Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 6 [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [mk3 1.8 ABS] szary golf na vento ryju by Bania
PostWysłany: Wto 23 Wrz, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Pią 25 Lip, 2008
Posty: 83
Skąd: Jasło
Gadu-Gadu: 531432
Auto: golf mk3
MODEL: Golf mk3 92' GL
SILNIK: 1.8 ABS
MOC: 90 PS
MODY POD MASKA: sportowy filtr powietrza, świece NGK, planowana głowica, końcowy tłumik sportowy Bost
ZAWIESZENIE: obniżone przód -60mm tył -40
UKLAD HAMULCOWY: series
KOLA: AZEV V 7Jx15" z oponkami 185/55 przód, tył 195/50
NADWOZIE: seria i takie pozostanie, grill z GTI w czarnym macie z czarnym znaczkiem, lampy przód hella mk4 ala mk3 chrome (na sprzedaż jakby kto pytał) tył hella red and white, czarne blendy i kierunki oraz kierunki boczne, tył pozbawiony oznaczeń z wyjątkiem znaczka VW, szeroki hokej od GTI
WNETRZE: totalna seria
AUDIO: mp3.

Zmiany przeprowadzone:

Witam, dnia 10.08.08 na dobre rozpocząłem przygodę z pierwszym moim Volkswagenem, zakupiłem w tym dniu Golfa z 92' z silnikiem 1.8 ABS, auto zakupiłem wręcz przypadkowo bo pierwsze po głowie chodziło mi Polo 86c2f w wersji GT jednak jedyne egzemplarze jakie wisiały na allegro były na drugim końcu polski, później zacząłem szukać Golfa mk3 GTI, z tym też było trudno i tak pewnego dnia napotkałem tego Golfa 10 km od domu, oglądnąłem go 3 razy, ojciec przetestował (nie mam jeszcze prawka in progress) pooglądałem go jeszcze, myślę sobie fajnie leży, ładny kolor więc biorę.

Fotki w dzień zakupu:
Image
Image
Na drugi dzień od razu założyłem szeroki hokej z GTI i opłukałem go troszkę:
Image
Image
Image
Hokej nie ma łatwego życia ;P
Image
15.07.2008 golfik dostał czarne blendy i kierunki
Image
W tym samym dniu brewki z lamp poszły do kosza :D
Image
26.07.2008 w garażu leżał ori grill z GTI, lecz nie miałem kasy żeby go pomalować w kolor, ale zainspirowany pewną fotką postąpiłem tak, że żebra wymalowałem w czarnym macie a listwę przełożyłem ze starego grilla, myślę że froncik na chwilę czasu ogarnięty ale brakuje mi tutaj seryjnych lamp z GTI w wersji smoked.
Image
Image
Image
Następnie wykonałem mały zabieg w celu by być bliżej serii i tak z tego:
Image
powstało to (70 zafarbowała od naklejonej czerwonej foli :()
Image
1.09.2008
Na rozpoczęcie roku szkolnego sprawiłem sobie taki prezent hella red and white bania edition :D
Image
Image
09.09.2008
Wystrzeliła mi przednia opona czego skutkiem była skrzywiona felga, całe szczęście stało się to przy 40km/h bo gdyby to się stało 5 min wcześniej nie było by już tak kolorowo...

Image
Image
Foty autumn edition ]:->
Image
Image
Image

Plany:

-fele z Polo GTI BBS tj w golfie 20 Jahre alt z tym że rozstaw 4x100 z oponami 195/40 do tego dystanse 25mm, 15" albo 16" jeszcze się wacham.
-gwindefahrwerk
-przednie lampy H1+H1 smoked
-tylne lampy hella black magic
-komplet ospojlerowania z GT/GTI/VR6 albo przedni zderzak od Vento robiony na amerykańca wtedy listwy w kolorze nadwozia.
-kiedyś tam Vento front
-jakieś wypasy w środku.

To by było na tyle. PozdraVWiam!


Ostatnio edytowany przez Bania Wto 28 Kwi, 2009, edytowano w sumie 8 razy

Offline
 Profil    531432
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 23 Wrz, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 15 Mar, 2008
Posty: 550
Skąd: Toruń
Wyglada na to ze jestem pierwszy :hmm: Wiec powiem tylko tyle jezeli nie zmienisz ukierunkowania w modyfikowaniu auta to zapowiada sie ładny golfik ;) Zycze powodzonka w modach :ok:



_________________
([_o_]≡≡≡≡≡≡VW≡≡GTI≡[_o_])
/viewtopic.php?f=98&t=30404
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 23 Wrz, 2008 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
Ktos cie pogonil czy sam z siebie przeczytales regulamin i zalozyles temat ? :ok:

Ladny kolorek .faktycznie ciemniejsze lampy tu lepiej podpasza . Do kol nie ma dekielkow ? Jak fura mechanicznie jest wpozo , to nic tylko gwint pchac :D



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 23 Wrz, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Pią 25 Lip, 2008
Posty: 83
Skąd: Jasło
Gadu-Gadu: 531432
Auto: golf mk3
janas05, Dziękuje, staram się nie robić wsi, wówczas gdy nie udzielałem się na żadnych forach to moim marzeniem był golf z zaspawaną tylną klapą na gładko, na jakiś tam felgach z baloniastymi oponami, najlepiej jeszcze żeby miał neony i aluminiową lote :P tak, tak, wychowałem się na NFS :d później zacząłem przeglądać różne zdj z niemieckich zlotów tam napotkałem golfy w GS i wydawał się być jedynym słusznym stylem, też nie miało być wiochy tylko zaspawane zderzaki, klapa na 3/4, in.pro i szerokie koło, jednak rzeczywistość okazała się całkiem inna, brak kasy :D jak to u licealisty. Gdy przeglądałem forum wtedy zobaczyłem tematy golfa micaba i słowika na vwgolf.pl jeszcze we wczesnej fazie modyfikacji i tak zakochałem się w cultcie, bo tutaj tą kasę można łatwo wyciągnąć i sprzedać bo się nie ingeruje w blacharkę. Nie interesuje mnie to że, cult jest mało efektywny, bo tak naprawdę to jest zauważalny tylko przez nas, starych wyjadaczy chleba. :P Także na pewno tego stylu już nie zmienię, bo uważam go za jedyny słuszny. Trochę się rozpisałem ale tak ewoluowała moja przygoda z tuningiem i VW.

archie :) ja zawsze czytam regulamin, bo na każdym forum jest inaczej i uważam że, ten wzór bardzo pomaga w napisaniu tematu.

Tak też chce utrzymać golfa w szaro czarnej tonacji, a jeśli chodzi o dekielki to były dwa więc zlikwidowałem całkiem.

PozdraVWiam i dzięki za komenty



_________________
Mój golfik mk3: viewtopic.php?t=32881&postdays=0&postorder=asc&start=0
Offline
 Profil    531432
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 23 Wrz, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 02 Paź, 2007
Posty: 1428
Skąd: InoVWrocław
Gadu-Gadu: 3175678
Auto: MK II
Bania napisał(a):
cult jest mało efektywny
kompletnie się nie zgadzam według mnie cult jest najbardziej efektywnym klimatem, a okiem człowieka postronnego napewno jest na równi z innymi stylami no ale jak kto uważa, golfik ogólnie bardzo ładny odwieśniaczyłeś go :ok: , patrząc na plany będzie jeszcze lepiej powodzenia



_________________
Vag Event 2008,Vag Event 2009,Vag Event 2010
VW Blasen 2008, VW Blasen 2009- BooBies
Zakończenie sezonu Grill of VWZONE-MróVWki 2009
OldschoolSUICIDE party 2010
OldschoolSUICIDE party 2011


BrownSugar by MarasRetro
Offline
 Profil    3175678
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 23 Wrz, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Pią 25 Lip, 2008
Posty: 83
Skąd: Jasło
Gadu-Gadu: 531432
Auto: golf mk3
Wiesz, użyłem tego argumentu ponieważ gadając z różnymi osobami które nie mają za bardzo styczności z tuningiem zawsze słyszę to samo zdanie..

- zwykłe auto, tylko tyle że na glebie, jak tym można jeździć po naszych drogach..

Albo postaw się na miejscu takiej blachary, za czym się obejrzy za skromnym golfem z ciekawym kołem? Czy za autem z lampami od in.pro na tyłku z diodami, z krzykliwym kolorem i polerowanym szerokim kołem z rantem, ciemną szybą i buczącym wydechem oraz sączącym się basem ze środka samochodu. Więc dla nas każde auto w culcie robi show, a dla innych jest zwykłym autem na glebie..

MarasRetro napisał(a):
powodzenia


oj przyda się przyda, trzeba kombinować bo sie do pracy jeszcze nie chodzi ale myślę że, będzie dobrze, pozdrosy! :)



_________________
Mój golfik mk3: viewtopic.php?t=32881&postdays=0&postorder=asc&start=0
Offline
 Profil    531432
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 23 Wrz, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 09 Lut, 2005
Posty: 2222
Skąd: Poznań
Gadu-Gadu: 0
Auto: audi a4 b5
Bania napisał(a):
Albo postaw się na miejscu takiej blachary

To powinieneś bmw kupić :D sie ciesz,że nie uczepi sie Ciebie blachara :P
Zgadzam sie z Marasem,ten styl jest widoczny i zwraca uwagę.Jeszcze jak jest bagażnik na dachu to już w ogóle masakra,ludzie na siebie wchodzą :P
Fajne plany,dobrze modzisz,powodzenia i kasy kasy kasy :D



_________________
Audi a4
ex Passat
ex Golf
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 23 Wrz, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 02 Paź, 2007
Posty: 1428
Skąd: InoVWrocław
Gadu-Gadu: 3175678
Auto: MK II
Bez jakiegoś przechwalania się czy coś w tym stylu, ale jak jade sobie po ulicy to dużo osób się patrzy i ( nie mam siatek szpachla basu dochodzącego ze środka ani neonów) a wiesz czemu?? bo cult to nie tylko gleba i koło to też frykasy z epoki i to one robią robote ;) ale dobra bez przekomaznia się tutaj co jest cultowe a co nie kazdy ma swoje zdanie i ty mnie nie przekonasz i ja ciebie, nie będziemy psuc tematu bo auto masz za fajne pozdr ;)



_________________
Vag Event 2008,Vag Event 2009,Vag Event 2010
VW Blasen 2008, VW Blasen 2009- BooBies
Zakończenie sezonu Grill of VWZONE-MróVWki 2009
OldschoolSUICIDE party 2010
OldschoolSUICIDE party 2011


BrownSugar by MarasRetro
Offline
 Profil    3175678
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 24 Wrz, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 19 Cze, 2008
Posty: 768
Skąd: Wieluń
Gadu-Gadu: 9498323
Auto: mk3 AAZ
no kolego dobrze dzialasz;] ale np ja sie nei zgodze zeby lampy IN PRO byly jakies wiesniackie,nei sadze;)te stare spzredajesz?za ile wogole? do germana w sam raz..a co do culta..ma w sobei to cos,pokaz swoja wizje w mk3,jestem ciekaw jak to wyjdzie:D i rozumeim bol braku kasy;) powodzenia:)



_________________
Dziadzia mobile mk3 : viewtopic.php?f=98&t=32658&start=0
Offline
 Profil    9498323
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 24 Wrz, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 09 Lut, 2005
Posty: 2222
Skąd: Poznań
Gadu-Gadu: 0
Auto: audi a4 b5
Cytuj:
Bez jakiegoś przechwalania się czy coś w tym stylu, ale jak jade sobie po ulicy to dużo osób się patrzy i ( nie mam siatek szpachla basu dochodzącego ze środka ani neonów) a wiesz czemu?? bo cult to nie tylko gleba i koło to też frykasy z epoki i to one robią robote ;)

dobrze dobrze,właśnie Ciebie miałem na myśli,bo jesteś tego doskonałym przykładem ;)



_________________
Audi a4
ex Passat
ex Golf
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 24 Wrz, 2008 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 17 Cze, 2006
Posty: 1951
Skąd: Hönigsberg
Gadu-Gadu: 4393273
Auto: Leon 5F ST FR
Bania napisał(a):
zakochałem się w cultcie, bo tutaj tą kasę można łatwo wyciągnąć i sprzedać bo się nie ingeruje w blacharkę. Nie interesuje mnie to że, cult jest mało efektywny, bo tak naprawdę to jest zauważalny tylko przez nas, starych wyjadaczy chleba.

tez sie nie zgodzie... cult nie jest tani :P nawet jakbys chcial rosta zrobic to tez nie jest tanie... fakt faktem moze nie ingeruje sie tak w blacharke jak w innych stylach. Ale jezeli myslisz ze zalozysz kultowe kolo, obnizysz go, i zrobisz lampy na ciemno i masz mega fulwypas efektywnego culta to sie mylisz...
tak jak MarasRetro napisal ]:) diabel tkwi w szczegolach... i kazdy styl to studnia bez dna... ale zadatki masz dobre. Inna fela, lampy na przod takie jak pisales i zrobi sie ciekawiej. Pozdro


Offline
 Profil    4393273
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 24 Wrz, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 07 Sie, 2005
Posty: 908
Skąd: Jarocin VWlkp
Gadu-Gadu: 0
cult z mk3 niee musisz miec naprawde zdrowe plany zeby zrobic mega efektownego (nie efektywnego bo efektywny znaczy wydajny) culta z mk3 :-D ale bez kosztów to sie nie obejdzie. a auto na tylko kultowej feldze i glebie to nie jest cult tylko projekt niskobudzetowy niee - szczegolnie z mk3.



_________________
[golfmk3cabby]
I :serce: Speedbumps
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 24 Wrz, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Pią 25 Lip, 2008
Posty: 83
Skąd: Jasło
Gadu-Gadu: 531432
Auto: golf mk3
Wajsik, na pewno każdy z nas ma coś racji, ale on jest po prostu skromny na pierwszy rzut oka, zresztą ja mieszkam w takim rejonie co tylko szpachlowozy są zauważalne no_coment z tego co widzie co się porusza po Jaśle.. bez ciemnej szyby i lexów się nie obędzie, no ostatnio się zaczęły cleary pojawiac ]:->
MarasRetro, nie no spoko :) widzę że mk2 pierwsza klasa i zwraca uwagę :-D no ale takie wytłumaczenie jak wyżej. Pozdro. A frykasy to się będzie zbierało :-D
Adrian1989, nie powiedziałem że są wieśniackie tylko są po prostu nie cultowe.
A za hellki chcę 350 z żarówkami, możliwość wystawienia na allegro.
fredi88, tak, cult nie jest tani, zresztą każda modyfikacja odbija się po kieszeni, pisząc o tym miałem namyśli to że, po prostu możesz łatwo kasę odzyskać, wyciągasz fele czy inne frykasy i poganiasz je na allegro. :)
kolanek, ta mk3 nigdy nie będzie cultowym autem ale jakąś jego namiastką owszem, planuje zrobić coś w stylu micaba i słowika, no niestety to będzie nisko budżetowy project :-D ale po woli, do przodu, nie od razu Kraków zbudowali, chyba muszę zmienić tytuł tematu :)

P.S wszelkie sugestie na temat detali mile widziane, oraz jakieś foty z inspiracją :D
co myślicie o żółtych halogenach?

Pozdrawiam i podziękował za komenty :D :) :)


Offline
 Profil    531432
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 24 Wrz, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 09 Lut, 2005
Posty: 2222
Skąd: Poznań
Gadu-Gadu: 0
Auto: audi a4 b5
Bania napisał(a):
co myślicie o żółtych halogenach?

uważam,że pomysł dobry,ale dopiero po zmianie lamp

Zaraz niskobudżetowy,możesz robić auto przez wiele sezonów,ważne żeby dbać o nie w codziennym użytkowaniu ;)



_________________
Audi a4
ex Passat
ex Golf
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 24 Wrz, 2008 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Sob 22 Kwi, 2006
Posty: 397
Skąd: Kamień Pomorski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf III gt
swap na 1,8 turbo ...
a mi sie podoba u ciebe rozumowanie nie chodzi mi tu o żaden styl, tylko to że pryz tak młodym wieku wiesz już jak chcesz zrobić samochód, bez neonów i żadnej wiochy i to jest najważniejsze a cyz pójdziesz w culta czy german style to już zależy tylko od ciebie al eważne jest że każdy styl który obierzesz będzie dobry, mam nadziej że wiesz o co mi chodzi :D pozdro


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 6 [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe