Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 8 z 10 [ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 11 Lis, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 27 Sie, 2004
Posty: 22
Skąd: USTKA
mało osob bierze sie za przerabianie czyt. dopieszczanie :ok: b2. dzialaj dzialaj !
pozdrawiam

pomysl nad wstawieniem 5cylindrow :)



_________________
vw B2 Quantum ---> viewtopic.php?f=98&t=64804
vw B2 Coupe ---> viewtopic.php?f=98&t=64805

koła wystarczą cztery, CYLINDRÓW MUSI BYĆ PIĘĆ !
www.vwsantana.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 11 Lis, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 31 Paź, 2006
Posty: 1016
Skąd: dolny śląsk (LUBAŃ)
Gadu-Gadu: 3644946
Auto: Passat B5 FL, TDI 130 Ps (highline)
Luq@sz napisał(a):

ekstra wyszedł ten prokjekt jednak z b2 idzie zrobić dobrego kozaka spax a ty co sie nie odzywasz co z twoim projektem??



_________________
Rothenburg '07,Bautzen '07,Blasen Lausitz '07
Rothenburg '08,Blasen Lausitz 08,LMS '08,
Rothenburg '09,LMS 09
Rothenburg '10,II VAG Meeting Bielawa 15-16.05.2010,Underground Tuningtreffen Goerlitz'10,
Wolfsgruppe VAG EVENT III - 2-4 lipca 2010,LMS 10,CultOberfest 2010
Rothenburg '11,Wolfsgruppe VAG EVENT IV - 1-3 lipca 2011,LMS 11
Rothenburg '12,Underground Tuningtreffen Goerlitz'12,Wolfsgruppe VAG EVENT V -29-1 lipca 2012


http://www.facebook.com/profile.php?id=100000595888991
Offline
 Profil    3644946
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lis, 2007 
VW User
VW User

Rejestracja: Sob 02 Cze, 2007
Posty: 130
Skąd: łódź
Na razie przygotowany jest na sezon zimowy (tj. dziury załatane, opony zimowe juz czekają, ostatnie poprawki w silniku aby palił za 1). Przez zimę zbierać bedę kaskę i rzeczy do niego, bo ja wiosnę pojedzie do latania i lakierowania, bo przygotowuje go na wesele siostry ;). Ale do wesela to na 100% będą nowe felgi, lakierek picuś i jeszcze jakieś dodatki typu zderzaki z chrom listwami itp ;]
Jedyny mankament to ten, że do B2 strasznie ciężko jakiekolwiek części dobre znaleźć ;/ Jak znalazłem zderzaki z listwami, to facet za chol**e nie chciał ich sprzedać ;/ A co do rodzaju przyszłych felg to chyba każdy się domyśla ;]



_________________
Mój Passat B2 : viewtopic.php?p=233878&sid=aac359f27bbbf326b416e8e280a796af#233878
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 
VW User
VW User

Rejestracja: Sob 23 Gru, 2006
Posty: 88
Skąd: pabianice
Trzymam kciuki za Projekcik no felusie to szeroka stal:D jak juz takie cuda zalozysz to daj znac gdzie to dorwales i za ile... pozdrawiam



_________________
White Arrow
--> http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic.ph ... 895#227895
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 24 Lut, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Sob 02 Cze, 2007
Posty: 130
Skąd: łódź
Po dłuugiej przerwie pora wznowić temacik ;)
Sezon zimowy (pomimo częstych opadów deszczu i ogólnej pogodzie do D**) już powoli dobiega końca, więc pora Passka wyciągnąć z zimowej powłoczki i wziąć się za mody ;)

Kilka aktualnych zdjęć z małej niedzielnej podróży na wieś ;)
[]Jak widać autko stoi na 13' z kapslami, ale jest jeszcze na "wielosezonowych" oponach, niedługo wskoczy felga wiosenno-letnia :P. Dlatego jeśli kogoś razi to że są kapselki, przepraszam, musiały być :P)

Image

Image

Image

Image
Wiosenne Plany:
Tapicer (klejenie podsufitki, szycie foteli itp itd)
Blacharz - lakiernik - Reparaturki w tylne nadkola oraz naprawa dołów drzwi
Przekładka dobrej Felgi (ale to wiadomo :P)
myślę aby coś zmodyfikować w zderzakach... ale sam nie wiem co ;]

jakieś pomysły, rady, propozycje - piszcie :)
[tylko błagam oszczędźcie sobie tych kołpaków :P]


cocoloco napisał(a):
ja bym dal np szary albo jakis grafit w metaliku :D


Grafit w metaliku to jest już teraz ;] Tylko nei widać na czarno białych fotkach :)

Tu masz foto kolor
Image


Ostatnio edytowany przez Pax, Wto 11 Mar, 2008, edytowano w sumie 1 raz


_________________
Mój Passat B2 : viewtopic.php?p=233878&sid=aac359f27bbbf326b416e8e280a796af#233878
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 24 Lut, 2008 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 05 Lip, 2006
Posty: 4247
Skąd: Suchy Las / Poznań
Gadu-Gadu: 4722144
Auto: Felicita i B3 US
szerokas tal w 14 cali ....... 8 i 9 j ....... do tego dob ra c odpowiednia glebe ..... tyle napoczatek by stykalo a jak lakeirnik to jaki kolor??? ja bym dal np szary albo jakis grafit w metaliku :D



_________________
Stylepoznan
35i GLX

Image
Offline
 Profil    4722144
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 11 Mar, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Sob 02 Cze, 2007
Posty: 130
Skąd: łódź
Autko dziś o 8:00 wylądowało u blacharza celem wyremontowania zrościałych tylnych nadkoli i innych niedoróbek lakierniczych :) W tym tygodniu czeka je jeszcze tapicer (klejenie podsufitki i szycie foteli). Pod koniec tygodnia będą konkretne fotki z wykonanych prac :)

A ja mam do was kilka pytań.... liczę na pomoc waszą :)

1. Tylne lampy. marzyły mi się tylne lampy do passata wyglądające jak te (Clear) Image
Ale czy to w ogóle możliwe? :( Widział ktoś coś w tym stylu?

1a. Jeśli nie takie, to może ma ktoś jakiś pomysł na światła do passka? (żeby się tylko władze nie czepiały)

2. Opuszczające się zderzaki. chcę je wyremontować i myknąć czarnym matem, ale w passku w tylnym zderzaku boczne strony lecą w dół, zamiast prosto. Trochę mnie to denerwuje, bo wygląda jakby zaraz miało odpaść, mimo że trzyma się mocno. Jest na to jakiś sposób?

3. Obniżać czy nie obniżać. Znajomy, który też interesuje się cultem i nie tylko, zasugerował, że jeśli kupię dobrą felgę (14' lub 15') to w passku nie trzeba będzie obniżać zawieszenia, bo nie stoi aż tak wysoko, za to nowe koła zniwelują widoczny prześwit. Co wy na to? ałłłłł

4. Czy białe kierunki z mkII będą pasować do passka? Bo wg. mnie tak, ale wiadomo że nie chcę kupić czegoś, co potem musiałbym sprzedać.

5*. Wspomaganie kierownicy. W passatach b2 było montowane wspomaganie, bo widziałem często do kupna pompy i nie tylko. Ile taki cały układ do wspomagania mógłby stać i czy jest możliwość ( i sens) żeby je zainstalować?

Dziękuję z góry za pomoc :)



_________________
Mój Passat B2 : viewtopic.php?p=233878&sid=aac359f27bbbf326b416e8e280a796af#233878
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 13 Mar, 2008 
VW Maniak
VW Maniak

Rejestracja: Nie 18 Lis, 2007
Posty: 646
Skąd: Tczew
Gadu-Gadu: 5582495
Auto: passat b3
Pax napisał(a):
Autko dziś o 8:00 wylądowało u blacharza celem wyremontowania zrościałych tylnych nadkoli i innych niedoróbek lakierniczych :) W tym tygodniu czeka je jeszcze tapicer (klejenie podsufitki i szycie foteli). Pod koniec tygodnia będą konkretne fotki z wykonanych prac :)

A ja mam do was kilka pytań.... liczę na pomoc waszą :)

1. Tylne lampy. marzyły mi się tylne lampy do passata wyglądające jak te (Clear) Obrazek
Ale czy to w ogóle możliwe? :( Widział ktoś coś w tym stylu?

1a. Jeśli nie takie, to może ma ktoś jakiś pomysł na światła do passka? (żeby się tylko władze nie czepiały)

2. Opuszczające się zderzaki. chcę je wyremontować i myknąć czarnym matem, ale w passku w tylnym zderzaku boczne strony lecą w dół, zamiast prosto. Trochę mnie to denerwuje, bo wygląda jakby zaraz miało odpaść, mimo że trzyma się mocno. Jest na to jakiś sposób?

3. Obniżać czy nie obniżać. Znajomy, który też interesuje się cultem i nie tylko, zasugerował, że jeśli kupię dobrą felgę (14' lub 15') to w passku nie trzeba będzie obniżać zawieszenia, bo nie stoi aż tak wysoko, za to nowe koła zniwelują widoczny prześwit. Co wy na to? ałłłłł

4. Czy białe kierunki z mkII będą pasować do passka? Bo wg. mnie tak, ale wiadomo że nie chcę kupić czegoś, co potem musiałbym sprzedać.

5*. Wspomaganie kierownicy. W passatach b2 było montowane wspomaganie, bo widziałem często do kupna pompy i nie tylko. Ile taki cały układ do wspomagania mógłby stać i czy jest możliwość ( i sens) żeby je zainstalować?

Dziękuję z góry za pomoc :)


2.Może boczne zaczepy zderzaka puściły? (lub połamały sie)
3.Najpierw kup koła jakie chcesz mieć a potem dopiero zobaczysz jaki
prześwit będziesz miał miedzy kołem a nadkolem :)

na reszte pytań nie odpowiadam bo nie chce ciemnot pisać:P

ogólnie fajny pasek b2 tez ma swój urok ;)

POZDRO


Offline
 Profil    5582495
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 13 Mar, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 01 Lis, 2007
Posty: 1629
Skąd: Inowrocław
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf MK1 16V, jetta A2 coupe GTD, passat B3 GT air-ride
Ad1. lamp do passata B2 nie dostaniesz za h.... sam szukalem do passata ojca i nic ałłłłł
Ad4 Kierunki od Mk2 pasuja bez problemu dio passata(same szkla tylko) tacie zakladalem to wiem:)
Ad5 Wspomaganie bylo montowane w bogatszych wersjach ale pasuje tez od innych modeli vw.



_________________
Moje MK1 viewtopic.php?t=25747
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Mar, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Sob 23 Gru, 2006
Posty: 88
Skąd: pabianice
widze ruszyles pelna para ;) do tapicera to gdzies w lodzi oddajesz? i co planujesz jakas eko skore czy odnowic stara? ja tez bede sie wybieral, podobno dobry tapicer jest na rydzynach adres 48 to jest niedaleko pabianic ARMJ ja tam jak cos bede sie wybieral tylko zbieram kasiorke ;) pozdrowki



_________________
White Arrow
--> http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic.ph ... 895#227895
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Mar, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Lip, 2007
Posty: 165
Skąd: brzeg
jesli chodzi o kierunki to raczej nie pasuja z dwojki przynajmniej do mnie nie pasuja bo passat ma o wiele szerszy kierunek wiec lipa bo sam chcialem zmienic swoje a o tylnie lapmpy to kiedys ogladalem w sklepie motoryzacyjnym to byly seryjne albo z dymionym kierunkiem i wstecznym



_________________
VW to VW
www.bcc.forumbrzeg.pl
Brzeg Car Club
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Mar, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Sob 02 Cze, 2007
Posty: 130
Skąd: łódź
Proton napisał(a):
widze ruszyles pelna para ;) do tapicera to gdzies w lodzi oddajesz? i co planujesz jakas eko skore czy odnowic stara?


Ano ruszyło się, ruszyło :) Blacharke juz mam w 90% skończoną.
Planuję na razie oddać auto do przyklejenia na nowo całej podsufitki i szycia fotela (troszeczkę się rozdarł). Z ekoskórą będę myślał kiedy indziej ;]

Małe info dla ciekawskich: Passat bedzie na razie jeździł na 13' stalkach w czarnym macie (6,5 , 7j). Inne felgi kupię w kwietniu/maju.

Za kilka dni dam pełną relację z zakończonych prac (DUUżO FOTEK :) ).



_________________
Mój Passat B2 : viewtopic.php?p=233878&sid=aac359f27bbbf326b416e8e280a796af#233878
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 22 Mar, 2008 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pią 30 Lis, 2007
Posty: 15
Skąd: PyrzoVWice
Pax napisał(a):
Obniżać czy nie obniżać
pasek to długie autko i prędzej zahaczysz niż w golfach/polo. Jak już to 30-40 mm max.Ale mocno się zastanów,bo pasek to limuzyna i dobrze,aby miała komfortowe zawieszenie.Jak dasz letnie felgi będzie świetnie wyglądał ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 22 Mar, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 28 Lis, 2006
Posty: 3369
Skąd: "Z"dolnyŚląsk
Gadu-Gadu: 0
Auto: variat_vagen
zbstw, pasztet na glebie to jets to :) na aswalt i w szerokości to jest opcja :) (narazie dla mnie marzenia :/ )



_________________
kupie graty do rekina e23 733i viewtopic.php?f=39&t=61863
viewtopic.php?f=98&t=24949&hilit=bia%C5%82a+strza%C5%82a
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 22 Mar, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Sob 02 Cze, 2007
Posty: 130
Skąd: łódź
Dłuuugo wyczekiwany post z prac blacharskich przy pasku ;-)

Zima minęła, trzeba było wziąć się porządnie za Pastucha. Do naprawy były nadkola, wlew paliwa, tylnia klapa, doły drzwi i inne małe ubytki w blasze. Pogoda dopisywała, więc do roboty trzeba było się brać.

Blacharz w ciągu 1 dnia wyciął zgniłe nadkola i zastąpił nowymi. Wyglądało to mniej więcej tak:

Image

Image


Image


Już następnego dnia po odebraniu Passata zabrałem się za dalszą pracę.

Szpachla była, potem podkład.....
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Pod znaczkami VW krył się mały rost:

Image

Image


W między czasie, gdy szpachla schła, wziąłem się za zderzaki, aby z szarych stały się czarne ;-)

Image

Image

Image

Image

Image


Przyszedł czas na bazę lakieru ;)

Image

Image

Image

Image

Potem przez kilka dni pogoda nie dopisywała, padał deszcz i snieg, było na - i w ogóle do d***, ale pogoda uśmiechnęła się dziś ;-) więc poszły ostatnie poprawki i lakier bezbarwny :)

Image

Image

(jeszcze kilka małych poprawek ofkors będzie, ale nie jest źle ;-) )

W tym momencie passek wygląda tak ( w trakcie składania)

Image

Image

Oczywiście to jeszcze nie koniec, ale Pastuch już w dużej części jest wykończony.
W najbliższych dniach wstawię tu małą galerię zdjęć, gdyż pojadę zrobić jakąś sesyjkę nowo wymalowanym paskiem ;-) Czekajcie na zdjęcia ;)

Pozdrawiam



_________________
Mój Passat B2 : viewtopic.php?p=233878&sid=aac359f27bbbf326b416e8e280a796af#233878
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 8 z 10 [ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe