Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 3 z 5 [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 29 Cze, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 10 Lis, 2006
Posty: 554
Skąd: Wrocław
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK V GTI DSG o.r.i.g.i.n.a.l
Mioo, ja miałem jechać swoim, ale mam mały defekt (żyga mi z króćca a mechanik na poniedziałek).
Dziś o 20.00 mamy małe spociwo pod milenijnym więc postaram się nakręcić Kukera by wyruszyć jego bolidem. Jak coś będzie PW.
Pzdr


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 30 Cze, 2007 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 17 Kwi, 2006
Posty: 131
Skąd: Chojnów
Gadu-Gadu: 9086753
Auto: VW BORA TDI, VW PASSAT 1.8T
Impreza w Kamieniu rozpoczęta na dzisiaj to zawody SSS. Tutaj relacja prawie LIVE: http://streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=45072



_________________
GTI- PRAWDZIWA HISTORIA
Offline
 Profil    9086753
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 30 Cze, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 10 Lis, 2006
Posty: 554
Skąd: Wrocław
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK V GTI DSG o.r.i.g.i.n.a.l
Mioo napisał(a):
ma ktos miejsce w aucie z wroc ??


poszło PW, czekam na info ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 30 Cze, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
wiem ze dzis są tylko sprinty SSS i to ze wjazd na cala impreze 50zł na 2 dni...
wiec mam 2 pytania:
1: o ktorej jutro sie zaczyna wszystko?
2:jutro tez 50zł wjazd kosztuje?



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 30 Cze, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 10 Lis, 2006
Posty: 554
Skąd: Wrocław
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK V GTI DSG o.r.i.g.i.n.a.l
Kevin napisał(a):
wiem ze dzis są tylko sprinty SSS i to ze wjazd na cala impreze 50zł na 2 dni...
wiec mam 2 pytania:
1: o ktorej jutro sie zaczyna wszystko?
2:jutro tez 50zł wjazd kosztuje?



1. 9.00 - 12.00 kwalifikacje, 12.00 -> finały. W sumie 4 klasy
2. TAK


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 30 Cze, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
Piter vw napisał(a):
Kevin napisał(a):
wiem ze dzis są tylko sprinty SSS i to ze wjazd na cala impreze 50zł na 2 dni...
wiec mam 2 pytania:
1: o ktorej jutro sie zaczyna wszystko?
2:jutro tez 50zł wjazd kosztuje?



1. 9.00 - 12.00 kwalifikacje, 12.00 -> finały. W sumie 4 klasy
2. TAK



super... no to jutro lecim :) :$



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 30 Cze, 2007 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Kwi, 2004
Posty: 7849
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 2356976
Auto: Cupra 4x4 ????
9:10 padlo dzisiaj.... jutro z VHT bedzie 8:xx :D



_________________
Modyfikacje TDI i nie tylko! ZAPRASZAM!

Image
Było A3, Mk2,Mk3 TDI+, Mk3 20VT...
Offline
 Profil    2356976
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 30 Cze, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Kwi, 2007
Posty: 45
Skąd: wrocław
Własnie wróciłem.Impra daje rade.nie wolno palic grilli na terenie lotniska,ale co nie którzy palą.fury fruwają i to niezle.jest na co popatrzec.deszcz padał w sumie jakies 10 minut.dupeczki sie kręcą na maxa.foty może potem zapodam jak imageshack nie bedzie mulił. :-D

[ Dodano: Sob 30 Cze, 2007 ]
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


yupii



_________________
Maine fon: 601 937 630
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 01 Lip, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
no dupeczki dobre...
ja lece jutro na 9:00 pogoda ma byc wiec mysle bedzie fajnie...
jutro tez 50zł za wejscie?? to jest od osoby czy od auta?? bo nie wiem



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 01 Lip, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
na a ja nie mam czym jechac :(



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 01 Lip, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
Mioo napisał(a):
na a ja nie mam czym jechac :(



a co z małym szybkim brązem ?



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 01 Lip, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
stoi 60km od wroc w garazu u moich rodzicow, problem w tym ze mialem leciec z kumplem wiec go odwiozlem na zwyczajowe miejsce postoju a kumpel sie wykruszyl w piatek wiec nie mam czym jechca... chlopaki z wroc leca ale miejsca chyba barak :(



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 01 Lip, 2007 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Kwi, 2004
Posty: 7849
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 2356976
Auto: Cupra 4x4 ????
i moja ulubiona fabia jest :D



_________________
Modyfikacje TDI i nie tylko! ZAPRASZAM!

Image
Było A3, Mk2,Mk3 TDI+, Mk3 20VT...
Offline
 Profil    2356976
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 01 Lip, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Kwi, 2007
Posty: 45
Skąd: wrocław
Wjazd niestety dziś też 50 zł.Ale za to jakies gratisy się trafiają:smycze,perfumy,ze 3 numery "Maxi tuning" i inne.Ja dostałem koszulke SSS którą tam gonią za 35 zł więc odrobiłem wejsciówke.hihihi.Ziomy zbierac tyłki i kto może i czym może gnać do Kamienia.aHA uwaga na policje.w samym Kamieniu stoją nieoznakowaną srebrną vectrą a po autostradzie od Wrocka hulały wczoraj dwa nowe mondeo.Może się tam jakoś spikniemy i jakies wspolne foty ekipy z VW porobimy.Pozdro i do zobaczyska.Ja wypadam o 8.

[ Dodano: Nie 01 Lip, 2007 ]
Najszybsze samochody Europy w Kamieniu Śl.
Kierowcy najszybszych samochodów z całej Europy ścigali się podczas weekendu w Kamieniu Śl. (Opolskie). Na zawodach "King of Europe" - wyścigach w sprincie samochodowym na 1/4 mili - spotkało się tam ponad 100 kierowców z kilkunastu krajów Europy.
- Mamy wielu gości z Wielkiej Brytanii, bo tam wyścigi na 1/4 mili są najlepiej rozwinięte w Europie. Są też Belgowie i Holendrzy, którzy maja mocną ligę. Ciekawostką jest przyjazd 60- letniej Francuzki, która przejechała swoim AC Cobra przez cała Europę. Jak sama powiedziała, chciała spełnić swoje marzenie - móc sprawdzić samochód na niemieckich autostradach, gdzie nie ma ograniczenia prędkości - powiedział Marcin Durlik ze Stowarzyszenia Sprintu Samochodowego - organizatora imprezy.

W zorganizowanych w Kamieniu Śl. wyścigach na ćwierć mili startowały samochody "uliczne" - posiadające w wyposażeniu reflektory, wycieraczki, klakson itd. "Teoretycznie są to samochody dopuszczone do ruchu, w praktyce żaden z nich, może oprócz kilku, nie byłby w stanie jeździć po ulicach" - ocenił Durlik. Wśród pojazdów, jakie w kłębach dymu z palonych opon startowały do wyścigu, by ok. 10 sekund później hamować z prędkości ponad 200 km/h, był też nasz swojski "maluch". Ten fiat 126p tylko wyglądem przypominał produkowane kiedyś w Tychach auto. Pod maską - a właściwie pod pokrywą bagażnika skrywał pięciolitrowy silnik z amerykańskiego krążownika szos, osiągający moc ponad 500 KM.

Aplauz publiczności wzbudzili też goście z Wielkiej Brytanii - znany z przygód Harry'ego Pottera Ford Anglia, napędzany 700- konnym silnikiem, oraz Vauxhall Victor z lat 80. "Ten samochód, to profesjonalna maszyna do ścigania się - ze specjalną skrzynią biegów i silnikiem, który można regulować na moc od tysiąca do ponad dwóch tys. KM" - mówił spiker zawodów, które oglądało ponad 3 tys. ludzi.

Według organizatorów, w Kamieniu wystartowała absolutna czołówka Europy w wyścigach aut "ulicznych". Ich samochody na pierwszy rzut oka niewiele różniły się od modeli seryjnych. "To tylko pozory. Liczony w procentach zakres zmian w układach napędowych w tych autach to 100 proc. Te motory są tak wysilone, że ich żywotność to najwyżej jeden sezon. Jeżeli z seryjnego 200-konnego silnika osiąga się około 600 koni, to taki motor nie wytrzyma długo" - tłumaczył Durlik.

Dodał, że wśród ścigających się profesjonalnie nie ma ludzi "normalnie" kojarzących się z tuningiem - czyli "palących gumy".

- W większości są to maklerzy, przedsiębiorcy - ludzie z wyższymi studiami, i wyższymi pieniędzmi. żeby robić cos takiego, trzeba kochać samochody. To jest sport niewdzięczny - urwanie 1/10 sekundy na trasie wyścigu wymaga nieraz miesiąca pracy i wydania masy pieniędzy. A i tak nie ma żadnej gwarancji, że się uda. Trzeba kochać auta, mieć dużo pieniędzy i cierpliwości - podsumował.

http://wiadomosci.onet.pl/1564069,11,item.html



_________________
Maine fon: 601 937 630
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 01 Lip, 2007 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
Dawac wiecej manewrow . qrcze Archie by wam pokazal co sie foci na takiej imprezie :D



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 3 z 5 [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe