Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 3 [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [mk3 TDI] by adams169- halogenki smoked
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Nie 27 Lip, 2008
Posty: 136
Skąd: Gliwice
Witam, chcialem przedstawic mojego golfika
MODEL:Mk3 Match model96
SILNIK: TDI 1z
MODY pod maska : chipbox na 120KM, kat out
UKLAD HAMULCOWY: oryginalny
ZAWIESZENIE: oryginalne (GT)
KOLA: Alumki TSW 4*100 ET25+ oponki kleber dynaxer hp2 (przód), barum bravuris (tył)
Nadwozie: seria,hak
WYPOSAżENIE: oryginalny srodek do wersji Match w prawie idealnym stanie, srebrne zegary, elektryczne szyby+komfort, centralny zamek+alarm, skórzana kierwnica+lewarek zmiany biegów+dzwignia recznego, 4 zagłowki+pokrowce VW,wspomaganie,miekka deska rozdzielcza, lepiej wykończony bagażnik
Audio: Gwizdki na desce orginalne, w drzwiach pionieery 130W, tylna pólka Sony (made in japan) 130W, Radio Kenwood cd+mp3
Zmiany przeprowadzone: nieprzeprowadzalem jakis specjanych zmian oprócz wsadzenia alufelg ponieważ autko podoba mi sie takie jakie jest i fajnie sie nim jezdzi.


Plany: dbanie o samochód zarówno o stan wizualny jak i techniczny :) moze hokej gti i lampy in-pro soczewki+xenon

Image Image Image Image Image


Image Image Image Image

Póleczka od srodka zostala juz pomalowana na czarno zeby niestraszyla

Image Image

Image

Image Image Image


Image

Image Image

Prosze o komentarze :)


Ostatnio edytowany przez adams169 Śro 29 Kwi, 2009, edytowano w sumie 12 razy


_________________
viewtopic.php?t=32496&highlight=adams169- mój golfer :)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 21 Lut, 2008
Posty: 1710
Skąd: Glivwice
Gadu-Gadu: 3417244
Auto: Corrado VR6
Lurosa 1.7 SDI
no no wreszcie opisałes swojego golfika;D he ładny golfik ale mowie ci chcoiaz -40 zakładaj:D



_________________
Majówka z STK - Rybnik

Sprzedam Rarytasowe graty do Corrado US g60
Offline
 Profil    3417244
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Nie 27 Lip, 2008
Posty: 136
Skąd: Gliwice
hehe kiedys trzeba było :) pomyśle nad tym -40



_________________
viewtopic.php?t=32496&highlight=adams169- mój golfer :)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 31 Paź, 2006
Posty: 1016
Skąd: dolny śląsk (LUBAŃ)
Gadu-Gadu: 3644946
Auto: Passat B5 FL, TDI 130 Ps (highline)
mam pytanie czy te fotele pochodzą z wersji match czy może z innej wersji bo mają ciekawt wzór??powodzenia w dalszej realizacji



_________________
Rothenburg '07,Bautzen '07,Blasen Lausitz '07
Rothenburg '08,Blasen Lausitz 08,LMS '08,
Rothenburg '09,LMS 09
Rothenburg '10,II VAG Meeting Bielawa 15-16.05.2010,Underground Tuningtreffen Goerlitz'10,
Wolfsgruppe VAG EVENT III - 2-4 lipca 2010,LMS 10,CultOberfest 2010
Rothenburg '11,Wolfsgruppe VAG EVENT IV - 1-3 lipca 2011,LMS 11
Rothenburg '12,Underground Tuningtreffen Goerlitz'12,Wolfsgruppe VAG EVENT V -29-1 lipca 2012


http://www.facebook.com/profile.php?id=100000595888991
Offline
 Profil    3644946
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 21 Mar, 2008
Posty: 1677
Skąd: Knurów
Gadu-Gadu: 0
Auto: Cressida
troche za wysoko a reszta ok :-D


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 07 Wrz, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Nie 27 Lip, 2008
Posty: 136
Skąd: Gliwice
D1 RMK81 tak fotele sa oryginalne :), pare tygodni temu z nudów szukalismy chlapaczy z ojcem do jego MKIV, ale przez przypadek znalazlem oryginalne chlapacze do Mk3 do wersji GT/GTI/VR6, głowne znaczenie ma tu wyciecie na listwe progowa ktore pojawia sie wlasnie w tych wersjach, niezastanawiajac sie chwili zamowilem je bo wiedzialem jaki to rarytas na rynku czesci uzywanych z kwote 50zl :) , pare dni pozniej przyszly do mnie nowiutenkie chlapacze tylko jakos przymierzam sie zeby je zalozyc ale nigdy sie niema chwili czasu, zastanawialem sie jeszcze nad smoked frontem ale niewiem jakby to wygladalo na tym kolorze
Image
Image



_________________
viewtopic.php?t=32496&highlight=adams169- mój golfer :)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 14 Paź, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 21 Mar, 2008
Posty: 1677
Skąd: Knurów
Gadu-Gadu: 0
Auto: Cressida
rodzinny tuning :D dawaj przelot jak kubeusz ]:->



_________________
Moj GOLF... >click<
SPOT GLIWICE >click<
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Nie 27 Lip, 2008
Posty: 136
Skąd: Gliwice
Koszak, niezalezy mi na tuningu :) chce zeby auto ladnie wygladalo, i dobrze sie sprawowalo. Zbieram narazie kase i mysle nad modami, idzie zima to narazie nic niekombinuje bo krótkie dni, jedynie dzieki Koszakowi kupiłem dwie nakładki na listwy progowe które mi brakowaly i przy okazji zakonserwowalem progi z zewnatrz, drzwi i komore silnika, w planach przed zima jeszcze zakonserwowanie podwozia i progów w srodku, wkrótce sesja z kubeuszem :)

[ Dodano: Nie 23 Lis, 2008 ]
No wiec tak trzeba by bylo troche temat odswierzyc :) i napisac co zrobiłem z golferem :d
Od jakiegos czasu jezdze z naklejka vwzone :) Załozyłem listwy progowe które kupiłem w besmarexie.Kupiłem grill z gti od Kubeusza po okazyjnej cenie, zamierzam go pomalowac i załozyc ale niewiem czy mi sie to uda w tym roku bo jest troche za zimno na malowanie a niemam ogrzewanego garazu ;/ Ostatnio na allegro wypatrzylem nowy oryginalny prawy blotnik do golfika z kierunkiem taki jak mam no i postanowilem zamówic- za 70zł a jeszcze gosciu przy odbiorze wydal mi za duzo o 10 <hahaha>, jak odpakowalem błotnik to sie usmiałem bo był w stanie idealnym a zwazywszy na to ze taki sam blotnik w besmarexie kosztuje 480zł to był czysty fart :p, postanowiłem autko przygotowac troche do zimy- zrobiłem konserwacje calego auta tzn, podwozie, drzwi, komora silnika i wszedzie tam gdzie dalo sie wepchac rurke z pistoletu zeby siknac troche konserwacji, no i zabrałem sie wkoncu za moje stalowki, co prawda pozno ale zawsze lepiej niz wcale, ostatnio w czwartek dalem je w podklad (fotki wkrótkce jak beda pomalowane), no i dobrze ze szef poszedl mi na reke i pozwolil mi je pomalowac na zakladzie w komorze takze wyjda miodzio, na kolor wybralem lakier z palety bmw a44, takie jak maja M, według mnie to jest najfajniejszy w tej chwili kolor na felgi, takze w jutro malowanko i we wtorek zakladanie. W sobote wymienilem wszystkie gałki i sworzenie wachaczy bo juz sie to prosilo od dawna ale niemialem czasu bo robilem auto od kumpla no i w poniedzialek na przeglad i zbierznosc. Byłem dzisiaj na giełdzie kupiłem klocki hamulcowe bo mam do wymiany ale to jak bede kola na zimowe wymienial to za jednym zamachem zmienie, chcialem kupic sobie dywaniki oryginalne gumowe ale niemieli beda mieli w czwartek to sobie podjade do ich firmy i kupie, aha i przypadkiem zauwazylem nowe hokeje z gti (retov) po 35zl strona, to bede kupywal i zaloze po zimie. No i kupilem nowy akumulator centry za 270 :d Poznizej przedstawiam fotki :)

Image
Podloga ładnie zakonserwowana


Image
Grill zamatowany do podkladu, na dzien dzisijeszy lezy w podkladzie


Image
Troche brudne auto, ale listwy widac :d


Image
No i gwóźdz programu- naklejka



_________________
viewtopic.php?t=32496&highlight=adams169- mój golfer :)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 24 Lis, 2008 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 02 Mar, 2008
Posty: 230
Skąd: Gliwice
nooo :D zobaczymy jak bedzie sie prezetowal z nowym grillem :P mi dobrze sluzyl :D



_________________
viewtopic.php?t=33395 <---- mój golfik
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 24 Lis, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 21 Mar, 2008
Posty: 1677
Skąd: Knurów
Gadu-Gadu: 0
Auto: Cressida
dobrze, że nie dosłowny gwóźdź :P też miałem zakonserwować, ale nie ma czasu...



_________________
Moj GOLF... >click<
SPOT GLIWICE >click<
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 24 Lis, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Nie 27 Lip, 2008
Posty: 136
Skąd: Gliwice
Koszak, kurde tez mialem to w planach i tez nigdy czasu nie mialem ale akurat konserwowalem corse od kumpla i za jednym zamechem swojego zakonserwowalem :)kubeusz, no niemoge sie doczekac az se zamontuje ale obawiam sie ze dlugo poczekam :/ Dzisiaj pomalowalem stalowki wyszly miodnie :p lakierek fajnie sie prezentuje, jutro fotki bo zapomnialem dzisiaj zrobic :/ Dzisiaj wymienilem jeszcze klocki bo juz sie domagaly i jeszcze czeka mnie wymiana plynu w chlodnicy ale to w najblizszych dniach :)

[ Dodano: Wto 25 Lis, 2008 ]
Dodaje obiecane fotki felg:

Image Image Image Image

[ Dodano: Czw 04 Gru, 2008 ]
Dzisiaj nareszcie umyłem autko wiec postanowilem porobic troche zdjec bo pogoda tez sprzyjała


Image Image Image Image Image Image Image


Ostatnio edytowany przez adams169, Czw 27 Lis, 2008, edytowano w sumie 1 raz


_________________
viewtopic.php?t=32496&highlight=adams169- mój golfer :)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 15 Lis, 2008
Posty: 1363
Skąd: Gli(VW)ice
Gadu-Gadu: 4273656
Auto: Audi A6 C5
wersja zimowa czysto seryjna ładny golfik bardzo zadbany niech jeździ jak najdłużej bezawaryjnie


Offline
 Profil    4273656
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Gru, 2008 
VW User
VW User

Rejestracja: Nie 27 Lip, 2008
Posty: 136
Skąd: Gliwice
ApoC, dzieki i wzajemnie :)

[ Dodano: Wto 30 Gru, 2008 ]
Dzisiaj do mnie przyszło takie coś: Uniden 520XL+antena hustler ic-100, no i oczywiście szybkie montowano- będzie trzeba kable pochować jeszcze lepiej ale nie moglem sie powstrzymać żeby nie podłączyć:

Image



_________________
viewtopic.php?t=32496&highlight=adams169- mój golfer :)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 30 Lis, 2007
Posty: 751
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu: 0
Auto: VAG :)
Jakieś większe plany masz? Czy ogólnie prawie seria ma być?
Te halogeny pod rejestracją trochę mi się nie widzą.

Boxa kupiłeś na allegro? Skąd wziąłeś te 120PSów? na hamowni byłeś?

Ps. Ciekawa tapicera ;)



_________________
Było: /viewtopic.php?p=388920#388920
Jest: /viewtopic.php?f=98&t=68669
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 
VW User
VW User

Rejestracja: Nie 27 Lip, 2008
Posty: 136
Skąd: Gliwice
Plany zawsze sa ale zobaczymy, halogeny moze wywale jak bede zmieniał zderzak. Box jest firmy Mal elecrtonics- kupilem na allegro uzywany 3 miesieczny bo gosciu sprzedal skode octawie a to mu zostalo (rachunki niemieckie gwarancja i instrukcja byla w komplecie). Hmm no niebyłem na hamowni- trzeba byłoby sie kiedys wybrac ale powiem tak teraz mam padniete n75 (jutro wymieniam bo jade na giełde a padlo mi na dniach) i passat 110km niema szans, wczoraj scigalem sie na a4 z audi a4 1.8 wymiekla chociaz z tym n75 padnietym tylko 190 polecial max, normalnie to 205 bezproblemu (jeszcze by poszedł) miałem wymieniac na chipa albo jakis program ale sie rozmyslilem bo jestem z tego zadowolony a 120km (pisze ze na 120km jest a w 110 chyba na 145) bedzie mysle jak niewiecej bo silnik bardzo zdrowy-niedolewam oleju od wymiany do wymiany



_________________
viewtopic.php?t=32496&highlight=adams169- mój golfer :)
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 3 [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe