Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 11 z 16 [ 227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 13 Mar, 2007 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Mioo napisał(a):
4 male pudeleczka a tyle zachodu :P


Z tymi świecami to też niezły motyw :)

Gdy dowiedzieliśmy się że ciężko kupić w Polsce takie świece, postanowiliśmy napytać o nie (tak na wszelki wypadek) w sklepie, w ktorym zwykle zaopatrujemy się w części do naszych autek. Odpowiedziano nam, że u nich są niedostępne. Tak więc stwierdziliśmy że skoro BOSCH je robi więc BOSCH je musi sprzedawać. Zadzwoniliśmy do autoryzowanego dealera BOSCHa w Polsce i zapytaliśmy o wspomniane świece. Miła pani po chwili ciszy dla pewności spytała o ich przeznaczenie: "Silnik Volkswagen G60 po modyfikacjach, zgadza się?" :-D Następnie powiedziała że świece mają i poprosiła aby m@ilowo złożyć zamówienie :)
Po tygodniu czekania zadzwoniliśmy dowiedzieć się co jest nie tak, że listonosz nie przynosi świec. Okazało się, że nie zgadza się stan magazynowy ze stanem żeczywistym tych świec i tak, mają 4 sztuki w Polsce, ale nie mogą ich sprzedać dopóki nie wyjaśni im się sprawa z niezgodnościa tego co jest w komputerze, z tym co jest na półce w magazynie. Dodała teź, że o wiele szybciej będzie jeśli sprowadzą nowe świece z Niemiec.
No ale żeby nie było zbyt kolorowo, okazało się że sprowadzać mogą tylko w opakowaniach po 10 sztuk i nie sprowadzą całego opakowania jeżeli nie kupimy od nich mniej niż 8 sztuk, ponieważ świece te mają bardzo mały zbyt i nie opłaca się im aby pozostałe 6 sztuk leżało sobie na półce i latami czekało na nabywcę. Tak więc zaczęliśmy na forach szukać chętnego na komplecik świec do G60...
Mieliśmy już wstępnie zainteresowaną osobę, jednak zupełnie niechcący, brat wstąpił do raczej niewielkiego sklepiku motoryzacyjnego który prowadzi nasz znajomy i opowiedział mu o całej akcji. Ten poprosił tylko o symbol świec, zamieszał w kompie i następnie spytał czy odpowiada nam cena 55zł za sztukę :) Okazało się że znalazł jakąś hurtownię która miała te świece na stanie. Następnego dnia pojechałem odebrać świece i tak, zupełnie przypadkiem, kupiliśmy je jak by to były najzwyklejsze na świece świece :ok:

Pozdrówka ;)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 14 Mar, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 06 Lut, 2005
Posty: 1001
Skąd: Gdansk ( okolice )
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk1 Cabrio 1.820VT, mk5 .:R32, T4 Multivan 2.5TDI++ do lawety :)
Niezła akcja z tymi swiecami :)



_________________
...
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 14 Mar, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
B_O_N_K napisał(a):
Mioo napisał(a):
4 male pudeleczka a tyle zachodu :P


Z tymi świecami to też niezły motyw :)

Gdy dowiedzieliśmy się że ciężko kupić w Polsce takie świece, postanowiliśmy napytać o nie (tak na wszelki wypadek) w sklepie, w ktorym zwykle zaopatrujemy się w części do naszych autek. Odpowiedziano nam, że u nich są niedostępne. Tak więc stwierdziliśmy że skoro BOSCH je robi więc BOSCH je musi sprzedawać. Zadzwoniliśmy do autoryzowanego dealera BOSCHa w Polsce i zapytaliśmy o wspomniane świece. Miła pani po chwili ciszy dla pewności spytała o ich przeznaczenie: "Silnik Volkswagen G60 po modyfikacjach, zgadza się?" :-D Następnie powiedziała że świece mają i poprosiła aby m@ilowo złożyć zamówienie :)
Po tygodniu czekania zadzwoniliśmy dowiedzieć się co jest nie tak, że listonosz nie przynosi świec. Okazało się, że nie zgadza się stan magazynowy ze stanem żeczywistym tych świec i tak, mają 4 sztuki w Polsce, ale nie mogą ich sprzedać dopóki nie wyjaśni im się sprawa z niezgodnościa tego co jest w komputerze, z tym co jest na półce w magazynie. Dodała teź, że o wiele szybciej będzie jeśli sprowadzą nowe świece z Niemiec.
No ale żeby nie było zbyt kolorowo, okazało się że sprowadzać mogą tylko w opakowaniach po 10 sztuk i nie sprowadzą całego opakowania jeżeli nie kupimy od nich mniej niż 8 sztuk, ponieważ świece te mają bardzo mały zbyt i nie opłaca się im aby pozostałe 6 sztuk leżało sobie na półce i latami czekało na nabywcę. Tak więc zaczęliśmy na forach szukać chętnego na komplecik świec do G60...
Mieliśmy już wstępnie zainteresowaną osobę, jednak zupełnie niechcący, brat wstąpił do raczej niewielkiego sklepiku motoryzacyjnego który prowadzi nasz znajomy i opowiedział mu o całej akcji. Ten poprosił tylko o symbol świec, zamieszał w kompie i następnie spytał czy odpowiada nam cena 55zł za sztukę :) Okazało się że znalazł jakąś hurtownię która miała te świece na stanie. Następnego dnia pojechałem odebrać świece i tak, zupełnie przypadkiem, kupiliśmy je jak by to były najzwyklejsze na świece świece :ok:

Pozdrówka ;)


No to jednak trochę zachodu to kosztowało :) Ale co układy to układy co nie B_O_N_K ?? :-D Wy to tam zawsze macie szczęście... nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :ok: Jak nie dzwon na którym zarobicie to układy czy jakiś dobry znajomek :) Motyw godny heheh :)


PozdróVWka ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 05 Kwi, 2007 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Witam ponownie ;)

Jakoś w tamtym tygodniu skończyliśmy polerkę felg, założyliśmy je na autko i zrobiliśmy małą przymiarkę do nocnej sesji ;)

A to co z tego wyszło ;)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Pozdrówka ;)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 05 Kwi, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 09 Maj, 2006
Posty: 896
Skąd: Drzewica
Gadu-Gadu: 459154
Auto: WHITE MK2 GL
ladna terenowka :D



_________________
MOJ ex-F&I
MóJ ex-MK2 ABF
Moje MK3
MK2 in progress...
Offline
 Profil    459154
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 05 Kwi, 2007 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 08 Paź, 2006
Posty: 1205
Skąd: Bochnia
Gadu-Gadu: 581141
Auto: e36 touring & E28
na glebe z nim ]:->



_________________
passat b4 kombi na gwincie
viewtopic.php?f=98&t=42425&start=270
mk1 cabrio karmann
viewtopic.php?f=98&t=76513&view=unread#unread
Offline
 Profil    581141
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 05 Kwi, 2007 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 22 Sie, 2005
Posty: 1439
Skąd: Dublin/Cosel O.-S
Gadu-Gadu: 0
Auto: Way too many VWs
Igla :) Mojego musze dopiescic :)

Ale tez mam SUV'a, teraz takie modne :)



_________________
'87 Golf Mk2 GL
'91 Golf Mk2 1.6 - R.I.P.
'91 Corrado G60
'95 Vento 1.9d - R.I.P.
'96 Vento G60/EatonM62
'98 Golf 1.4
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 05 Kwi, 2007 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 21 Lut, 2005
Posty: 290
Skąd: Wodzisław
Tyl az sie prosi o glebe bo tak wysoko stoi. Podoba mi sie te Rado.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2007 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Hehe ;) Wiedziałem że posypią się takie komentarze :) Ale nie ma co się bać - Corrado w weekend poszło kilka centymetrów w dół :ok:

Fotki wkrótce ;)

Pozdrówka ;)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2007 
VW Zone Papla
VW Zone Papla

Rejestracja: Czw 15 Kwi, 2004
Posty: 1353
Skąd: Smętowo Graniczne
Gadu-Gadu: 6607071
Auto: na co dzień...
Widzę, że prace przy Corrku cały czas trwają...

Powodzenia w modyfikacjach!!!



_________________
Image
Offline
 Profil    6607071
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Gru, 2005
Posty: 4682
Skąd: Międzyrzecz
Gadu-Gadu: 0
Auto: A6 C5 V6 & MK2 @ VR6 & MK4 TDI+, Corrado @ 1.8T, MK4 V5, B5FL V6
Zapros brata tu na forum :-D



PS: Czekamy na pikczersy


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 09 Maj, 2006
Posty: 896
Skąd: Drzewica
Gadu-Gadu: 459154
Auto: WHITE MK2 GL
no tak jak stoi nizej to nie mam pytan :) prosze o foto...



_________________
MOJ ex-F&I
MóJ ex-MK2 ABF
Moje MK3
MK2 in progress...
Offline
 Profil    459154
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 07 Kwi, 2007 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Witam ;)

Tak jak wspominałem w poprzedni weekend Corrado zbliżyło się do asfaltu o kilka centymetrów ;) Jesteśmy zdania taka gleba nam wystarczy tak więc w kwestii obniżenia raczej nic się nie zmieni.

Jedyne zmiany jakie zajdą to polakierowanie kilku elementów nadwozia, na których lakier jest najbardziej zniszczony. No ale nie wszystko na raz ;)

Co do zapraszania brata na forum to od czasu do czasu zerka na to co się tutaj dzieje ale jakoś nie widzi potrzeby rejestrowania się na forum. Kilka osób miało okazję poznać go na ostatniej VWmanii (na poprzedniej także był) a najbliższa okazja spotkania nas na żywo to majóVWka na którą przyjedziemy obaj. No chyba że coś niespodziewanie wypadnie któremuś z nas co uniemożliwi przyjazd :$

Kilka machniętych na szybko fotek ;)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Pozdrówka ;)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 07 Kwi, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Gru, 2005
Posty: 4682
Skąd: Międzyrzecz
Gadu-Gadu: 0
Auto: A6 C5 V6 & MK2 @ VR6 & MK4 TDI+, Corrado @ 1.8T, MK4 V5, B5FL V6
Ja bym sie jeszcze pokusil o usuniecie wycieraczki z tylu, jakas kwasowkowa koncowke i moze czerwone lampki na tyl? :)



PS: te drzwi kierowcy to sa nie domkniete czy tak odstaja?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 07 Kwi, 2007 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 11 Maj, 2006
Posty: 1486
Skąd: Rzeszów
Gadu-Gadu: 7170045
Auto: 6n ?
wycieraczke bym wywalił ale co do lamp to nie mogę być wszędzie takie same. PS: mam taką samą końcówke rejestracji



_________________
http://strefagti.pl/
Offline
 Profil    7170045
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 11 z 16 [ 227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe