Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [GOLF MK1] Chyba GTI 1.8 -> 1.8T
PostWysłany: Sob 17 Mar, 2018 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Nie 02 Lis, 2008
Posty: 2
Skąd: UK, Łańcut
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf mk1
MODEL: Golf MK1 '77 (szczepan)
SILNIK: 1.8 GTI -> 1.8T
MOC: Nigdy nie mierzona
MODY POD MASKA: ostry wałek, regulowane koło rozrządu
ZAWIESZENIE: Chyba Koni
UKLAD HAMULCOWY: Przód chyba standard z tyłu tarcze
KOLA: Jakiś mix
NADWOZIE: Bez komentarza :)
WNETRZE: W trakcie
AUDIO: Chwilowy brak.

Plany: Doprowadzić samochód do porządku, swap na 1.8T

Witam wszystkich!

Długo się zastanawiałem czy założyć tutaj temat, ale w końcu zdałem się na odwagę i o to jest.

Jako że posiadałem kiedyś 86c2f G40 a Golf MK1 od zawsze był moim marzeniem postanowiłem je w końcu spełnić :) niestety mieszkam jeszcze za granicą więc na chwilę obecną tylko planuję i zbieram graty.

Może zacznę od początku.

Samochód znam od 11 lat był kiedyś w posiadaniu mojego kolegi który zaczął projekt i niestety go nigdy nie dokończył (auto stało najpierw w garażu a następne 7 lat na parkingu) aż w końcu odkupiłem je od niego 3 miesiące temu i przebyło długą drogę na lawecie ze Szczecina aż do Łańcuta :)

Niestety trochę inna była moda 11 lat temu na tuning takich aut więc proszę o wyrozumiałość :) wszystko wróci do normy ;)

Pamiętam że zanim samochód został "przerobiony" posiadał znaczki GTI na tylnej klapie, grillu, miał założone sierpy, po modyfikacjach wszystko znikło, kumpel miał wizje rajdowego German Style :) niestety nie ma żadnych dowodów na to że jest to oryginalne GTI, tabliczka z VIN'em wycięta, pas przedni nowy zamiennik, jak kolega go kupił to pod maską siedział DX z dwoma gaźnikami później po kilku perypetiach, wrócił K-Jetronic, prędkościomierz wyskalowany do 200km/h nie pamiętam czy był zmieniany, deska też nie od GTI i dywan też inny, podsufitka była zmieniana.

Tyle z przeszłości :)

Na chwile obecną samochód stoi pod wiatą tak jak przyjechał, w planach mam w pierwszej kolejności przywrócić normalny wygląd, czyli przywrócić klamki przede wszystkim, następnie będzie swap na 1.8T, udało mi się kupić A3 1.8T AUM i wysłać je do Polski, dodatkowo dostałem od sprzedającego K04 z kolektorem wydechowym więc na pewno wyląduje od razu pod maską, generalnie mam 2 wizje,
1. Jeżeli uda się zweryfikować, że jest to oryginalne GTI to przywrócę go do oryginału z zewnątrz i wewnątrz z wyjątkiem tego co pod maską
2. Gdyby się okazało nie jest to GTI, pomaluję go na może na kolor oliwkowy lub pomarańczowy.

Plany na silnik, gdy finanse pozwolą chciałbym zrobić atak na 3 z przodu.

Z rzeczy jakie udało mi się dotychczas zakupić to: maglownica ze wspomaganiem i lampy takie jak na poniższym zdjęciu

Z rzeczy jakie poszukuję: Komplet klamek + stacyjka + zamek tylnej klapy w zestawie na 1 kluczyk, wycieraczka tył kompletna silnik itp. Uszczelka fabrycznego szyberdachu w przyzwoitej cenie :)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Ostatnio edytowany przez pavlak, Pon 19 Mar, 2018, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [GOLF MK1] Chyba GTI 1.8 -> 1.8T
PostWysłany: Nie 18 Mar, 2018 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 18 Lis, 2008
Posty: 95
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 1234131
Auto: Cabby mk3 & UP! & Astra H
popraw linki do zdjęć bo ich nie wyświetla


Offline
 Profil    1234131
 
 Temat postu: Re: [GOLF MK1] Chyba GTI 1.8 -> 1.8T
PostWysłany: Pon 19 Mar, 2018 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Nie 02 Lis, 2008
Posty: 2
Skąd: UK, Łańcut
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf mk1
Ciutek napisał(a):
popraw linki do zdjęć bo ich nie wyświetla

Poprawione, skończył się transfer na fotosik.pl i dlatego zdjęcia były niedostępne.


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe