka, naszych znajomych.
poprzedni numer paski ze szczecina, obecny golfiki szczecin i okolice w nastepnym tez jest cos z mojej okolicy... j


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 23 Sty, 2005
Posty: 1151
Skąd: wolfsgruppe.com
a propos tej bory, to myśle ze to autko kogoś znajomego z redakcji i tylko dzieki temu zostało opisane bo wg mnie nie zasługuje na artykuł



_________________
2004:VWMania
2005:IST,Bautzen,VWMania,Jarocin,Łagów
2006:IST,Bautzen,Brzezie
2007:Kotlin,Cultstyle.de,Bautzen,Blasen,Brzezie
2008:Cultstyle.de,VWMania,VAG Event
2009:Cultstyle.de,VAG Event,MIVW
2010:Ult.Dubs,Cultstyle.de,Wsee,OSS,VAG Event,MIVW,Cultstyle.pl,Cultoberfest
2011:Ult.Dubs,Cultstyle.de,Wsee,VAG Event,MIVW,Cultstyle.pl,VW Fanatics,E38,WolfsgruppeBBQ
2012:VAG Event
2013:Cultstyle.de,OSS,VAG Event,DubIt
2014:Ult.Dubs,BBQ,WSee,XS Berlin,Rcsm,VAG Event,DubIt,BugShow Spa,MIVW,Airlift BBQ
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 08 Wrz, 2006
Posty: 860
Skąd: Ja(VW)orzno
Gadu-Gadu: 9296079
Auto: MkIII GTI 8v 96'
Ja tam beda ja kupywal nawet jak by miala kosztowac te 20zl na te 2 miechy :) lub nawet na miecha :) bo i tak bym ta kase roztrwonil a tak to bede mial gazetke do kolekcji :)

MAPET mozna zamowic archiwalne nr ? bo mam chyba 6nr a chcialbym miec od poczatku ;) jesli jest taka mozliwosc :]


Offline
 Profil    9296079
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 09 Lut, 2005
Posty: 2222
Skąd: Poznań
Gadu-Gadu: 0
Auto: audi a4 b5
Mnie cena nie przeraża,owszem jest wysoka,ale wydaje mi sie,że gazeta się rozwija zresztą papier też znacząco odbiega od wyborczej :D
Skany? gdybym tu nie przeczytał to bym na to nie wpadł.Ja tam lubie mieć gazete w ręce ;)



_________________
Audi a4
ex Passat
ex Golf
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
oziaczek napisał(a):
bo za poziom na jakim jest gazeta 10 zl to troche duzo.


Bo się zaraz posikam normalnie... VW Scene w PL edycji, mało tego okrojonej strasznie przychodziło płacić dokładnie tyle samo, bo nie wspomnę o importowanym oryginale niemieckim bardzo grubym za bagatela 20 zł niecałe. Poziom gazety? Gazeta się rozwija i po to jest to i główne forum trendsa by je wytykać i pomagać w rozwoju gazety... Dobijanie redakcji że 10 zł to za dużo jest wg mnie kompletnie nie na miejscu nie mówiąc o tym że w ogóle taki argument do mnie nie przemawia. To faktycznie tak jak loniek napisał lepiej kupić Tinę za 5,99 z DVD dodatkiem... Porównywać z GT też nie ma co bo są to w pewnym sensie dwa odrębne czasopisma - Trends typowo tematyczny o konkretnej marce, GT o typowym tuningu plus sterta kolorowideł które wcale jak dla mnie nie uatrakcyjniają pisma tylko je wręcz psują... Jest parę rzeczy do poprawek nie zaprzeczam ale człowiek uczy się na błędach i ja osobiście wolę je korygować i w jakimś stopniu przyczyniać się do rozwoju niż narzekać na to że mi żal 10 zł...


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 02 Maj, 2007
Posty: 166
Gadu-Gadu: 0
Auto: Corras
Ja co prawda mam dopiero 5 numerow wczesniej kupowalem VW SCENE i dochodzilem po niemiecku o co tam wszystkim chodzi pfu

Nowy numer bardzo fajny. Sam mam Corka i teksty: samochod z dusza, kazdy oddal by za niego swoja siostre do dzisiaj powoduje banana na mojej gebie :ok:

Co na plus:
Co do Trendsa bardzo fajna gazetka za ktora warto dac 10zł,

opisy klubow - nasz klub VAGRADOM.PL juz byl i sami klubowicze wykupili duzy naklad gazetek zeby siebie zobaczyc wiec to poprawia sprzedaz a do tego mozna dowiedziec sie wiele o innych klubach w PL

Zmiany:

Market - dobra sprawa paru handlarzy na allegro jest jakby 4 najwieksi zamiescili swojego graty 2 strony by sie zapelnily ;)

Na minus
Nie wiem czemu 2 strony poswiecacie na 3 samochody przyklad 3xmk.1 w nowym numerze ? W VW SCENE na jeden samochod przypada przynajmniej 3 czasem 4-5, jest duzo wiecej opisu duzo wiecej zdjec a w VWTREDNS to wszystko jakosc zwiezle, same dane i kilka fotek a przeciez te autka napewno mozna pokazac bardziej rozmaicie nie wiem czy ktos je opisuje czy tym zajmuje sie dziennikarz/redaktor ale mozna sie bardziej do tego przylozyc.

Jestem tez za tym zeby gazetka wychodzila co miesiac napewno ja bede kupowal.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 10 Lis, 2006
Posty: 554
Skąd: Wrocław
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK V GTI DSG o.r.i.g.i.n.a.l
Mapet napisał(a):
na 2... nie na 3

a to czy auta sa na wysokim poziomei to zalezy tez od nas/was jakei robicie ;)


no Mapet taki to długi okres czasu (zbyt długi), że czeka się na gazetkę i czeka :((
Coś czuję, że będę musiał powrócić do starego fachu i ściągnąć Wam kilka dobrych kontraktów na reklamy... pfu odrazu będą fundusze by stać się miesięcznikiem ;P

Piotr C.
spec. ds. promocji i reklamy ;P :cfaniak:



_________________
Moda zawsze przemija. Styl jest ponadczasowy. GTI.

https://driiive.com/piter/Volkswagen-Golf--V-GTI-DSG/#!/gallery
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 26 Mar, 2004
Posty: 1059
Skąd: Częstochowa
Gadu-Gadu: 1707774
Auto: Passat B5FL
p3emob napisał(a):
a propos tej bory, to myśle ze to autko kogoś znajomego z redakcji i tylko dzieki temu zostało opisane bo wg mnie nie zasługuje na artykuł


nie jest to nikt znajomy!!

Menson napisał(a):
MAPET mozna zamowic archiwalne nr ? bo mam chyba 6nr a chcialbym miec od poczatku ;) jesli jest taka mozliwosc :]

jest masz z tylu opisane

-mackoostry- napisał(a):
Nie wiem czemu 2 strony poswiecacie na 3 samochody przyklad 3xmk.1 w nowym numerze ?

to zalezy po 1 od auta i jego zmain oraz od piszacego...

zobacz sobei moj artykól o 3 golfach 3 2 numery temu i mial 12 stron!

dzieki za krytyke



_________________
http://www.mapet-TUNING.com
największy sklep tuningowy w PL !!
http://www.airRIDE-System.pl
pierwszy w PL sklep z AIR-ride !!
http://www.zawieszenia-SPORTOWE.pl
wszystko o zawieszeniach !!
Offline
 Profil    1707774
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 23 Sty, 2005
Posty: 1151
Skąd: wolfsgruppe.com
MAPET napisał(a):
a propos tej bory, to myśle ze to autko kogoś znajomego z redakcji i tylko dzieki temu zostało opisane bo wg mnie nie zasługuje na artykuł

nie jest to nikt znajomy!!


to aż dziw bierze, ze takie auto opisaliście. od takich aut to tylko krok to aut seryjnych wprost z salonu



_________________
2004:VWMania
2005:IST,Bautzen,VWMania,Jarocin,Łagów
2006:IST,Bautzen,Brzezie
2007:Kotlin,Cultstyle.de,Bautzen,Blasen,Brzezie
2008:Cultstyle.de,VWMania,VAG Event
2009:Cultstyle.de,VAG Event,MIVW
2010:Ult.Dubs,Cultstyle.de,Wsee,OSS,VAG Event,MIVW,Cultstyle.pl,Cultoberfest
2011:Ult.Dubs,Cultstyle.de,Wsee,VAG Event,MIVW,Cultstyle.pl,VW Fanatics,E38,WolfsgruppeBBQ
2012:VAG Event
2013:Cultstyle.de,OSS,VAG Event,DubIt
2014:Ult.Dubs,BBQ,WSee,XS Berlin,Rcsm,VAG Event,DubIt,BugShow Spa,MIVW,Airlift BBQ
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 26 Mar, 2004
Posty: 1059
Skąd: Częstochowa
Gadu-Gadu: 1707774
Auto: Passat B5FL
p3emob, to nie moje auto w sensie ja nie wnikam co szukaja inni redaktorzy... kazdy ma tam swoje podejscie... wiecej nie bede pisal ;)



_________________
http://www.mapet-TUNING.com
największy sklep tuningowy w PL !!
http://www.airRIDE-System.pl
pierwszy w PL sklep z AIR-ride !!
http://www.zawieszenia-SPORTOWE.pl
wszystko o zawieszeniach !!
Offline
 Profil    1707774
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 23 Sty, 2005
Posty: 1151
Skąd: wolfsgruppe.com
Cytuj:
p3emob, to nie moje auto w sensie ja nie wnikam co szukaja inni redaktorzy... kazdy ma tam swoje podejscie... wiecej nie bede pisal


spoko, rozumiem cie i nie oczekuje od ciebie komentarzu. po prostu wyrażm swoje zdanie



_________________
2004:VWMania
2005:IST,Bautzen,VWMania,Jarocin,Łagów
2006:IST,Bautzen,Brzezie
2007:Kotlin,Cultstyle.de,Bautzen,Blasen,Brzezie
2008:Cultstyle.de,VWMania,VAG Event
2009:Cultstyle.de,VAG Event,MIVW
2010:Ult.Dubs,Cultstyle.de,Wsee,OSS,VAG Event,MIVW,Cultstyle.pl,Cultoberfest
2011:Ult.Dubs,Cultstyle.de,Wsee,VAG Event,MIVW,Cultstyle.pl,VW Fanatics,E38,WolfsgruppeBBQ
2012:VAG Event
2013:Cultstyle.de,OSS,VAG Event,DubIt
2014:Ult.Dubs,BBQ,WSee,XS Berlin,Rcsm,VAG Event,DubIt,BugShow Spa,MIVW,Airlift BBQ
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 3 z 39 [ 577 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe