Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 43 [ 639 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Golf mk2 16V rallye style] Na sprzedaż, wszystkie częsci.
PostWysłany: Wto 24 Lip, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 26 Lut, 2009
Posty: 698
Skąd: Bielsko Biała - okolice
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK2 GTI G60 AGU++
MODEL:Golf 2 1.3 CL rok modelowy 1990 z wyposażenia: regulacja świateł, szyberdach sterowany analogowo.

SILNIK:Seryjnie 1.3 swap na hybrydę blok 1.8KR, góra ABF + sterowanie DIGIFANT + skrzynia biegów 2Y, odcinka przeniesiona na 7.300rpm. Wystrojony na min 98pb, odchudzone koło zamachowe.

MOC: Schamowane na 159KM i 190NM

MODY POD MASKA:Wydech 4-2-1, dolot SIMOTA.

ZAWIESZENIE:Gwint MTS+ poli (zuo company) przód. Dodany stabilizator, tył belka gti ze stabilizatorem+ poliuretany strongflex żółte.

UKLAD HAMULCOWY:Przód 312mm Audi S3 - klocki ATE Ceramic tarcze Jurid, tył tarcze ori GTI + zaciski Leon 07' aluminiowe, nowe przewody + płyn.

KOŁA: ACT SX 3tlg 17" przód tył 8" opony 183/35 R17

NADWOZIE:Oklejenie poperzy.pl

WNETRZE: Włoskie Recaro z 20Jahre, całe czarne + miękka deska z GTI 16V, kierownica drewniana raid dino.

AUDIO: Radio Gamma CD 3, wzmacniacz, głośniki 4x.

ZMIANY PRZEPROWADZONE: Dużo by pisać.

PLANY: Prawie zrealizowane.

Przygoda z VW zaczęła się od mk1 już ładnych parę lat temu, i przez mnóstwo tych VW trwa do dziś. Golfa kupiłem chyba z nadejściem tegorocznej wiosny i tak powoli sobie dłubię i układam w myślach co i jak przerobic. Chyba mi się nie spieszy, golf ogólnie wiecej stoiniż jeździ ale to nic nie szkodzi. Ma dawać frajdę z jazdy a nie być zajeżdżany na co dzień. Od tego mam inne samochody a z racji tego że do pracy blizutko może stać. W tym sezonie coś tam już nim zwiedziłem ale z racji tego że lakier który na nim jest straszy mnie za każdym razem gdy wchodzę do garażu, średnio było się nim pokazywać. Dlatego też stwierdziłem że lepiej przeczekac i wyjechać w następnym sezonie samochodem który będzie sprawiał lepsze wrażenie wizualne.

Zdjęcia po zamontowaniu gwintu, bbs-ów, grillu GTI i pewnie wielu rzeczy. Nie mam zdjęc po zakupie ale w sumie może to lepiej.
ImageImage

Wnętrze:
ImageImage
Na sprzedaż za jakąś stówkę..
Image

Jakieś zdjęcia:
ImageImageImage
ImageImageImage
Image

Modyfikacji było już całe mnóstwo, szkoda że nie uchwyciłem wszystkich. Żeby nie być gołosłownym pare foto:
ImageImageImage
ImageImage
ImageImage

Nie mam foto silnika więc takie chociaż żeby nie było że 1.3 śpi pod maską a się rozpisuję co to tam nie siedzi.
Image

Uploaded with ImageShack.us

24.07.2012
Wygrzebałem coś takiego u znajomego, temp wody, zeit i temp oleju.
Może gdzieś się to włoży.
Image

25.07.2012
Krzywa mać udało się dopasować komplet sprzęgła. Podszedł ze silnika 2E... Dziwne ale ważne że już skrzynia wisi. Jutro poskładać i testować czy to w ogóle działa?

Nie obyło się bez dare tuningów. Trzeba było coś podszlifować itp...
ImageImageImage

01.09.2012

Po długiej przerwie - aktualizacja. Samochód stoi sobie i jest cały czas przygotowywany do malowania. Zbierane są elementy blacharskie w stanie lepszym niż poprzednie (tyczy się to błotników, maski, pasa przedniego).
Doszła deska z GTI 16V, boczki czarne z paskiem chrom - które będą świetnie się myślę zgrywać z docelowymi stołkami., belka z tarczami i stabilizatorem, i mnóstwo innych rzeczy których napływu już chyba nie kontroluję.

Co do felg to pojechały do Warszawy i mają śmigać na Scirocco II.
W garażu leży już coś większego i szerszego w stanie który przechodzi najśmielsze oczekiwania coooo

Na tą chwilę chcę zmienić belkę i wymienić wszystkie elementy w niej które mogą ulec zużyciu (klocki, tarcze, łożyska, gumy itp itd).
Następnie buda idzie do spawania (coś tam trzeba) i konserwacji. W październiku powinna już zawitać do blacharza.
Zastanawiam się nad wyborem koloru, na ten moment wygrywa ten kolor:
http://farm9.staticflickr.com/8281/7817 ... 558d_b.jpg

Parę zdjęć żeby nie być gołosłownym:
ImageImageImage
ImageImageImageImageImage

19.09.2012
Pada deszcz jak cholera, dlatego jest czas żeby coś powrzucać na kompa.

Podłoga zrobiona, cała zrobiona, widać że smoły ktoś nie żałował kiedyś więc wystarczyło odrapać i położyć na nowo warstwę.
ImageImageImage
Nadkola pójdą w nowy kolor dlatego też są odmalowane w podkładzie konserwującym, ranty wyczyszczone do zera zalane konserwacją i pozagniatane.
Przy okazji wyrzuciłem sprężyny pomocnicze.
Ostatnio jeszcze pozbyłem się szyb i szyberdach poleciał w pył.
Image

Teraz stoi tak:
Image

Tutaj jeszcze z dawcą części blacharskich:
ImageImage

Aha no i musiałem wymienić pasy zbiornika paliwa....
Image

Cena nowych wyrwała mnie z butów, a zamienników nie prowadzą więc sobie dorobiłem samodzielnie...
Image

Początkiem października lecimy do spawania kilku dziurek i lakierowania. Zastanawiam się jeszcze czy robić dół pasa na gładko (tzn czy spawać dziurę na wydech?) i czy zaspawać kierunkowskazy?

23.09.2012
Doleciały ostatnio następujące rzeczy:
Image
Belka tył z tarczami i jarzmami(brak na foto) troszkę juz odmalowana, czekam żeby dokupić poli i nowe przewody i montować.

Image
Znalazłem ładny dość zdeś do przodu, z ładnym dość chromikiem i strukturą prawie idealną.

No i gwiazda miesiąca, fotele miałem kupić na wiosnę ale taka okazja trafia się raz na jakiś czas i po prostu musiałem je mieć jak je zobaczyłem, zamiast "nudnych" Edition-GTI nabyłem najładniejsze stołki z mk3 jakie wychodziły (może na równi z czarnym CC - ale nie mam klimy więc skóra odpada)
Włoskie Jahre z wersji 5D (oznacza kanapę z zagłówkami)
ImageImageImage
Dodatkowo wyrwałem przy okazji wszystkie wykładziny do bagażnika z Jahre, a we wtorek będzie myślę kolejny rar, ale to jeśli dojdzie w takim stanie jak ma dojść to pokażę.
Image

02.10.2012
Doszedł nowy zderzak na przód.
Image


Jeszcze taki bajer:
Image

Jeszcze czekałem na grill który jakoś nie może dojść dlatego będę szukał dalej. No i tylny zderzak. Powoli w miarę możliwości się wszystko kolekcjonuje, myślę że już tylko kilka dni dzieli mnie od zawiezienia samochodu do lakierowania.

05.10.2012
Doszedł grill wąskie żeberko - nówka sztuka, chrom znaczek no cudo igiełka, wszystkie zaczepy nigdy chyba na samochodzie nie siedział. Normalnie nie mogę przestać na niego patrzeć.
ImageImage

Przymierzyłem na samochód.
Image
Doszło też widoczne na zdjęciu wypełnienie między zderzakiem a dolnym pasem. Po przeszukaniu kilku złomowisk udało się dorwać nie zniszczone z całymi zaczepami i nie popękane, oczywiście trzeba było szukać na hak holowniczy po 89r.

19.10.2012

Niektórzy na allegro strasznie lecą w kulki jeśli chodzi o wysyłkę przedmiotów ale na reszcie jest!
ImageImage

25.10.2012
Doszły ciekawe lampionki. Mianowicie MHW White/Red, raczej taki dość znaczny rarytas. Ramka jest białego(szarego) koloru. Ogólnie to coś mniej popularnego niż fifft.
Image

Doszło jeszcze kilka diwajsów:
Image
Materiałowe parapety w stanie bardzo ładnym:)

Oraz Gamma 4 z wersji Jahre (sterowanie zmieniarką która ma się docelowo znaleźć w samochodzie).
Szukałem czegoś co będzie grało itp a będzie miało pasujące podświetlanie.
Image

10.11.12
Golf od kilku dni stoi sobie w innym garażu gdzie są i będą podejmowane prace przez następne kilka miesięcy.
Image
Długo nie trwało zanim dach został wstępnie przypasowany i jest ok, teraz czas usunąć te "nieszczelności".
Image
A tu jeszcze przed wysłaniem zrobiłem sobie fotkę komplecików:
ImageImage

19.11.2012r.
Jakieś postępy są... Powolne postępy ale zawsze jakieś....
Image
Wydrapana stara konserwacja na podłodze,
Image
uzupełnione braki w dachu,
Image
uchwyt koła zapasowego (stary był wycięty pod gaz w 1.3) czeka na wspawanie...
Ciąg dalszy nastąpi, niedługo i powoli. Dzisiaj kolega malował Leona w taki kolor jak ja bym chciał i szczerze mówiąc to ładnie on wygląda, zastanawiam się jeszcze żeby domieszać tam mettalic.

27.12.2012

Aktualizacja, trochę spuźniona ale miałem urwanie głowy związane z powiększeniem się mojej rodziny.

Tak więc zdjęcia sprzed miesiąca.
Image
Pierdoły przybywają i kosztują jak zawsze najwięciej....

ImageImageImage
ImageImage

Recaro już pasują jak ulal, jutro będą odebrane od tapicera.
Image

31.12.2012

Spawanie powoli ruszyło, trzeba coś wyciąć coś podszlifować, trzeba zamówić reperaturkę lewego błotnika tylnego bo szkoda tam spawać i rzeźbić.
ImageImage

Błotniki trzeba troszkę naprostowac po klepaniu ooops
Image

Przywracanie mocowania koła zapasowego - stare ktoś wycią pod butlę gazową.... :lipa: no_coment
Image

10.01.2013

Apteczka, ważna rzecz w samochodzie więc nabyłem:
Image

Kierownica także, jako że zawsze mi się taka podobała i się trafiła to pozbierałem, Raid Dino(niestety nie Nardi).
Image

Poliuretany na tył StrongFlex (zobaczymy jak na tym się będzie zachowywać).
Image

Przyszły zaciski na tył, pochodzą z Seata Leona rocznik 08' więc są bardzo świeże, chodzą idealnie i myślę że tak samo będą hamować.
ImageImage

Troszkę poszlifowałem jarzma tylne, zastanawiam się nad kolorem ale pewnie wylądują na czarno.
Małe porównanie przed i po:
Image

Z blacharką też coś się zaczęło dziać, prace powoli się posuwają, trzeba było naprawić nadkole,
Image
załatać dziurę po gazo-wlotku i uchu po haku hlowniczym:
Image

Dach został już spasowany na dobre, wszystko pasuje więc zabrałem go do wyczyszczenia i będzie czekał na założenie w garażu.
ImageImage

Odebrałem też fotele od tapicera, wyprane, poprzerabiane co potrzeba pod szyny mk2.
ImageImage

Doszło też parę pierdółek o których nawet nie chce się pisać ale sa istotne dla wyglądu całości. Myślę że niedługo nowy up.

15.01.2013

Mały Up.

Dzisiaj po kilku reklamacjach przyszedł zderzak tylny, nowy. Poprzednie sztuki były w jakimś stopniu uszkodzone i mi się nie podobały. Jeśli będzie ktoś chciał to na PW podam co to za firma z allegro. Ale w sumie to w końcu udało się dojść do porozumienia.
ImageImage
Chciałem nowe bo cięzko coś znaleźć używanego w sensownym stanie, mimo że to podruba to wykonanie jest na dobrym poziomie.

Bawię się z belką tylną, więc dzisiaj odnowiłem piasty i porozbierałem wszystko pod czyszczenie i malowanie.
Porówanie:
Image

25.01.2013

Belka wróciła z malowania i piaskowania.
ImageImage

Dopadłem klapę tylko po to by zdobyć lotkę, ewentualnie szyba też mi się przyda ale nie wiem dokładnie w jakim jest stanie.
Image

Lubię takie pakunki:
Image

A jeszcze bardziej zawartości: nówki ori osłony tarcz tylnych do GTI
ImageImage

Ktoś zgadnie po co to?
Image

Golf w starym wcieleniu trafił na kalendarz:
Image

07.02.2013 Z nowości to przepustnica została przerobiona żeby maska się dobrze domykała, nie chciałem jej wycinać a podciśnienia i tak nie były potrzebne i podłączone.
Image

Wpadł licznik 260km/h 8000obr, muszę jeszcze dopaść białe wskazówki licznika, jak by ktoś miał na części to kupię dwie.
Image

08.02.2013

Cały czas do przodu, dach wstawiony na gotowe, spasowany, wszystko śmiga idealnie.
ImageImageImageImage

Nie polecam wstawiania go do budy z szyber dachem....

Hak, dziura po gazo - wlotku i trochę rdzy, powiedziało papa... Myślę że już niedługo.
Image

15.02.2013

Jest podkład, samochód zaczyna wyglądać jak trzeba i powoli do przodu.
ImageImageImage
ImageImageImage
Image

W przyszłym tygodniu myślę następny up.

27.02.2013
Troszkę baranka na sam dół, wykończenia itp itd....
ImageImage

Doszedł pakiet CL lub C bo inaczej tego nazwać nie można.
Image

oraz korektory siły hamowania na tył, dość ważne jeśli nie chcemy żeby na mokrym tylna część ciała nas wyprzedziła.
Image

03.03.2013 Po konsultacji z bardzo imprezowym kolegą HoPkIeM nabyłem drogą handlu lampy US oraz A, które są w stanie krótko mówiąc bardzo średnim, wręcz agonalnym, ale doły pójdą na przeszczep do blacków prawdopodobnie :)
Image

Uploaded with ImageShack.us

04.03.2013
Doszły dzisiaj jakieś rzeczy:
Image

Uploaded with ImageShack.us
Valvoline VR1 10W60 fill synth, filter Mann, i maty wygłuszające BOLL.

Samochód już jest prawie co do odbioru, dach zamontowany, jutro powinien po południu być już u mnie w garażu.

05.03.13
Dotarł do domu:
Image

06.03.13
Szyby już osadzone, nówka zielona ori przód:
Image
Lampy i znaczek tylko przyłożone, cały dzień jeździłem za jakąś drobnicą potrzebną do skręcania.
Image
Kołeczki pierdołeczki itp idt przybywajcie :)

07.03.13
Dużo pracy pochłonęła wiązka samochodu która w kilku miejscach była przegryziona przez Hadisa (pies Haski lakiernika) no taki zonk, ale w swojej karierze zjadł już między innymi fotele z Porsche Boxtera czy Peugeota 406 Coupe itp.... Co się dało to składam, wykleiłem matami podłogę.
ImageImage
ImageImage
Niestety nie zrobiłem zdjęć sprzed garażu jak było widno, mam tylko takie. Jutro nadal walczymy.
Najważniejsza informacja jest taka że po włożeniu zbiornika paliwa, komputera itp. Golf odpalił na strzał po pół roku stania.

08.03.2013
Z racji tego że pogoda się popsuła - muszę pracować w garażu co jest średnio fajne bo trzeba się pilnować żeby nic nie obić itp. Na dodatek mój garaż jest tylko pół metra dłuższy niż golf, co troszkę utrudnia.
Podsumowując dzisiaj podłączyłem lampy tylne - chyba przerobię je na wersję black,
wpadł zderzak na tył, lusterka, listwy i robiłem dalsze porządki z wiązkami. Najgorsze jest to że nie mogę znaleźć jednego pudełka z częściami, zapewne "gdzieś jest"
ImageImageImage
ImageImageImage
Image

Uploaded with ImageShack.us

12.03.2013
Udało się ztjunić lampy:
ImageImage

14.03.13
.
Śniegu nasypało po pachy... Dzisiaj odpuściłem ale pstryknąłem kilka zdjęć nie telefonem.
ImageImageImageImage

28.03.2013

Wyjechało z garażu, ogarniam cały czas detale, na tą chwilę wygląda tak:
ImageImageImageImage

Wnętrze na tą chwilę wygląda:
ImageImage

Widzę już koniec, jeszcze muszę ogarnąć podsufitkę, wydech, rozrząd, wymienić olej i kilka pierdół w środku + pranie na koniec.

02.04.13r.
Pogoda daje w tyłek, nie idzie nic zrobić. Można co najwyżej wystawić samochód przed garaż żeby się przewietrzył.
Dzisiaj ostatnie wymiany przed sezonem. Rozrząd wymieniony:
ImageImage

Jutro muszę poskładać i zmienić olej. Pytanie do wszystkich którzy mają 16V, czy też zsuwa pasek w 9A, ADL, KR itp...?

09.04.2013
Powoli zmieniam belkę po pęknięciu przewodu hamulcowego. W oczekiwaniu na nowe śrubki mocujące itp itd...
ImageImage

14.04.2013

Udało się umyć samochód i zrobić jakieś zdjęcie.
ImageImageImage
Image

Środek (dywany nie doczyszczone jeszcze):
Image

I pod maską na razie tylko tyle, zrobione żeby nie raziło po oczach:
Image

26.04.2013
Więc przed rothenburgiem zamontowałem tablicę bez ramek i innych pierdół:
Image
Z lamp wyleciały bańki pomarańczowe i weszły chrom żarówki:
ImageImage

Musiały wejść nowe przeguby ponieważ stare zaczęły stukać, po wyjęciu okazało się że 3 były już słabe więc wleciał nowy komplet:
ImageImage

Taka fotka po dzisiejszym przepalaniu, nie ukrywam że troszkę go pogoniłem i uświadomiłem sobie że w okół domu mam tylko kilka km dróg po których można pośmigać, później to się trzeba przedzierać dopiero na dwupasmówkę.
Image


03.05.2013
Poszedłem dzisiaj do garażu troszkę pooglądać sobie golfa, i pod samochodem znalazłem dziwny łepek od śruby imbusowej. No i okazało się że w obu przegubach wewnętrznych brakuje trzech śrub. Na dodatek z jednego zewnętrznego przegubu wyszło trochę smaru.... Szlag.
Image

Na pocieszenie, wczoraj wujek Autista obdarował mnie bogacie takimi oto lampkami yupii yupii
Będzie flaszka jak wrócisz chłopie z tej turcjo grecji :ok:
Image

Dzisiaj odebrałem samochód od WojtaS90.

Wosk - collinite 476
Felgi - finish kare 1000p hi temp paste wax
Szyby - rain - x

ImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImage

Czyścioch na gotowo pod koniec dnia:
Image
Niestety w trakcie powrotu do domu złapał mnie deszcz i byłem już umówiony na wiecznie odwlekane zdjęcia z Maćkiem Sułkiem, więc pojechaliśmy w stronę Żywca i Góry Żar.

Pogoda była okropna ale jak to w górach nagle się przejaśniło, widoki super, do tego tło z chmur - rewelacja. Udało się także po porozumieniu z Policją wjechać w kilka niedostępnych dla samochodów miejsc. Teraz wszystko w rękach Maćka czy coś w ogóle z tego wyjdzie czy nie.
Zdjęcie - zapowiedź:
Image

26.05.2013
Zaległe zdjęcia z ogarniania lakieru.
ImageImageImage
ImageImageImage
Image

Więcej zdjęć:
ImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImage
Image

AutistA dzięki, myślę że kiedyś w końcu będzie trzeba się zgadać i umówić na jakąś flaszkę. Może w końcu się uda niee niee niee niee

02.06.2013
Fotki przed praniem:
ImageImageImageImage

Takich wiader było chyba z pięć lub sześć:
Image

Tutaj już po operacji....
ImageImageImage

Przywiozłem w sobotę duuużo gratów w stylu kołków, zaślepek, plastików w stanie lepszym niż posiadałem, jarmarki (w sumie nie wiem po co ale no są).
Image

Ogarnąłem troszkę komorę:
Image

A tu już suszymy w dalszym ciągu:
ImageImageImage

Przymiarka jarmarków:
Image
Nie podobają mi się.

22.06.2013
Naklejka naklejona, doszła też nowa szyba tylna - nie wypada żeby samochód bez wycieraczki miał szybę od niej zjechaną. niee
Image

Nowy wydech końcowy, który jakoś wygląda, jest to wydech "kustomowy" przez wwwwiiiielkie "K". Trochę się "drze" ale myślę że będzie dobrze.
ImageImage

Gwint przeszedł "lifting", odmalowany + poli odboje od Deuter Olkusz, usunięte helpery. Wszystko wyregulowane tak żeby nie odzierało i było ładnie spasowane.
Image
Tutaj podczas ustawiania. Golf na hydraulice :<
Image

Nowe teile do apteczki, plastiki zewnętrzne + wosk.
Image

Teraz wygląda to tak:
Image


Kilka zdjęć zrobionych przez mistrza Carlssona :ok:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

07.08.2013
Kilka zdjęć z Dub IT! 2013 - wspaniała impreza, na pewno jedna z lepszych na polskim rynku imprezowym. Podróże windą hotelową - niezapomniane - nigdy nie wiadomo gdzie Cię wytargają na picie :ok: ;)
Image
Image
Image
Image
Image

A tu jeszcze przymiarka tylnej blendy... Na tą chwilę nie zakładam.
Image
Image

02.09.2013
No więc po drodze odwiedziłem jeszcze ALL STARS TUNING WEEKEND:
Image
Image
Image
Image

The Best Of 2013:
Image
Image
Image

Impreza pod Bełchatowem, była tak niesamowita że hej. Jeszcze przed zimą mam nadzieję że dołączę kilka zdjęć golfa w tym wydaniu. Jutro zdejmuję koła - zmieniają właściciela, i zaczynamy przebudowę samochodu na trochę inny, myślę bardziej wyraźny styl. Zdjęcia będą na wiosnę.

12.11.2013.

No czas by zrobić jakiś up.
Modyfikacje cały czas są, w różnym stopniu ale no robią się. Tak więc zakupiłem hamulce 312 z Audi S3 8L, do tego nowe tarcze + klocki ATE Ceramic, zaciski poszły do regeneracji u człowieka bardzo znanego na forum, pomalowane zostały na RAL 5005. Doszedł grill na 4 lampy + halogeny z enblemami Hella, znaczy Wolfsburg Edition w błotnik, gałka biegów z 20 jahre, lampy tylne Hella Blue (będą szły na części) no i sam już nie wiem co jeszcze. Koła wróciły z malowania, ale ranty pojechały do polerowania. Wszystko już ogarnięte, czasu jest na prawdę mało, nie wiem czy uda się jeszcze zrobić komorę na przyszły sezon. Najważniejsza zmiana która będzie to oklejenie samochodu przez wszystkim znaną firmę poperzy.pl. Dzięki Dominik za bardzo profi robotę. Pomysł był mój, wykonanie i dopieszczenie - Dominika. Wyszło tak jak widać. Oczywiście całość będzie wyglądać jeszcze całkiem inaczej no ale na to trzeba poczekać.

Reszta na zdjęciach:

Zaciski:
Image
ImageImageImage

Oklejenie:
Tutaj projekt - rensporty to fotoszop.
Image
Image
Image
Image

12.12.2013
Lecim dalej. Przymiarka hebli. Było 256mm będzie kompletne 312mm z eS3 8L.
ImageImage
Porównanie tarcz:
Image
No i taka ankieta - w którym lepiej?
Image
Image


Ostatnio edytowany przez Spojler Śro 23 Lip, 2014, edytowano w sumie 64 razy


_________________
MK2 ABF Open Air: viewtopic.php?f=112&t=77443&view=unread#unread

Kupię klamki porsche 944.

Kupię szerokie zderzaki MK2, grill GTI.
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Wto 24 Lip, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 07 Cze, 2009
Posty: 997
Skąd: Tychy/Kraków
Gadu-Gadu: 40666603
Auto: Octavia
ladne to masz ;) silnik daje rade ;) gril masz fajny wujek ,znany mi ;P



_________________
mk4 GTI viewtopic.php?f=98&t=87248&view=unread#unread
mk2 GTI viewtopic.php?f=98&t=46252&p=515086#p515086
mk2 TDI viewtopic.php?f=98&t=76548&view=unread#unread
Offline
 Profil    40666603
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Wto 24 Lip, 2012 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 26 Lis, 2006
Posty: 1532
Skąd: Koszalin/Słupsk/Darłowo
Gadu-Gadu: 4612031
Auto: MKI,MK III,MK IV,Octavia II,MB124, VWT2
bardzo ładnie się prezentuje , wąski RM ładnie się zgrywa no i ładnie poskładałeś silniczek wynik bardzo sympatyczne wyszedł na pewno można poszaleć :ok:



_________________
Nord-Vag.pl
Odzież Nord-Vag stuff
MK I '78 turboburbo power in progres
Offline
 Profil    4612031
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Wto 24 Lip, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 04 Lut, 2008
Posty: 913
Skąd: Mikołów/Strumień
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK3 / Passat B5
dobrze to wygląda! A będzie jeszcze lepiej, szykuje się naprawdę dobre mk2 :ok: ;)



_________________
MK3 Toffi USA
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Wto 24 Lip, 2012 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 18 Lip, 2008
Posty: 2466
Skąd: Jelenia Góra
Gadu-Gadu: 6467484
Auto: Scirocco R
Bardzo sympatyczny Golf. Śliczny pomimo braku x-calowego rantu :)



_________________
Get Low or Die Tryin'.
_________________
Było: Polo 86c2f '91, Golf MK2 '88, Caddy 14D '83, Polo 86c '90, Golf MK2 '92, Polo 86c2f '92, Derby 86c '79, Santana '83, Jetta A2 '89, Scirocco MK2 '82, Polo 9n3 '08, Golf MK3 '94, Polo 86c2f '92, Golf MK2 ABF+ '90, Polo 6n2 GTI '00, Golf MK2 '92, Polo 86c2f Genesis '92, Derby 86c '84, Passat B5 '01, Caddy 14D '91, Derby 86c '83, Caddy 14d '92, Scirocco R '13...
Jest:Golf MK2 GTI i coś tam jeszcze..
Offline
 Profil    6467484
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Wto 24 Lip, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 06 Kwi, 2007
Posty: 971
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu: 0
Auto: SuperB
Ładny jest :$
Troche a z jakim gustem, zresztą jak zawsze u ciebie :cfaniak:



_________________
viewtopic.php?f=98&t=67496 Passateri by uvwGolf !
naglebie.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Wto 24 Lip, 2012 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 17 Sty, 2011
Posty: 347
Skąd: Koszalin
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK II GTI
Bardzo mi się podoba na tym wąskim RM'ie i z bagażnikiem na dachu :ok:



_________________
MEIN MK2
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Wto 24 Lip, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 26 Lut, 2009
Posty: 698
Skąd: Bielsko Biała - okolice
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK2 GTI G60 AGU++
24.07.2012
Wygrzebałem coś takiego u znajomego, temp wody, zeit i temp oleju.
Może gdzieś się to włoży.
Image

Dodatkowo dzisiaj wyciągnąłem skrzynię biegów (który to już raz) okazało się że pękła amortyzacja docisku. Szlag trafi no jutro muszę jechać po nowy komplet, zresztą też hybryda bo docisk z zamachem z ABF'a a tarcza z KR'ki lub ADL'a....

Dzięki chłopaki za miłe słowo na początek ale RM'a już nie ma, pojechał do stolicy toczyć Sirocco, a golfik jest teraz na etapie ogarniania technicznego. Właśnie dlatego walka z tym sprzęgłem, puźniej rozrząd itp itd. Ogólnie samochód stoi sobie.
Za nie długo będzie na sprzedaż pakiet GTI i szerokie zderzaki. Jeśli ktoś potrzebuje to zapraszam na PW.
AutistA bo mnie namówiłeś i Ci coś nie coś pokazałem :ok:

Madd już nie będzie rantów, przynajmniej nie takich.

Arse długo szukałem jakiejkolwiek belki do mk2, żeby nie była made in china i się udało :)



_________________
MK2 ABF Open Air: viewtopic.php?f=112&t=77443&view=unread#unread

Kupię klamki porsche 944.

Kupię szerokie zderzaki MK2, grill GTI.
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Wto 24 Lip, 2012 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 19 Paź, 2007
Posty: 1587
Skąd: Śląsk
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf Mk1 / A4B6
Było Polo 6N R23
kawał dobrej roboty! wpadnij nim kiedyś to przewieziesz mnie;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Wto 24 Lip, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 26 Lut, 2009
Posty: 698
Skąd: Bielsko Biała - okolice
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK2 GTI G60 AGU++
incognito89 na razie w ogóle nie ma żadnej roboty zrobionej. Przyjadę to pojedziesz pierwszy.



_________________
MK2 ABF Open Air: viewtopic.php?f=112&t=77443&view=unread#unread

Kupię klamki porsche 944.

Kupię szerokie zderzaki MK2, grill GTI.
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Śro 25 Lip, 2012 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 28 Kwi, 2008
Posty: 283
Skąd: Siemianowice Śląskie
Gadu-Gadu: 8583148
Auto: a4 avant
Spojler
ja jako drugi yupii fajne to masz ciekawe jak będzie wyglądać po metamorfozie



_________________
czerwonoczarny

viewtopic.php?f=98&t=85751&view=unread#unread
Offline
 Profil    8583148
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Śro 25 Lip, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 26 Lut, 2009
Posty: 698
Skąd: Bielsko Biała - okolice
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK2 GTI G60 AGU++
Krzywa mać udało się dopasować komplet sprzęgła. Podszedł ze silnika 2E... Dziwne ale ważne że już skrzynia wisi. Jutro poskładać i testować czy to w ogóle działa?

Nie obyło się bez dare tuningów. Trzeba było coś podszlifować itp...
ImageImageImage



_________________
MK2 ABF Open Air: viewtopic.php?f=112&t=77443&view=unread#unread

Kupię klamki porsche 944.

Kupię szerokie zderzaki MK2, grill GTI.
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Nie 26 Sie, 2012 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 10 Sty, 2011
Posty: 263
Skąd: Cieszyn
Gadu-Gadu: 2510826
Auto: VW Golf 2 CL 2.0 16V ABF / VW Golf 1.6PN benzin + gazin
Jest grubo! yupii Widziałem jak się to odpycha :-D I marzę o czymś takim :-D



_________________
Perfekcja, wymaga czasu...
Zwykły stary biały Golf...
viewtopic.php?f=98&t=78255&view=unread#unread
Offline
 Profil    2510826
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Sob 01 Wrz, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 26 Lut, 2009
Posty: 698
Skąd: Bielsko Biała - okolice
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK2 GTI G60 AGU++
01.09.2012

Po długiej przerwie - aktualizacja. Samochód stoi sobie i jest cały czas przygotowywany do malowania. Zbierane są elementy blacharskie w stanie lepszym niż poprzednie (tyczy się to błotników, maski, pasa przedniego).
Doszła deska z GTI 16V, boczki czarne z paskiem chrom - które będą świetnie się myślę zgrywać z docelowymi stołkami., belka z tarczami i stabilizatorem, i mnóstwo innych rzeczy których napływu już chyba nie kontroluję.

Co do felg to pojechały do Warszawy i mają śmigać na Scirocco II.
W garażu leży już coś większego i szerszego w stanie który przechodzi najśmielsze oczekiwania coooo

Na tą chwilę chcę zmienić belkę i wymienić wszystkie elementy w niej które mogą ulec zużyciu (klocki, tarcze, łożyska, gumy itp itd).
Następnie buda idzie do spawania (coś tam trzeba) i konserwacji. W październiku powinna już zawitać do blacharza.
Zastanawiam się nad wyborem koloru, na ten moment wygrywa ten kolor:
http://farm9.staticflickr.com/8281/7817 ... 558d_b.jpg

Parę zdjęć żeby nie być gołosłownym:
ImageImageImage
ImageImageImageImageImage



_________________
MK2 ABF Open Air: viewtopic.php?f=112&t=77443&view=unread#unread

Kupię klamki porsche 944.

Kupię szerokie zderzaki MK2, grill GTI.
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf mk2 CL] KR ABF hybryda by Spojler
PostWysłany: Sob 01 Wrz, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 07 Cze, 2009
Posty: 997
Skąd: Tychy/Kraków
Gadu-Gadu: 40666603
Auto: Octavia
ładnie działasz :ok: pokaz zdjecia koł :-D



_________________
mk4 GTI viewtopic.php?f=98&t=87248&view=unread#unread
mk2 GTI viewtopic.php?f=98&t=46252&p=515086#p515086
mk2 TDI viewtopic.php?f=98&t=76548&view=unread#unread
Offline
 Profil    40666603
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 43 [ 639 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe