O nas

VwZone rozpoczął swoją działalność w grudniu 2003 roku. VwZone to społeczność ludzi, których połączyła pasja do grupy VAG oraz tuningu. W serwisie zarejestrowanych jest ponad 35 tysięcy użytkowników, którzy prezentują swoje auta oraz liczne modyfikacje.

Serwis VwZone to miejsce dla każdego posiadacza auta modyfikowane z grupy VAG. Nie jesteśmy klubem ani stowarzyszeniem. Jesteśmy interaktywną społecznością miłośników marki, którzy w jednym miejscu odnajdą informacje o najbliższych zlotach, eventach oraz premierach nowych modeli. Na forum znajduje się wiele porad pomocnych podczas eksploatacji oraz stylizacji własnego auta.

–= VwZone połączyła nas pasja =–

Określenie „pasja” jest znaczące dla projektu VwZone. Nie istniałoby nic, bez zgranego zespołu, który stanowi najważniejsze ogniwo projektu. To właśnie dzięki niemu tworzymy i rozwijamy się. Nasi ludzie to grupa specjalistów, fachowców, maniaków, fanatyków, miłośników i wreszcie pasjonatów.

Chcielibyśmy, żeby VwZone było łącznikiem wszelkich grup oraz for internetowych, klubów, pasjonatów, czy też stowarzyszeń polskiej sceny tuningowej i nie tylko.