Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 2 [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [mk2] Michu_K-ca
PostWysłany: Wto 15 Maj, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 25 Kwi, 2007
Posty: 34
Skąd: Kruszwica
Więc zaczęło się tak że kupiłem auto o którym zawsze marzyłem.Zaraz po zakupie auto nie wyglądało najlepiej.Na początku pozbyłem się folii z szyb i grilla z czterema lampami.Przyszedł grill starego typu.wyglądało mniej więcej tak :

Image Image Image Image Image

Postanowiłem oczywiście go troszeczke obniżyć.Zastanawiałem się jak nisko?Ostatecznie kupiłem kita GT Cupline 60/60.

Image

Zawieszenie było i czekało na poprawę pogody.Brakowało mi jednak jeszcze dobrego koła.Niestety finansowo nie mogłem poszaleć w tym kierunku i po długich przemyśleniach zakupiłem stalówki od corrado 6Jx15.Były troszeczkę zajechane więc musiałem je dopiescić i odrestaurować.

Image Image Image Image Image

Miałem zawieszenie i miałem felgi.Do tego tylko potrzebowałem opon.Pod Sochaczewem wyrwałem fajne oponki pasujace w sam raz do mojego pożeracza kilometrów ;).Kupiłem komplet opon ContiEcoContact 175/55 stanu idealnego.

Image

Uzbierało się kilka gratów do auta.Z pokoju zrobił się drugi garaż.Mogłem już pomału działać.W między czasie doszła kiera Victor 32cm,mieszek czarny skórzany na gałkę zmiany biegów,wąskie zderzaki z chromowanymi listwami,zaslepki CL na boczne kierunkowskazy,chromowane ozdobniki jak ja to mówię ;),lampy które były od wersji gti poszły na handel i zakupiłem zwykłe seryjne.Do tego doszła koncówka z kwasówki 60mm,która została wspawana pod kątem lub jak kto woli "na łukos".w polerke poszła antena ktorej z początku wcale nie było,drążek od gałki zmiany biegów i wstawki od klamek.Sprzęt grający w miarę możliwości sobie gra.Ja bynajmniej nie narzekam i cieszę się kazdym przebytym w nim kilometrem.Na koniec został usunięty katalizator bo Bardzo przeszkadzał w jeździe ;).To by było na tyle "chyba".Mogłem coś pominąć ale to najwyżej dorzucę później.
Na koniec kilka fotek z wyglądu teraźniejszego.w planach jest zmiana wnętrza i kilka innych drobiazgów ;)

Image Image Image Image Image

Image Image Image Image Image

Image Image Image Image

Image Image Image


Ostatnio edytowany przez Michu_K-ca Czw 20 Lis, 2008, edytowano w sumie 9 razy


_________________
VW Tego się Trzymam!
viewtopic.php?p=230095#230095
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 15 Maj, 2007 
PISTON
PISTON

Rejestracja: Czw 31 Sie, 2006
Posty: 1942
Gadu-Gadu: 0
Auto: Auto
Siemanko :D no i co ja mam napisać Michu :D fura turla fele i jest dobrze a tego turbo diesla z grilla to kiedys Ci podprowadze :D pozdro


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 15 Maj, 2007 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 06 Maj, 2007
Posty: 141
Skąd: Trzcianka
Bardzo ładna golfina :ok: jedyne co bym tutaj jeszcze chciał zobaczyć to chromowane ramki wokół szyb i będzię miód malyna powodzonka o pozdrooVWka



_________________
mkII gti edition one viewtopic.php?f=98&t=40771&hilit=gti+yasiu&start=75

V.A.G Korps --------> http://www.facebook.com/VAGkorps
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 15 Maj, 2007 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Kwi, 2007
Posty: 200
Skąd: Szczecin
Gadu-Gadu: 2779670
Auto: było Mk5 GTI U.S jest BMW 7 e65
Fajniutki golfik :ok: i tak jak Yasiu napisał chromowane ramki w okół szyb i będzie lala :)



_________________
Moje GTI klik
Offline
 Profil    2779670
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 15 Maj, 2007 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 23 Wrz, 2005
Posty: 161
Skąd: Skarzysko Kam i Krak
na fotosach wyglada bardzo ladnie kolo tez ladnie pasuje (fajnie ze zrobione na nowe) jedyne co mi sie nie widzi to opadniety tyl (jest nizej niz przod) proponowalbym dorzucenie tych gumowych krazkow w sprezyne i sie wyrówna


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 15 Maj, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
Autko podobne poniekąd do Cult'a Szymoncka ale bardzo ciekawe zarazem ;) Stalaki bardzo ładnie się na aucie prezentują i jedyne co by do nich dołożyć to rancik i masz bardzo dobry felunek niskim kosztem ;] PoVWodzonka w modach :ok:


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 15 Maj, 2007 
PISTON
PISTON

Rejestracja: Czw 31 Sie, 2006
Posty: 1942
Gadu-Gadu: 0
Auto: Auto
a ja słyszałem że przód ma opaść trochę :D
Komar_Boston, bo z Michem to się znamy hehehe :D


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 15 Maj, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 09 Lip, 2006
Posty: 520
Skąd: WZY
Gadu-Gadu: 3851169
Auto: kilka VW
Wbrew pozorom Mk2 bardzo ładnie wygląda na stali z Corka :)


Offline
 Profil    3851169
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 15 Maj, 2007 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 08 Paź, 2006
Posty: 1205
Skąd: Bochnia
Gadu-Gadu: 581141
Auto: e36 touring & E28
bardzo ładna zdrowa sztuka wszystko cacy felunek super mimo że to stal ale wygląda naprawde super !jakby był jeszcze niżej to by było cacy :D



_________________
passat b4 kombi na gwincie
viewtopic.php?f=98&t=42425&start=270
mk1 cabrio karmann
viewtopic.php?f=98&t=76513&view=unread#unread
Offline
 Profil    581141
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 15 Maj, 2007 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 30 Gru, 2006
Posty: 1717
Skąd: oldschoolSUICIDE
Gadu-Gadu: 0
Auto: Karmann Giha'70 & Passat B7 Variant 2.0 TDI
Super bryczka!!!!Widzę ,że Inowrocław robi się "cultowym" miastem... :D Muszę tam kiedyś wpaść... niee Nie wiem kto komu doradza(domyślam się ;) ale ładnie Wam to wychodzi... yupii



_________________
http://www.oldschoolsuicide.com/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 16 Maj, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 25 Kwi, 2007
Posty: 34
Skąd: Kruszwica
TADEO napisał(a):
Fajniutki golfik :ok: i tak jak Yasiu napisał chromowane ramki w okół szyb i będzie lala :)


Takich uszczelek szukam juz od kilku miesięcy ale jak dotąd bez powodzenia...pozazdroscić tylko tym którzy je mają ;)



_________________
VW Tego się Trzymam!
viewtopic.php?p=230095#230095
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 16 Maj, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 08 Gru, 2004
Posty: 625
Skąd: Inowroclaw
Gadu-Gadu: 5915471
Auto: jetta mk2
kolejna kupa z włosem na forum, moim zdaniem temat tego padła śmiało można usunąć bo nic nie wnosi na tym forum :ała: :ała: :ała:


Offline
 Profil    5915471
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 16 Maj, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 06 Lip, 2004
Posty: 400
Skąd: Kostrzyn,Barlinek
Chęcik napisał(a):
kolejna kupa z włosem na forum, moim zdaniem temat tego padła śmiało można usunąć bo nic nie wnosi na tym forum :ała: :ała: :ała:


a czy kazdy projekt musi cos wnosic inowacyjnego??bo nie rozumiem myslalem ze w tym dziale maja byc auta ludzi z forum a nie tylko mega wypasione projekty do tego nie jezdzace tylko lezace na ziemi w mega szerokimi kolami i z duza iloscia chromu i polerowanymi felami.....
Wiec wydaje mi sie ze Twoja wypowiedz jest bez sensu....


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 16 Maj, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
Chęcik napisał(a):
kolejna kupa z włosem na forum, moim zdaniem temat tego padła śmiało można usunąć bo nic nie wnosi na tym forum :ała: :ała: :ała:


Szczerze mówiąc przesadzona jest ta wypowiedź moim zdaniem... to jest forum VW Moja Zabawka pl czy VW Zone pl - połączyła Nas Pasja... - do VW... czasem projekt z cyklu "przyjemne z pożytecznym" daje więcej radości niż garażowana zabawka której nie ruszę w okresie zimowym bo albo śnieg zasypie i lakier będzie już do piz** albo auto będzie robić za pług... każdy lubi zabawki ale niestety zabawka nie wszędzie się nadaje, nie spełnia często wielu funkcji jakie pełni auto oprócz przemieszczania naszych tyłków z punktu A do B. Poza tym Polska jest krajem takim jakim jest i życie cały czas w obawie że ktoś mi gwizdnie auto albo co gorsza sytuacja gdzie ktoś wjedzie mi w du** nie jest dla mnie super perspektywą... Niemcy jak prezentują odpicowane na glancuś auta to są to najczęściej zabawki które opuszczają garaż tylko w celu zaliczenia zlotu i pochwalenia się tym co to nie oni, ile mają siana i co mają zrobione a na co dzień mają tzw dupoVWozy niekiedy całkiem seryjne które wykorzystują np do transportu nowych gadżetów do swoich zabawek... i teraz pytanie... czy chcemy mieć tylko zabawkę z której frajda będzie tylko i wyłącznie na zlocie czy mieć coś z czego będzie pożytek a zarazem coś ciekawego i pójść na kompromis czy w miarę możliwości finansowych mieć i dupoVWóz i zabawkę... osobiście gdybym stanął na dzień dzisiejszy przed takim wyborem, wybrałbym w miare możliwości trzecią opcję z przyczyn obiektywnych i większość myślę się z tym zgodzi ;)


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 17 Maj, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 07 Lis, 2005
Posty: 646
Skąd: TROJMIASTO
Michu_K-ca, witamy na VWZONE. Bardzo fajnie Ci to wszystko wyszło. Projekt nisko budżetowy ale daje radę, naprawdę jest ok. Ale oczywiscie może być lepiej, chrowowane klamki były by na miejscu. Nie obijaj się tylko działaj, pozdrawiam


więcej chromów!!



_________________
MÓJ GOLF II RALLYE viewtopic.php?f=98&t=77574&p=774095

MOJA JETTA II COUPE VR6 viewtopic.php?f=98&t=21957
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 2 [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe